Łeba i okolice - noclegi, ośrodki wczasowe, domki, kwatery i pokoje

Informacja turystyczna - Łeba, Nowęcin, Żarnowska i okolice

Możliwości serwisu - warto skorzystać

Schowek

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces stworzyliśmy nową funkcjonalność Schowka - "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów". Dzięki temu udogodnieniu w prosty sposób wyślesz zapytanie do wszystkich interesujących Cię obiektów. Wystarczy, że przeglądając nasz serwis będziesz dodawać do schowka każdy obiekt, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie odwiedź swój Schowek, klikając na niego w prawym górnym rogu. Tam wybierz opcję "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów" - teraz czekasz już tylko na informację o wolnym miejscu w interesującym Cię terminie.

Bank Wolnych Miejsc

Wybierz Bank Wolnych Miejsc i sprawdź, które obiekty posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie udało się znaleźć wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć wolne miesca.

Zobacz Bank Wolnych Miejsc...

Aktualności

Dwudniowe warsztaty w Słowińskim Parku Narodowym

Słowiński Park Narodowy zaprasza osoby pełnoletnie zamieszkałe na terenie gmin, w których położone są obszary Natura 2000: Ostoja Słowińska oraz Pobrzeże Słowińskie, do udziału w dwudniowych warsztatach edukacyjnych 4-5 listopada.

Zawody Strzeleckie Baltic Cup 2016

W terminie 3-6 listopada w Łebie odbędą się elimiacje do Mistrzostw Europy "Baltic Cup 2016". Na strzelnicy w dwunastu konkurencjach pistoletowych i karabinowych zmierzy się ponad 400 uczestników z kraju i z zagranicy. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują Burmistrz Miasta Łeby Andrzej Strzechmiński oraz Burmistrz Miasta Lęborka Witold Namyślak.

Ogólnopolski Turniej Solistów i Duetów "Mistrz Tańca"

W sobotę 22 października w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Tysiąclecia 11 w Łebie odbędzie się 3. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Solistów i Duetów "Mistrz Tańca", organizowana tradycyjnie przez Studio Tańca Bravo. Impreza potrwa w godzinach 9.00 - 18.00.

I Łebski Bieg Niepodległości

Każdego roku w wielu polskich miastach w Święto Niepodległości odbywa się bieg uliczny. W tym roku do grona tych miast dołączy także Łeba. 11 listopada odbędzie się I Łebski Bieg Niepodległości.