Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-11-25

XVII Festiwal Pomuchla

6 grudnia w godzinach 13.00 - 20.00 odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Pomuchla - tym razem w nowej odsłonie. W programie Odpust św. Mikołaja, wielki Festiwal Kulinarny, występy artystyczne i moc innych atrakcji.

» więcej

2015-11-23

Andrzejki w Łebie

Zdrowotel w Łebie zaprasza na huczną zabawę andrzejkową! W sobotę 28 listopada o godzinie 20.00 rozpoczną się Andrzejki - w programie wieczór wróżb i zabawy, oprawa muzyczna - DJ.

» więcej

2015-11-18

I Łebski Bieg Mikołajkowy

W sobotę 5 grudnia odbędzie się I Łebski Bieg Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Miasta Łeby. Początek wydarzenia o godzinie 15.00. Odbędzie się bieg główny na dystansie 1 kilometra oraz bieg dla dzieci na dystansie 400 metrów.

» więcej

2015-11-16

Wspólne ubieranie Choinki

W sobotę 5 grudnia na deptaku przy ul. Kościuszki w Łebie obędzie się wspólne ubieranie Choinki. Początek wydarzenia o godzinie 15.00, każdy będzie mógł zawiesić przyniesione ze sobą ozdoby!

» więcej

2015-11-10

Obchody Dnia Niepodległości

W Święto Niepodległości 11 listopada w Łebie w kościele pw. św. Jakuba Apostoła o godzinie 11.00. odbędzie się uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5556691

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.