facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-10-29

Wystawa fotograficzno-malarska: Łeba - Zapis Posezonowy 2013

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy fotograficzno-malarskiej w niedzielę 9 listopada o godzinie 16.00 w Bibliotece Miejskiej w Łebie. Na wystawie będzie można obejrzeć projekcje diaporam i zdjęć marynistycznych.

» więcej

2014-10-28

Chrzest Morsów Łebskich

W niedzielę 9 listopada Neptun Władca Mórz i Oceanów serdecznie zaprasza na Chrzest Morsów Łebskich! Impreza na plaży wschodniej rozpocznie się o godzinie 13.00.

» więcej

2014-10-22

Duathlon na Wydmach

W sobotę 15 listopada odbędzie się niezwykła impreza sportowa. Trasa wyjścigu rowerowego będzie wiodła pięknymi terenami leśnymi w okolicach jeziora Sarbsko. Trasa biegowa natomiast została poprowadzona piaszczystym terenem wydm.

» więcej

2014-10-20

Bałtyckie Kąpiele Morsów Cold Water

Wszystkich amatorów kąpieli w zimnych wodach Bałtyku zapraszamy na pierwszą część Bałtyckich Kąpieli Morsów Cold Water, która odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014.

» więcej

2014-10-15

Spotkanie przy Krzyżu Portowym

W piątek 31 października odbędzie się spotkanie przy Krzyżu w Porcie Jachtowym w Łebie, którego celem jest upamiętnienie tych, którzy zginęli na morzu.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Łeba i okolice - wczasy, noclegi, kwatery w Łebie
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4918902

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.