ELIZABETH

Pokoje Gościnne

 Domki Letniskowe  

84-360 Łeba, ul. Grunwaldzka 10
tel. 59 866 24 80,
502 869 216

 

Konto: 89 9324 0008 0002 0154 3000 0010

Dom Wypoczynkowy ELIZABETH położony jest w zacisznej, spokojnej dzielnicy willowej. Blisko do portu i centrum miasta, około 600m do morza i 200m do rzeki Łeby.

Oferujemy gustownie urządzone pokoje 2, 3 i 4-osobowe, W każdym pokoju m. in. telewizja kablowa. Pokoje znajdują się na I-szym i II-gim piętrze.

Każdy pokój posiada własną, w pełni wyposażoną łazienkę o wysokim standardzie i ładnej kolorystyce.

Do dyspozycji gości jest domowa kuchnia kompletnie wyposażona.

 

Miłe, wieczorne chwile można przyjemnie spędzić w przestronnej, stylowej sali kominkowej.

           DOMKI   LETNISKOWE

Ponadto czeka na Państwa piękny kompleks 8 nowych domków letniskowych. Domki są murowane, piętrowe, zbudowane w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości. Każdy domek posiada na parterze salonik dzienny z telewizorem, kompletnie wyposażoną kuchnię i łazienkę. Na piętrze są dwie sypialne i wc z umywalką. Kuchnia zaopatrzona jest w lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę elektryczną z pochłaniaczem, czajnik, komplet naczyń, sztućców i garnków. W sumie w każdym domku może wygodnie mieszkać od 4 do 6 osób. Domki są ogrzewane, zasilane we wszystkie media, również w ciepłą wodę. Wszystkie domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Poniżej przykładowa prezentacja takiego domku:
Parter:

Piętro:

Na posesji znajduje się duży ogród, plac zabaw dla dzieci, grille, meble ogrodowe, bezpłatny parking. Teren jest ogrodzony, zamknięty, bezpieczny. Istnieje możliwość skorzystania z internetu. Ponadto udostępniamy rowery, sprzęt wypoczynkowy i wędkarski. Przyjmujemy zwierzęta domowe.

Organizujemy wycieczki krajoznawczo-turystyczne, wyprawy w morze, połowy ryb, imprezy okolicznościowe, zabawy i pikniki rekreacyjno-sportowe.

Regulamin DW Elizabeth

Ceny umowne zależne od długości pobytu i terminu rezerwacji.
Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę i wypoczynek w komfortowo wyposażonych wnętrzach.

Przez cały rok mile widziani goście z kraju i zza granicy.

Zapraszamy
Elżbieta i Józef Podmokły

 

Fotogaleria (kliknij na zdjęciu, by powiększyć):

Jesteś naszym 39675 Gościem