facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-09-01

III Łebski Dzień Rybaka w Pradolinie Łeby

W sobotę 6 września 2014 w Porcie Rybackim przy PPH "MORFISH" o godzinie 15.00 rozpocznie się świętowanie Dnia Rybaka. W programie wielobój załóg kutrów rybackich, muzyka na żywo i wiele innych atrakcji.

» więcej

2014-08-27

Power Park Łeba

Wakacje zmierzają ku końcowi. Ostatni weekend letniego wypoczynku w Łebie jest doskonałym momentem, by odwiedzić niezwykły Power Park. Do jego atrakcji należy Park Linowy, Tory Gokartowe, Tor Off-Road, Paintball, Strzelnica i wiele innych.

» więcej

2014-08-25

Żeglarski Wieczór przy świerkowej tratwie NORD

W dniu 57. rocznicy legendarnego rejsu Tratwą przez Bałtyk - 28 sierpnia 2014 o godzinie 18.00 odbędzie się Żeglarski Wieczór w Bibliotece Miejskiej w Łebie.

» więcej

2014-08-20

Kaszubskie Camino w kościele św. Jakuba Apostoła

W dniach 23-24 sierpnia Łeba zaprasza na Kaszubskie Camino 2014. W programie m.in. Festiwal Filmów Kaszubskich, koncerty, teatr plenerowy dla dzieci oraz Święto Organizacji Pozarządowych i Festiwal Rękodzieła w Parku św. Jana Pawła II.

» więcej

2014-08-18

Festiwal Zaczarowanych Latawców 22-25 sierpnia 2014

W czasie trwania tej fantastycznej imprezy niebo nad Łebą ozdabiać będą niezwykłe, kolorowe latawce. W programie Festiwalu m.in. przemarsz Aleją Prezydentów, loty nocne oraz Lampionada.

» więcej
Archiwum

Łeba Kurort - portal prezentujący szeroką ofertę turystyczną Łeby i najbliższych okolic. Serwis funkcjonuje od 2000 roku. Można tu znaleźć informacje o atrakcjach turystycznych tego regionu, jego walorach przyrodniczych i zdrowotnych. Istotną dla turystów jest obszerna prezentacja bazy noclegowej, gastronomicznej, usługowej i handlowej. Można tu znaleźć liczne ekskluzywne obiekty o wysokim standardzie ale większość stanowią obiekty oferujące tanie noclegi, tanie pokoje, tanie posiłki. Obok droższych są też tanie oferty skorzystania z wielu atrakcji, rozrywek, relaksu, zabawy czy rekreacji. Wbrew potocznej opinii, informacje zawarte w serwisie wskazują, że Łeba nie jest tylko dla bogatych ale dla wszystkich. Natomiast nie ma wątpliwości, że Łeba jest bardzo bogata w swojej ofercie turystycznej, która dopasowuje się do możliwości każdego turysty.

Łeba noclegi
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4880981

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.