Villa GaMa
84-360 Łeba
ul. Zawiszy Czarnego 35
tel. 695 877 611,
59 866 14 21,
604 201 157
Nasz dom położony jest w centrum Łeby, przy szerokim, pieszym trakcie spacerowym na główną plażę A (około 600m). Wokół w pełni dostępna, bogata sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna. Osiedle willowe, spokojne, eleganckie. Piękne usytuowanie przy rzece Chełst (100m) łączącej jezioro Sarbsko z Bałtykiem.
Villa GaMa to całkiem nowy (rocznik 2007) komfortowy obiekt wybudowany z myślą o wygodzie wczasowiczów. Oferujemy przestronne 2 i 3-osobowe pokoje o wysokim standardzie. Każdy pokój posiada własną łazienkę, TV-Sat (Cyfra+), lodówkę, czajnik, naczynia. Niektóre pokoje mają również balkony.
Do dyspozycji Gości ogólnodostępny aneks kuchenny, kącik wypoczynkowy, ogródek, grille, bezpłatny parking.
Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych z kraju i zza granicy. Zapewniamy miłą obsługę i komfortowe warunki wypoczynku. Ceny umowne, zależne od terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej, a kończy o godz. 10-tej.
Villa GaMa jest dla Państwa otwarta i gościnna od maja do września.
Serdecznie zapraszamy
Ewa i Ryszard Sokólscy
| Tekst wpisywany przez właścicieli obiektów: |
|
Posiadamy jeszcze wolne pokoje i terminy. ZAPRASZAMY |








































