facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-09-17

Mapa Łebian już gotowa!

Prezentacja mapy tworzonej w ramach projektu przygotowanego przez Bibliotekę Miejską odbędzie się w niedzielę 12 października o godzinie 16.00. Mapa jest obrazem miejsc, z których przybywali łebianie po 1945 roku.

» więcej

2014-09-15

Największy naturalny labirynt w Polsce? Oczywiście w Łebie!

Labirynt Park Łeba zaprasza turystów jeszcze do końca września! To niezwykłe miejsce gwarantuje moc atrakcji dla osób w każdym wieku. Kto jeszcze nie był w Labirynt Parku, ma ostatnią w tym sezonie szansę na poznanie jego tajemnic.

» więcej

2014-09-10

Jak sztormy i wydmy zniszczyły Starą Łebę? - premiera animacji

W niedzielę 14 września o godzinie 17.00 rozpocznie się premierowy pokaz animacji filmowych inspirowanych dawną legendą o zagładzie Starej Łeby. Będzie można obejrzeć 10 animacji, przygotowanych na konkurs organizowany przez Bibliotekę Miejską.

» więcej

2014-09-08

Warsztaty wirtualnej rekonstrukcji zabytków

W dniach 13-15 września w Bibliotece Miejskiej w Łebie odbedą się warsztaty prowadzone przez studentów Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie, pod kierunkiem dr Joanny Polak.

» więcej

2014-09-03

ZASYPANE MIASTO - dziedzictwo i tożsamość Łeby

W ramach obchodów tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa w niedzielę 7 września w Łebie przygotowano ciekawy program dla mieszkańców i turystów. Kolejne wydarzenia odbędą się w niedzielę 14 września.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4893679

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.