Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2016-02-03

Ferie 2016

Ferie zimowe w Łebie będą trwały w dwóch ostatnich tygodniach lutego. W tym czasie wiele ciekawych propozycji przygotowała Biblioteka Miejska. Zajęcia rozpoczną się 15 lutego i będą się odbywały w dni powszednie przez całe ferie.

» więcej

2016-02-01

III Karnawałowy Trail Półmaraton 6 lutego

Karnawał na sportowo? W Łebie to możliwe! Wszystkich pasjonatów biegów zachęcamy do udziału w Karnawałowym Trial Półmaratonie - całe 21 kilometrów leśnej trasy na Mierzei Sarbskiej.

» więcej

2016-01-27

Łeba na starej taśmie filmowej

W niedzielę 7 lutego o godzinie 16.00 w Bibliotece Miejskiej odbędzie się prezentacja "Łeba na starej taśmie filmowej (do 1945 r.)". Spotkanie poprowadzi dr Kacper Pencarski.

» więcej

2016-01-25

Koncert Karnawałowo-Walentynkowy w Łebie

W poniedziałek 8 lutego w Zdrowotelu Łeba odbędzie się koncert pod tytułem "Bez cukru!". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00. Bilety do nabycia w LOT Łeba Błękitna Kraina i w Zdrowotelu.

» więcej

2016-01-21

Łebianie i kolędowanie 2016

Rybackie Centrum Formacji i Kultury Boleniec zaprasza 29 stycznia na wspólne kolędowanie. Początek wydarzenia o godzinie 19.00. W programie kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych zespołów.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5693886

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.