facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-01-28

Koncert Kolędowy zespołu Stella Maris

W niedzielę 1 lutego odbędzie się koncert kolęd pt. "Być tam gdzie Ty, Jezu malusieńki...". Występ odbędzie się w Kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Łebie o godzinie 18.00.

» więcej

2015-01-26

Spotkanie w 70. rocznicę katastrofy MS Wilhelm Gustloff

Zapraszamy na spotkanie poświęcone historii MS Wilhelm Gustloff - statku, który zatonął w 1945 roku na Morzu Bałtyckim na wysokości Łeby. Spotkanie organizuje Biblioteka Miejska w Łebie.

» więcej

2015-01-21

Łebianie i kolędowanie

Zapraszamy mieszkańców i gości Łeby na wspólne kolędowanie, które odbędzie się niedzielę 25 stycznia o godz. 16.00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji "Boleniec" przy al. św. Jakuba Ap. 25 w Łebie.

» więcej

2015-01-19

Bałtyckie Kąpiele Morsów Cold Water 2015

Najbliższe kąpiele w zimnym Bałtyku odbędą się w dniach 30 stycznia - 1 lutego. Imprezie niezmiennie partneruje Zdrowotel Łeba, który przygotował z tej okazji specjalne pakiety pobytowe. Zimą również warto wybrać się do Łeby!

» więcej

2015-01-14

IX Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego

W najbliższy weekend 16-18 stycznia Łeba stanie się najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. Festiwal odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Tysiąclecia 11. Oprócz pokazów tańca odbędą się bezpłatne warsztaty taneczne.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5014293

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.