Łeba i okolice - noclegi, ośrodki wczasowe, domki, kwatery i pokoje

Informacja turystyczna - Łeba, Nowęcin, Żarnowska i okolice

Możliwości serwisu - warto skorzystać

Schowek

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces stworzyliśmy nową funkcjonalność Schowka - "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów". Dzięki temu udogodnieniu w prosty sposób wyślesz zapytanie do wszystkich interesujących Cię obiektów. Wystarczy, że przeglądając nasz serwis będziesz dodawać do schowka każdy obiekt, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie odwiedź swój Schowek, klikając na niego w prawym górnym rogu. Tam wybierz opcję "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów" - teraz czekasz już tylko na informację o wolnym miejscu w interesującym Cię terminie.

Bank Wolnych Miejsc

Wybierz Bank Wolnych Miejsc i sprawdź, które obiekty posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie udało się znaleźć wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć wolne miesca.

Zobacz Bank Wolnych Miejsc...

Aktualności

Słowińskie Czwartki Przyrodnicze

W każdy czwartek lipca i sierpnia w Bibliotece Miejskiej o godzinie 17.00 będą się odbywały Słowińskie Czwartki Przyrodnicze. Spotkania prowadzi pani Katarzyna Sitkowska z SPN. Wstęp bezpłatny!

Wakacje na Plaży Semilac

W dniach 22-24 lipca do Łeby zawita Plaża Semilac, a na niej: koncerty gwiazd, pokazy, fitness, rekreacja i turnieje sportowe, a także indywidualne konsultacje z ekspertkami Semilac.

Lato z Książką

W najbliższy weekend 8-10 lipca na Skwerze Rybaka odbędzie się Lato z Książką! W programie spotkanie z autorami, animacje i konkursy, atrakcje dla dzieci i oczywiście możliwość zakupu książek.

Obchody Święta Łeby 8-9 lipca!

W tym roku Święto Łeby będzie obchodzone przez dwa dni! 8 lipca odbędzie się Łeba Disco Dance, dzień później mnóstwo imprez i uroczystości na Placu Sportowym przy ul. Tysiąclecia.