Perła Bałtyku
Domki Letniskowe
Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Nadmorska 18
tel. 59 866 50 20,
tel./fax 59 866 50 21,
tel. kom. 602 279 550

 

Konto: 12 1020 1853 0000 9702 0078 1609

Atrakcyjne, malownicze miejsce, przy końcu ul. Nadmorskiej a na początku Mierzei Sarbskiej. Na północ 200m do Bałtyku, na południe 200m do jeziora Sarbsko, wokół nadmorski las sosnowy. Mały ruch samochodowy (głównie dojazdowy) i większy ruch pieszy - spacerowy. Wymarzony, urokliwy zakątek: cisza, spokój i świeże powietrze pachnące żywicą i jodem. Promenadą Nadmorską, która jest jednym z dwóch głównych deptaków Łeby, możemy codziennie po plażowaniu zaczynać spacer po mieście (do centrum około 15 minut) lub w drugą stronę do lasu, do rezerwatu przyrody, nad jezioro i wydmy Mierzei Sarbskiej.

PERŁA BAŁTYKU to nowe, przytulne, drewniane domki letniskowe 3, 4 i 6-osobowe z komfortowym wyposażeniem. Wszystkie domki mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Wyposażone są w TV, radio, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, szklanki, talerze i sztućce, a także w sprzęt plażowy (leżaki, koc i wiatrochron). Niektóre dodatkowo posiadają kuchenkę elektryczną i mikrofalówkę.
 
Poniżej szczegółowa oferta rodzajów domków jakimi dysponujemy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domek 4-osobowy,parterowy, apartamentowy: salonik dzienny, sypialnia, aneks kuchenny, łazienka.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Domek 3-osobowy, parterowy: pokój i łazienka.

 

Domek 4-osobowy, parterowy: salonik dzienny, sypialnia, łazienka.

Domek 6-osobowy, piętrowy, apartamentowy: salonik dzienny, aneks kuchenny i łazienka na parterze, dwie sypialnie na piętrze.

We wszystkich domkach znajdują się grzejniki elektryczne - korzystanie z nich za dodatkową opłatą. Istnieje również możliwość wyżywienia na miejscu lub korzystania z ogólnodostępnej kuchni.

Polecamy także kilka pokojów w murowanym, parterowym pawilonie. Są to pokoje 2-3 osobowe z własnymi łazienkami, wyposażone w telewizor, radio, lodówkę, czajnik, naczynia i sprzęt plażowy.

Na terenie obiektu rosną sosny, jest dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci, kącik grillowy, meble ogrodowe i sklep ogólnospożywczy. Na miejscu można też parkować samochody. Cały teren jest dobrze ogrodzony i dozorowany.

 
 
 
Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane z kraju i zza granicy. Ze swej strony zapewniamy miłą, fachową obsługę i komfortowe warunki wypoczynku.

 
 
 
Gościmy letników od początku maja do końca września.
 
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej.

Serdecznie zapraszamy!
Pobyt od: do:

Odczytaj kod z obrazka

Jesteś naszym 141125 Gościem

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.