Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2016-04-27

Gra miejska w Łebie - znajdź zaginione dzwony i wór złota!

W poniedziałek 2 maja w Łebie odbędzie się gra miejska "Zaginione Dzwony i Złoto z Zaginionego Miasta". Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie wszystkich: mieszkańców, turystów, młodzież i dorosłych oraz rodziny z dziećmi.

» więcej

2016-04-25

Aktywna Majówka z Radiem ZET

Zbliża się piąta edycja projektu Morze Góry i Mazury. Radio ZET Zaprasza na majówkę w trzech regionach kraju, a reprezentantem miejscowości nadmorskich będzie Łeba. W każdym miejscu przygotowano atrakcję specjalną.

» więcej

2016-04-20

Spektakl Ekologiczny "Pieski Świat"

W środę 27 kwietnia o godzinie 10.00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec odbędzie się spektakl ekologiczny pt. "Pieski Świat". Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.

» więcej

2016-04-18

Majówka w Łebie 2016

W dniach 30 kwietnia - 3 maja w Łebie zaplanowano wiele wydarzeń majówkowych. Długi weekend majowy w Łebie zapowiada się bardzo atrakcyjnie! Warto już teraz zaplanować sobie majowy wyjazd do Łeby.

» więcej

2016-04-13

70-lecie Biblioteki Miejskiej w Łebie

Biblioteka Miejska w Łebie działa już od 1946 roku! Z okazji swojego 70-lecia zaprasza na Tort Jubileuszowy w Czytelni. Impreza odbędzie się w piątek 22 kwietnia, początek o godzinie 17.00.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5899423

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.