Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-09-02

Zatopione Skarby Bałtyku

W Bibliotece Miejskiej 5 września o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie z panem Leszkiem Stromskim, który opowie o wrakach i skarbach, jakie kryje dno morskie. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

» więcej

2015-09-01

XV Dożynki Powiatowe w powiecie lęborskim

W sobotę 5 września na terenie rekreacyjno-wypoczynkowym nad jeziorem w Bukowinie odbędą się uroczystości oraz impreza dożynkowa. Gwiazdą wieczoru będzie wokalista, gitarzysta i kompozytor Andrzej Rybiński.

» więcej

2015-08-26

Pożegnanie Wakacji 2015

Łeba zaprasza na wyjątkową imprezę z okazji zakończenia wakacji. W programie takie atrakcje jak II edycja Łebskiej Eksplozji Kolorów, rodzinne zawody sportowe oraz Festiwal SMAKI REGIONÓW.

» więcej

2015-08-24

V Międzynarodowy Festiwal Latawców

W dniach 28-30 sierpnia w Łebie odbędzie się wyjątkowy festiwal latawców. Mieszkańcy i goście Łeby będą mogli podziwiać loty niezwykłych, unikatowych latawców o rozmaitych wzorach, konstrukcjach i wielkościach.

» więcej

2015-08-19

Kaszubskie Camino 2015

Centralnym wydarzeniem Kaszubskiego Camino będzie Msza św. w języku kaszubskim. Coroczna Pielgrzymka Kaszubów do św. Jakuba w Łebie tradycyjnie będzie połączona z Festiwalem Rękodzieła, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5400897

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.