facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-11-24

Aktywni 50+

Bezpłatne treningi Nordic Walking w Łebie! Zdrowotel Łeba zaprasza na najbliższe treningi z instruktorem Dorotą Sosnowską 25 i 27 listopada w godzinach 10.00-11.30.

» więcej

2014-11-19

XVI Festiwal Pomuchla

W niedzielę 7 grudnia odbędzie się tradycyjny festiwal dorsza. Idea festiwalu związana jest z pierwszym symbolem św. Mikołaja w Łebie, patrona rybaków od samych początków istnienia miasta.

» więcej

2014-11-17

Dni św. Mikołaja w Łebie

6 grudnia na deptaku odbędzie się IV Ubieranie Choinki Miejskiej. Łeba słynie ze wspaniałej choinki ubieranej co roku przez mieszkańców i turystów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

» więcej

2014-11-14

Bałtyckie kąpiele morsów COLD WATER część II

Pierwsza listopadowa edycja kąpieli morsów rozpoczyna się już dziś. Kto nie zdążył wybrać się do Łeby na to wydarzenie, będzie miał kolejną szansę w ostatni weekend listopada 28-30. Zapraszamy wszystkich amatorów zimnych kąpieli!

» więcej

2014-11-12

Wernisaż "Spotkania ze sztuką"

W czwartek 13 listopada o godzinie 18.00 odbędzie się wystawa prac artystycznych pod hasłem "Spotkania ze sztuką". Wernisaż będzie można zobaczyć w Centrum Informacji Turystycznej w Łebie.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Łeba i okolice - wczasy, noclegi, kwatery w Łebie
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4952399

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.