facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-12-17

Pierwszy Świąteczny Jarmark w Lęborku

Podczas pobytu w Łebie warto wybrać się na Jarmark na Placu Pokoju w Lęborku, na który zaprasza Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Lęborska - Łeba. Impreza odbędzie się w dniach 17-21 grudnia.

» więcej

2014-12-15

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w Łebie

Kto jeszcze nie zdecydował, gdzie spędzi tegoroczne Święta i Sylwestra, może się wybrać do Łeby! To już ostatnie chwile na rezerwację miejsc na ten czas. Znaleźć odpowiednie miejsce można na naszej stronie!

» więcej

2014-12-10

Wspólne sprzątanie parku przy "Łabędzim Stawie"

W sobotę 13 grudnia odbędzie się wspólne sprzątanie miejsca wypoczynku i rekreacji Łebian i turystów, jakim jest park przy "Łabędzim Stawie". W programie oprócz porządków zaplanowano wspólną biesiadę przy ognisku.

» więcej

2014-12-08

Poczta Świętego Mikołaja

Poczta Świętego Mikołaja już działa! Zadbała o to Biblioteka Miejska w Łebie. Od dnia imienin świętego, czyli 6 grudnia, aż do Wigilii Bożego Narodzenia można przynosić do biblioteki listy do św. Mikołaja.

» więcej

2014-12-03

Projekt Aktywni 50+

Pierwszy trening Nordic Walking w ramach projektu Aktywni 50+ już za nami. Kto jeszcze nie skorzystał, a chciałby wziąć udział w projekcie, najbliższą okazję będzie miał już jutro!

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4978144

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.