Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-08-26

Pożegnanie Wakacji 2015

Łeba zaprasza na wyjątkową imprezę z okazji zakończenia wakacji. W programie takie atrakcje jak II edycja Łebskiej Eksplozji Kolorów, rodzinne zawody sportowe oraz Festiwal SMAKI REGIONÓW.

» więcej

2015-08-24

V Międzynarodowy Festiwal Latawców

W dniach 28-30 sierpnia w Łebie odbędzie się wyjątkowy festiwal latawców. Mieszkańcy i goście Łeby będą mogli podziwiać loty niezwykłych, unikatowych latawców o rozmaitych wzorach, konstrukcjach i wielkościach.

» więcej

2015-08-19

Kaszubskie Camino 2015

Centralnym wydarzeniem Kaszubskiego Camino będzie Msza św. w języku kaszubskim. Coroczna Pielgrzymka Kaszubów do św. Jakuba w Łebie tradycyjnie będzie połączona z Festiwalem Rękodzieła, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia.

» więcej

2015-08-17

Bike Week w Łebie startuje już dzisiaj!

Największy Zlot Motocyklowy nad Bałtykiem odbędzie się w dniach 17-23 sierpnia. To już 5. edycja tej imprezy, która cieszy się ogromną popularnością wśród motocyklistów i nie tylko. Organizatorzy zadbali o wyjątkowe atrakcje!

» więcej

2015-08-05

Festiwal Food Trucków

W najbliższy weekend w Łebie na placu przy ul. Turystycznej odbędzie się Festiwal Food Trucków. Będzie można zobaczyć kilkadziesiąt takich pojazdów z całej Polski oraz spróbować pysznego jedzenia.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Łeba i okolice - wczasy, noclegi, kwatery w Łebie
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5395555

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.