Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-04-22

Światowy Dzień Książki w Bibliotece Miejskiej w Łebie

23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki. Z tej okazji wszystkich serdecznie zaprasza Biblioteka Miejska w Łebie. To świetna okazja, by na nowo zaprzyjaźnić się z książkami, jeśli brakuje ich na co dzień.

» więcej

2015-04-20

Łeba Park otworzył swoje podwoje

Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park rozpoczął sezon 2015. Tegoroczną nowością jest największe w kraju pole do mini golfa, dostępne w cenie biletu. Odwiedziny w Łeba Parku to doskonała propozycja na Majówkę w Łebie.

» więcej

2015-04-15

Otwarcie sezonu wędkarskiego

Polski Związek Wędkarski koło Łeba otworzy sezon w piątek 1 maja na Łabędzim Stawie w Łebie. Tego dnia odbędą się zawody w wędkarstwie spławikowym. W razie niesprzyjających warunków pogodowych planowany termin może ulec zmianie.

» więcej

2015-04-13

Gra miejska w Łebie

W piątek 1 maja w Łebie odbędzie się gra miejska pod hasłem "Srebrna Klatka". Sztabem będzie dowodził Krzysztof Petek KOMANDOS. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Łeby, turystów, młodzież i dorosłych oraz rodziny z dziećmi.

» więcej

2015-04-08

Obszar Natura 2000 Mierzeja Sarbska

23 kwietnia o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łebie odbędą się konsultacje społeczne dotyczące zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Mierzeja Sarbska.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5118861

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.