Pod Brzozą
Pokoje Gościnne
84-360 Łeba,
ul. Nowęcińska 12
tel. 59 866 26 54,
693 541 650
Zapraszamy Państwa na letni wypoczynek POD BRZOZĘ. Łatwo do nas trafić, bo nasz obiekt położony jest przy wjeździe do Łeby. Stąd blisko (100m) do głównego deptaka i ulicy Kościuszki, do Dworca PKP i PKS (500m) i na plażę (około 1100m). Nasze położenie to dogodna baza wypadowa do stadnin konnych w Nowęcinie i nad jezioro Sarbsko (1000m), do ciekawego Ogrodu Ornitologicznego (500m) i Parku Dinozaurów (600m).
Nasza oferta to kameralny, tani wypoczynek w nowym (A.D. 2011), murowanym pawilonie letnim. Polecamy Państwu trzy ładne pokoje dla 2, 3 lub 4 osób z możliwością dostawki. Pokoje usytuowane są na wysokim parterze i mają niezależne wejścia ze wspólnego tarasu. Każdy pokój posiada własną łazienkę, standardowe umeblowanie i pościel oraz dodatkowo wyposażony jest w telewizor i sprzęt plażowy.
Poniżej szczegółowa prezentacja pokoi:
Nr 1 - pokój 2-osobowy z łazienką
Nr 2 - pokój 2-osobowy z łazienką
Nr 3 - pokój studio 2 + 2 z łazienką
Wyżywienie we własnym zakresie. Do dyspozycji Gości aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, lodówkę, kuchenkę gazową, zlewozmywak, suszarkę do naczyń, czajniki, komplety naczyń, sztućców itp. Ponadto ogólnodostępne: żelazko, deska do prasowania, grill, meble ogrodowe.
Posesja jest ogrodzona i zabudowana z czterech stron piętrowymi budynkami z czerwonej cegły. Na wewnętrznym, kwadratowym dziedzińcu można bezpłatnie i bezpiecznie parkować pojazdy wokół centralnie rosnącej okazałej brzozy. Dla chętnych na życzenie udostępniamy również dwa garaże.
Obsługujemy turystów indywidualnych i rodziny. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 12-tej. Ceny umowne, przystępne od 30 do 45zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Na miejscu staramy się zapewnić wczasowiczom miłą obsługę i rodzinną atmosferę wypoczynku. Kameralny charakter obiektu i zaciszne podwórko gwarantują spokojny, udany urlop.
Pokoje Gościnne POD BRZOZĄ są dla Państwa otwarte i gościnne w każdym sezonie letnim od początku maja do końca września.
Serdecznie zapraszamy
Rodzina Bogdanowiczów



























