Łeba i okolice - noclegi, ośrodki wczasowe, domki, kwatery i pokoje

Informacja turystyczna - Łeba, Nowęcin, Żarnowska i okolice

Możliwości serwisu - warto skorzystać

Schowek

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces stworzyliśmy nową funkcjonalność Schowka - "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów". Dzięki temu udogodnieniu w prosty sposób wyślesz zapytanie do wszystkich interesujących Cię obiektów. Wystarczy, że przeglądając nasz serwis będziesz dodawać do schowka każdy obiekt, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie odwiedź swój Schowek, klikając na niego w prawym górnym rogu. Tam wybierz opcję "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów" - teraz czekasz już tylko na informację o wolnym miejscu w interesującym Cię terminie.

Bank Wolnych Miejsc

Wybierz Bank Wolnych Miejsc i sprawdź, które obiekty posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie udało się znaleźć wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć wolne miesca.

Zobacz Bank Wolnych Miejsc...

Aktualności

Klubowa Wystawa Polskiego Owczarka Nizinnego w Łebie

Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Słupsku zaprasza w niedzielę 11 września na Klubową Wystawę Polskiego Owczarka Nizinnego, która odbędzie się na Skwerze Rybaka. Wystawa potrwa w godzinach 10.00 - 18.00.

XVI Dożynki Powiatowe

W niedzielę 4 września odbędą się dożynki powiatu lęborskiego, do którego należy Łeba. Impreza zostanie zorganizowana na terenie rekreacyjnym w Krępie Kaszubskiej. Dożynki potrwają w godzinach 12.00 - 22.00.

Łebskie historie: jak dawniej w Łebie wypoczywano

Łeba jak zwykle w sezonie jest pełna atrakcji dla każdego - także dla miłośników i pasjonatów mniej lub bardziej odległych dziejów. 24 sierpnia dr Kacper Pencarski opowie o historii Łeby, tym razem przyglądając się bliżej temu, jak dawniej wypoczywano w tym nadmorskim kurorcie.

VI Międzynarodowy Festiwal Latawców

W dniach 26-28 sierpnia odbędzie się kolejny Festiwal Latawców. Impreza każdego roku przyciąga pasjonatów i konstruktorów latawców z Polski i z całej Europy, a także oczywiście mnóstwo osób podziwiających podniebne loty latawców.