facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-01-26

Spotkanie w 70. rocznicę katastrofy MS Wilhelm Gustloff

Zapraszamy na spotkanie poświęcone historii MS Wilhelm Gustloff - statku, który zatonął w 1945 roku na Morzu Bałtyckim na wysokości Łeby. Spotkanie organizuje Biblioteka Miejska w Łebie.

» więcej

2015-01-21

Łebianie i kolędowanie

Zapraszamy mieszkańców i gości Łeby na wspólne kolędowanie, które odbędzie się niedzielę 25 stycznia o godz. 16.00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji "Boleniec" przy al. św. Jakuba Ap. 25 w Łebie.

» więcej

2015-01-19

Bałtyckie Kąpiele Morsów Cold Water 2015

Najbliższe kąpiele w zimnym Bałtyku odbędą się w dniach 30 stycznia - 1 lutego. Imprezie niezmiennie partneruje Zdrowotel Łeba, który przygotował z tej okazji specjalne pakiety pobytowe. Zimą również warto wybrać się do Łeby!

» więcej

2015-01-14

IX Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego

W najbliższy weekend 16-18 stycznia Łeba stanie się najbardziej roztańczonym miastem w Polsce. Festiwal odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Tysiąclecia 11. Oprócz pokazów tańca odbędą się bezpłatne warsztaty taneczne.

» więcej

2015-01-07

II Edycja Fotograficznego Konkursu Internetowego "Przyroda zatrzymana w kadrze"

Ruszył konkurs fotograficzny organizowany przez Słowiński Park Narodowy. Tematem zdjęć konkursowych może być fauna, flora, krajobraz lub obiekt antropogeniczny. Fotografie muszą być wykonane na terenie Parku.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Łeba i okolice - wczasy, noclegi, kwatery w Łebie
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5011165

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.