Offers in English
Unterkünfte in Deutsch

Aktualności

Koncert Łukasza Zagrobelnego w Łebie

Już w piątek 6 marca z okazji Dnia Kobiet w Łebie odbędzie się koncert Łukasza Zagrobelnego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali sportowo-Widowiskowej S.P. im. Adama Mickiewicza a roczponie się o godzinie 18.00.

Łukasz Zagrobelny to polski wokalista. Razem z Eweliną Flintą wykonał tytułowy utwór do filmu "Nie kłam kochanie". Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.leba.eu

Spotkanie z Katarzyną Sitkowską w Lęborku

W piątek 21 lutego w Łebie odbędzie się spotkanie z Katarzyną Sitkowską - pracownikiem edukacyjnym Słowińskiego Parku Narodowego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku o godzinie 17.00.
Katarzyna Sitkowska będzie rozprawiała o ciekawych, wyjątkowych miejscach oraz o tym, jak moża poruszać się po Słowiańskim Parku Narodowym. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.biblioteka.lebork.pl

ABC scrapbookinku w Lęborku

Już od 4 lutego w Miejskiej bibliotece Publicznej w Lęborku rozpocznie się cykl warsztatów ABC scrapbookingu. Warsztaty będą polegały na przetwarzaniu użytych materiałów. 
Zajęcia rozpoczną się o godzinie 16.00. Obowiązują zapisy. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.biblioteka.lebork.pl.

Koncert kolęd i pastorałek kaszubskich w Łebie

W piątek 31 stycznia w Łebie odbędzie się koncert kolęd i pastorałek kaszubskich. Wydarzenie będzie miało miejsce w RCKiF Boleniec a rozpocznie się o godzinie 17.00.
Na scenie wystąpi Zespół Folklorystyczny Nadolanie z Gniewina oraz chór dziecięcy Fa-La-Re. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.leba.eu.

Ferie zimowe w Bibliotece Miejskiej w Łebie

Już od 13 stycznia w Bibliotece Miejskiej w Łebie przy ul. 11 Listopada 5a rozpoczynają się ferie zimowe. Na zajęcia z programowania obowiązuję zapisy.
W programie przewidzane są również zajęcia literackie oraz plastyczne. Cały plan wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej: www.bibliotekaleba.pl.

Łebskie Mikołajki

W sobotę 7 grudnia w Łebie na deptaku przy ul. Kościuszki odbędą się Łebskie Mikołajki. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 przeróżnymi zabawami. 
O godzinie 14.30 odbędzie się wizyta Świętego Mikołaja z workiem prezentów. Oprócz tego będzie można również wziąć udział w Mikołajkowej Zumbie oraz wypić gorące kakao. Więcej informacji na stronie: www.leba.eu. 

Spotkanie autorskie z Karoliną Głogowską i Katarzyną Troszczyńską

W środę 4 grudnia w Łebie odbędzie się spotkanie z Karoliną Głogowską i Katarzyną Troszczyńską. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 a będzie miało miejsce w Bibliotece Miejskiej przy ul. 11 Listopada 5a. 
Obie panie to autroki takich książek, jak " Zanim cię zapomnę", "Dwanaście życzeń" czy "Inna kobieta" . Informacje o spotkaniu można znaleźć tutaj: www.leba.eu

Koncert chóru dziecięcego "FA-LA-RE" w Łebie

W piątek 22 listopada w Łebie odbędzie się Koncert Jubileuszowy z okazji 30-lecia chóru dziecięcego "FA-LA-RE" Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza.
Wydarzenie będzie miało miejsce w Rybackim Centrum Kultury i Formacji "Boleniec". Początek koncertu o godzinie 17.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.leba.eu.pl

IX Ogólnopolski Turniej solistów, duetów i mini formacji "Mistrz tańca"

W sobotę 9 listopada w Łebie odbędzie się IX Ogólnopolski Turniej "Mistrz Tańca". Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Sportowej przy ul. Tysiąclecia 11 a rozpocznie się o godzinie 09.00.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.leba.eu.

Dzień Seniora w Łebie

W czwartek 24 października w Łebie odbędzie się Dzień Seniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w restauracji Hotelu Sailor przy ul. Jachtowej 13. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00.
W programie spotkania przewidziany jest ciepły posiłek, słodki poczęstunek oraz występ Wojciecha Gąsowskiego. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.leba.eu.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.