facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-10-01

Mistrzostwa Wód Morskich PZW Koło Łeba

W niedzielę 5 października odbędą się zawody wędkarskie o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta Łeby. W zmaganiach mogą wziąć udział członkowie Koła oraz wszyscy pasjonaci wędkarstwa.

» więcej

2014-09-29

Wszechnica Zdrowia

Biblioteka Miejska w Łebie organizuje spotkania ze specjalistami z Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku. Piewsze spotkanie odbędzie się 15 października o godzinie 16.00.

» więcej

2014-09-24

Spotkanie autorskie z Łukaszem Kotkowskim

Łebianin jest autorem trzymającego w napięciu thrillera "Fanaberia", który jest jego literackim debiutem. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w sobotę 4 października o godzinie 17.00.

» więcej

2014-09-22

Park Dinozaurów w Łebie

Komu jeszcze nie udało się odwiedzić tej atrakcji należącej do największych w Łebie, w tym sezonie ma szansę jeszcze do końca tygodnia. Łeba Park zakończy tegoroczny sezon w najbliższą niedzielę 28 września.

» więcej

2014-09-17

Mapa Łebian już gotowa!

Prezentacja mapy tworzonej w ramach projektu przygotowanego przez Bibliotekę Miejską odbędzie się w niedzielę 12 października o godzinie 16.00. Mapa jest obrazem miejsc, z których przybywali łebianie po 1945 roku.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Łeba i okolice - wczasy, noclegi, kwatery w Łebie
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4902048

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.