facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-07-21

Wyspa zdrowia MARWIT od 25 lipca w Łebie!

Od piątku 25 lipca do czwartku 31 lipca łebianie i turyści będą mogli cieszyć się na plaży owocowym orzeźwieniem. Mnóstwo dodatkowych atrakcji dla całych rodzin gwarantowane!

» więcej

2014-07-16

Active Summer Z Radiem Zet.

Już dziś o 9.30 rozpocznie się dzień pełen aktywności i sportu na łebskiej plaży. Zajęcia fitness, sportowe zmagania, a na zakończenie dnia wspólne podziwianie zachodu słońca - to wszystko już dziś w Łebie!

» więcej

2014-07-14

Zachód słońca - dla odprężenia

Zachód słońca na plaży - ukoronowanie dnia. To trzeba koniecznia obejrzeć.

» więcej

2014-07-09

Łeba podejmuje Wyzwanie Smaku Pepsi!

W dniach 10-13 lipca na plaży będzie można znaleźć ekipę Wyzwania Smaku Pepsi i wziąć udział w zabawie, próbować napojów i oceniać ich smak. Z pewnością nie zabraknie śmiałków, którzy podejmą to wyzwanie.

» więcej

2014-07-07

Pochód Orszaku Książęcego 8 lipca 2014.

Przedstawiciele Księstwa Łeby wezmą udział w widowiskowej paradzie, której trasa będzie wiodła przez całe miasto. Orszak zatrzyma się na Skwerze Rybaka w centrum Łeby, gdzie będzie świętować Dni Łeby razem z turystami i mieszkańcami. 

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4818318

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.