Rejsy wędkarskie

Kowelin Łeba

M/Y JURNY - Morskie Rejsy Wędkarskie

Armatorzy:
Roman Grzędzicki i Jan Wójcicki
84-360 Łeba, ul. Parkowa 8
tel. 509 752 214

 

Rejsy wędkarskie Łeba

Morskie Rejsy wędkarskieMorskie Rejsy wędkarskie Łeba

M/Y JURNY to atrakcyjny, dzielny jacht motorowy na morskie wyprawy wędkarskie. Statek wyposażony jest w profesjonalny sprzęt do nawigacji morskiej i wyszukiwania ryb na łowiskach. Zabiera jednorazowo do 18 wędkarzy na pokład. Do dyspozycji wędkarzy jest kambuz, toaleta i 11 koi. Gorąca kawa i herbata gratis od kapitana.

Jurny kajutaJurny mesa

Jurny kambuz

Organizujemy:
Morskie wyprawy wędkarskie na połowy dorsza, belony i innych ryb. Rejsy odbywają się przez cały rok z portu Łeba w zależności od warunków atmosferycznych.
Rejs standardowy trwa 8 godzin z możliwością przedłużenia rejsu na życzenie. Złowione ryby są własnością wędkarzy. Początkującym wędkarzom zapewniamy sprzęt wędkarski oraz fachową poradę.
Większe grupy zorganizowane mogą umówić się na dłuższy rejs i negocjować cenę. Specjalnością naszej oferty są rejsy całodobowe.

JurnyJurny morskie rejsy wędkarskie

Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa, fachową i doświadczoną załogę. Gwarantujemy miłą, marynarską atmosferę i niezapomniane wrażenia.
Troska o bezpieczeństwo i sympatyczny nastrój na pierwszym miejscu.

Z Jurnym na dorsze branie jak w Porsche

Jurny ŁebaJurny rejsy wędkarskie Łeba

Dla przyjezdnych oferujemy zakwaterowanie w naszym obiekcie wczasowym KRZYSZTOF położonym kilkaset metrów od portu - (zobacz tutaj).

Jesteś naszym 23470 Gościem

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.