facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-03-30

Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie zaprasza na Triduum Paschalne

Wszystkich mieszkańców i gości Łeby, którzy chcą uczestniczyć w duchowym przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych, łebska Parafia św. Jakuba Ap. zaprasza na Triduum Sacrum w dniach 2-5 kwietnia.

» więcej

2015-03-24

Godzina dla Ziemi WWF w Łebie

W tym roku po raz kolejny Łeba będzie uczestniczyła w obchodach Godziny dla Ziemi WWF, które odbywają się w przeszło 150 krajach. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na codzienne dbanie o Ziemię.

» więcej

2015-03-23

Kiermasz Wielkanocny w Łebie

Podczas oficjalnej rozgrzewki przed Pucharem Bałtyku w sobotę 28 marca w Łebie w godzinach 9.00 - 14.00 odbędzie się tradycyjny Kiermasz Wielkanocny, który jest jedną z imprez towarzyszących sportowym zmaganiom.

» więcej

2015-03-18

II Bieg o Palmę Pierwszeństwa

W sobotę 28 marca odbędą się biegi przełajowe na 10 kilometrów - Bieg o Palmę Pierwszeństwa. Organizatorem tego wydarzenia jest Zdrowotel Łeba, który ponadto przygotował na tą okazję specjalny pakiet pobytowy.

» więcej

2015-03-16

X Talentiada

W niedzielę 22 marca o godzinie 15.00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Łebie odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Talentiady. Organizatorzy zapraszają mieszkańców i gości Łeby na to wydarzenie.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5081427

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.