MORS-D  Wędkarstwo Morskie  kpt. Zbigniew Dolecki

84-360 Łeba, ul. Bema 10
tel. 502 314 862

M/Y MORS-D to jacht motorowy na morskie wyprawy wędkarskie. Zabiera jednorazowo do 20 osób na pokład. Do dyspozycji wędkarzy jest kuchnia. Gorąca kawa i herbata gratis od kapitana.

MORS-D pływa przez cały rok. Rejs standardowy trwa 10 godzin, zwykle od 5-tej rano do 15-tej. Cena od osoby - 150zł. Wypożyczenie sprzętu wędkarskiego - 20zł. Złowione ryby są własnością wędkarzy. Dla przyjezdnych oferujemy zakwaterowanie w naszym obiekcie wczasowym NAWIGATOR.

 

Między rybami krążą plotki
Uważać na Morsa kołowrotki.

 

Większe grupy zorganizowane mogą umówić się na dłuższy rejs i negocjować cenę. 
Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa, fachową i doświadczoną załogę. Gwarantujemy miłą, marynarską atmosferę i niezapomniane wrażenia.
Od 1-go czerwca do 1-go września organizujemy również rejsy wycieczkowe w morze: w ciągu dnia oraz na zachody słońca. Wycieczki trwają około 45 minut. Dzieci do lat 4-ech płyną za darmo. Dla większych grup wycieczkowych oferujemy rejsy turystyczne na zamówienie po promocyjnych cenach.

Zapraszamy do naszego obiektu - NAWIGATOR. Położony w urokliwej, przytulnej dzielnicy willowej zapewni Państwu spokojny i wygodny wypoczynek.

 

*** ZAPRASZAMY ***

Fotogaleria (kliknij na zdjęciu, by powiększyć):
Pobyt od: do:

Odczytaj kod z obrazka

Jesteś naszym 39223 Gościem

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.