Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-05-25

Sztafeta Książek w Bibliotece Miejskiej w Łebie

W sobotę 30 maja po raz kolejny w Bibliotece Miejskiej przy ul. 11 Listopada 5a odbędzie się Kiermasz Książek bez pieniędzy. Będzie można wymienić, oddać i zabrać książki bez żadnej opłaty.

» więcej

2015-05-20

II Koncert "Gramy dla Mamy"

Uczniowie Gimnazjum w Łebie zapraszają na koncert w wykonaniu zespołu Wave, który odbędzie się w piątek 29 maja o godz. 19.00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji BOLENIEC.

» więcej

2015-05-18

70. rocznica objęcia urzędu przez pierwszego polskiego Burmistrza Łeby

22 maja Łeba będzie świętować 70. rocznicę objęcia urzędu przez pierwszego polskiego burmistrza. Odbędzie się także otwarcie wystawy "Łeba - ul. Kościuszki w fotografii" oraz wykład pt. "Polscy Burmistrzowie Łeby".

» więcej

2015-05-13

Rodzinny Festyn w Łeba Parku

Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park zaprasza na festyn pod hasłem "Bezpieczne Wakacje", który odbędzie się 31 maja z okazji Dnia Dziecka. Dzieci do lat 12 - wstęp bezpłatny.

» więcej

2015-05-11

Noc Muzeów w Lęborku

Muzeum w Lęborku zaprasza w sobotę 16 maja w godzinach 18.00 - 22.00 na Średniowieczną Noc Muzeów pod hasłem "Teatr Średniowieczny - rybałci, minstrele i żonglerzy".

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5169307

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.