Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-10-07

XII Lęborski Tydzień Kultury Chrześcijańskiej

Już 10 października w Lęborku po raz kolejny odbędzie się Tydzień Kultury Chrześcijańskiej. W programie liczne koncerty, występy artystyczne oraz uroczystości religijne. Wydarzenie potrwa do 25 października.

» więcej

2015-10-06

Warsztaty kuchni dawnej w Lęborku

Baszta nr 32 w Lęborku zaprasza na jesienne warsztaty kuchni dawnej, które będą się odbywały w soboty o godzinie 16.00. Będzie można dowiedzieć się, jakie desery królowały w średniowieczu i jak je przyrządzić.

» więcej

2015-10-01

Teresjada i Pudełko Życia

W sobotę 3 października w Łebie odbędzie się 1. edycja Teresjady - święta Pań, które noszą imię Teresa. Impreza będzie połączona z akcją informacyjną Pudełko Życia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 12.00, spotkanie przy Urzędzie Miasta.

» więcej

2015-09-28

Prestiżowa nagroda dla Łeby!

W czasie obchodów Światowego Dnia Turystyki, które odbyły się 23 września w Malborku, Łeba otrzymała prestiżową nagrodę Prezesa Honorowego Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej za projekt "Morze, Góry i Mazury".

» więcej

2015-09-23

Łebskie Filmy - Opowieść Atlantycka

W niedzielę 11 października o godz. 16 w Bibliotece Miejskiej w Łebie odbędzie się projekcja filmu z 1954 roku pod tytułem "Opowieść atlantycka", który był realizowany w łebskich plenerach.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5455967

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.