facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-08-20

Kaszubskie Camino w kościele św. Jakuba Apostoła

W dniach 23-24 sierpnia Łeba zaprasza na Kaszubskie Camino 2014. W programie m.in. Festiwal Filmów Kaszubskich, koncerty, teatr plenerowy dla dzieci oraz Święto Organizacji Pozarządowych i Festiwal Rękodzieła w Parku św. Jana Pawła II.

» więcej

2014-08-18

Festiwal Zaczarowanych Latawców 22-25 sierpnia 2014

W czasie trwania tej fantastycznej imprezy niebo nad Łebą ozdabiać będą niezwykłe, kolorowe latawce. W programie Festiwalu m.in. przemarsz Aleją Prezydentów, loty nocne oraz Lampionada.

» więcej

2014-08-13

DJ WESTBAM zagra w EUPHORIA Music Club

Wszyscy wielbiciele tanecznych imprez w letnim klimacie z pewnością chętnie wybiorą się na "EUPHORIA DE LUX EVENT" w sobotę 16 sierpnia 2014. Świetna zabawa przy gorących, tanecznych rytmach gwarantowana!

» więcej

2014-08-11

IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy

Bike Week Łeba 2014 startuje już dziś! W programie m.in. koncerty rockowe, pokazy stuntu, pokazy pirotechniczne, puszczanie lampionów w niebo i wiele innych! Impreza potrwa w dniach 11-17 sierpnia 2014.


» więcej

2014-08-06

American Dream Carshow Łeba 2014

W dniach 8-10 sierpnia 2014 na terenie campingu przy ul. Turystycznej odbędzie się Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych. Wiele atrakcji czeka na wszystkich, którzy wybiorą się na Zlot.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4871775

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.