Małgorzata II
Pokoje Gościnne

84-360 Łeba,
ul. Powstańców Warszawy 6
tel. 59 866 17 06,
607 550 690

 

Położenie: zabytkowa dzielnica portowa leżąca między kanałem Chełst, rzeką Łebą i głównym traktem spacerowym do plaży. Ciszę i spokój tego zakątka umilają popiskiwania mew, terkotanie kutrów rybackich, zapach portu i smażonych ryb. W bezpośrednim sąsiedztwie (50m) cumują stateczki wycieczkowe w morze i kutry. Do plaży około 550m, do centrum i głównego parku miejskiego 100m, do dworca PKP i PKS 200m. Wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna. Samo osiedle jest przytulne, kameralne, bez ruchu przelotowego, z malowniczymi dojazdowymi uliczkami i zabytkowymi kamieniczkami.

MAŁGORZATA II oferuje Państwu ładne i wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami w małym, parterowym pawilonie i głównym, 3-piętrowym budynku.

Pawilon ma kameralny charakter i składa się z dwóch pokoi 2 i 3-osobowego (z własnymi łazienkami) oraz wspólnego aneksu kuchennego i przedpokoju z wyjściem bezpośrednio na podwórko. Każdy pokój ma na zewnątrz swój kącik wypoczynkowy z meblami ogrodowymi. W pokojach są telewizory i radia, w aneksie kompletne wyposażenie: kuchenka gazowa, lodówka, zlewozmywak, czajniki, naczynia, sztućce, garnki itp. akcesoria kuchenne.

Poniżej przykładowe zdjęcia kilku pokoi i łazienek mieszczących się w budynku głównym. Pozostałe są w podobnym wystroju i standardzie.

Na każdej kondygnacji są do dyspozycji wczasowiczów w pełni wyposażone aneksy kuchenne. U gospodyni dostępne są również żelazko i deska do prasowania oraz sprzęt plażowy.

Na zadbanym podwórku, wyłożonym ozdobną kostką, rozstawione są meble ogrodowe, drewniane ławy i grill. Nie brakuje też świeżych, kwitnących kwiatów. Na miejscu funkcjonuje wypożyczalnia rowerów - dla naszych Gości promocyjne zniżki. Posesja ogrodzona, parkowanie wewnątrz bezpłatne, ilość miejsc ograniczona.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Zapewniamy miłą obsługę, domową atmosferę i kameralny charakter wypoczynku.
Ceny umowne: od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 12-tej, a kończy o godz. 10-tej.

MAŁGORZATA II jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszam!

Małgorzata Dominiak z rodziną

Polecamy również nasz drugi, rodzinny obiekt: MAŁGORZATA I, położony w Łebie przy ul. Paderewskiego 4 (zobacz tutaj). Kontakt telefoniczny ten sam.

Jesteś naszym 29816 Gościem

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.