Łeba i okolice - noclegi, ośrodki wczasowe, domki, kwatery i pokoje

Informacja turystyczna - Łeba, Nowęcin, Żarnowska i okolice

Możliwości serwisu - warto skorzystać

Schowek

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces stworzyliśmy nową funkcjonalność Schowka - "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów". Dzięki temu udogodnieniu w prosty sposób wyślesz zapytanie do wszystkich interesujących Cię obiektów. Wystarczy, że przeglądając nasz serwis będziesz dodawać do schowka każdy obiekt, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie odwiedź swój Schowek, klikając na niego w prawym górnym rogu. Tam wybierz opcję "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów" - teraz czekasz już tylko na informację o wolnym miejscu w interesującym Cię terminie.

Bank Wolnych Miejsc

Wybierz Bank Wolnych Miejsc i sprawdź, które obiekty posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie udało się znaleźć wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć wolne miesca.

Zobacz Bank Wolnych Miejsc...

Aktualności

Atrakcje na Ferie Zimowe w Bibliotece Miejskiej w Łebie

W poniedziałek 16 stycznia województwo pomorskie zaczyna ferie zimowe. Biblioteka Miejska w Łebie ma już przygotowany atrakcyjny program zajęć i zabaw na czas ferii. Warto dowiedzieć się, co ciekawego przygotowała biblioteka!

Występ Chóru Dziecięcego BIEDRONKI

Rybackie Centrum Kultury i Formacji BOLENIEC zaprasza na koncert świąteczny w wykonaniu Chóru Dziecięcego BIEDRONKI. Występ odbędzie się 11 stycznia o godzinie 19.00.

WOŚP gra w Łebie!

W niedzielę 15 stycznia odbędzie się jubileuszowy 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do grania dołącza się także Łeba - na Finał zaprasza Rybackie Centrum Kultury i Formacji "Boleniec" przy Alei św. Jakuba Apostoła 25.

Wieczór Trzech Króli

Biblioteka Miejska w Łebie zaprasza 6 stycznia na Wieczór Trzech Króli, realizowany wspólnie z Parafią Wniebowzięcia NMP. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00. uroczystą Mszą św. z towarzyszeniem scholi parafialnej PROMYKI PANA oraz chóru FALARE Szkoły Podstawowej w Łebie.