Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-07-29

Gra miejska "Zapij Małego Głoda" w Łebie!

W sobotę 1 sierpnia do Łeby zawita gra miejska, która tego lata odbywa się w znanych nadmorskich kurortach. Weź udział w grze miejskiej – Zapij Małego Głoda i zgarnij nagrody! Start o godzinie 12.00 na Skwerze Rybaka.

» więcej

2015-07-27

III Łebski Festiwal

Sierpień rozpocznie się w Łebie bardzo przebojowo. W sobotę 1 sierpnia Magnetic Group oraz Miasto Łeba zaprasza na wielką imprezę muzyczną. Festiwal jest celebracją lata i muzyki, podczas którego na scenie wystąpią popularni, polscy artyści.

» więcej

2015-07-22

Kabaret Moralnego Niepokoju w Łebie

Znany szerokiej publiczności kabaret wystąpi w Łebie w niedzielę 26 lipca na Scenie Kulturalnej przy ul. Nadmorskiej 8. Grupa wystąpi z programem "Jerzyk dzisiaj nie pije".

» więcej

2015-07-20

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA

W weekend 24-26 lipca na łebskiej plaży A powstanie edukacyjna Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA. Będzie można dowiedzieć się, jak działają promienie słoneczne na skórę i jak o nią dbać. Nie zabraknie także gier i zabaw dla plażowiczów.

» więcej

2015-07-15

Active Summer w Łebie

Już dziś na łebskiej plaży pojawi się Aktywne Miasteczko, które zagości tam do 19 lipca. Miasteczko będzie podzielone na strefy, a w nich: zawody, konkursy, rekreacja, nauka tańca i mnóstwo innych atrakcji.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5325931

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.