Łeba i okolice - noclegi, ośrodki wczasowe, domki, kwatery i pokoje

Informacja turystyczna - Łeba, Nowęcin, Żarnowska i okolice

Możliwości serwisu - warto skorzystać

Schowek

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces stworzyliśmy nową funkcjonalność Schowka - "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów". Dzięki temu udogodnieniu w prosty sposób wyślesz zapytanie do wszystkich interesujących Cię obiektów. Wystarczy, że przeglądając nasz serwis będziesz dodawać do schowka każdy obiekt, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie odwiedź swój Schowek, klikając na niego w prawym górnym rogu. Tam wybierz opcję "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów" - teraz czekasz już tylko na informację o wolnym miejscu w interesującym Cię terminie.

Bank Wolnych Miejsc

Wybierz Bank Wolnych Miejsc i sprawdź, które obiekty posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie udało się znaleźć wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć wolne miesca.

Zobacz Bank Wolnych Miejsc...

Aktualności

Spotkanie autorskie w LOT

Lokalna Organizacja Turystyczna "ŁEBA - Błękitna Kraina" zaprasza do udziału w spotkaniu z Dorotą Reszke, autorką książki "Bajką przez Łebę". Spotkania odbędą się 1 i 2 maja w siedzibie LOT przy ul. 11 listopada 5a.

Gra miejska w Łebie

Biblioteka Miejska w Łebie zaprasza mieszkańców i gości Łeby do udziału w grze miejskiej pt. "Szkatuła Templariuszy". Wydarzenie odbędzie się 2 maja. Grę poprowadzi Krzysztof Petek "Komandos".

V Zdrowotel Rajd

W sobotę 22 kwietnia odbędzie się Otwarcie Sezonu Pojazdów Zabytkowych - V Zdrowotel Rajd. Trasa przejazdu zabytkowych motocykli i zaprzęgów będzie przebiegała pięknymi, nadmorskimi terenami.

Koncert jazzowy w Lęborku

Lęborskie Centrum Kultury "Fregata" mieszczące się przy ul. Gdańskiej 12-13, zaprasza w czwartek 20 kwietnia na koncert jazzowy w wykonaniu grupy Orange Trane. Koncert rozpocznie sięo godzinie 20.00.