facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-04-20

Łeba Park otworzył swoje podwoje

Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park rozpoczął sezon 2015. Tegoroczną nowością jest największe w kraju pole do mini golfa, dostępne w cenie biletu. Odwiedziny w Łeba Parku to doskonała propozycja na Majówkę w Łebie.

» więcej

2015-04-15

Otwarcie sezonu wędkarskiego

Polski Związek Wędkarski koło Łeba otworzy sezon w piątek 1 maja na Łabędzim Stawie w Łebie. Tego dnia odbędą się zawody w wędkarstwie spławikowym. W razie niesprzyjających warunków pogodowych planowany termin może ulec zmianie.

» więcej

2015-04-13

Gra miejska w Łebie

W piątek 1 maja w Łebie odbędzie się gra miejska pod hasłem "Srebrna Klatka". Sztabem będzie dowodził Krzysztof Petek KOMANDOS. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Łeby, turystów, młodzież i dorosłych oraz rodziny z dziećmi.

» więcej

2015-04-08

Obszar Natura 2000 Mierzeja Sarbska

23 kwietnia o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łebie odbędą się konsultacje społeczne dotyczące zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Mierzeja Sarbska.

» więcej

2015-04-01

Wielkanoc 2015

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, wielu radosnych chwil i pogody ducha na każdy dzień wszystkim Gościom i Mieszkańcom Łeby życzy Redakcja serwisu www.Leba-Kurort.pl.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Łeba i okolice - wczasy, noclegi, kwatery w Łebie
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5109709

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.