facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-11-25

Wykłady o tematyce zdrowotnej w Bibliotece Miejskiej

W ramach projektu Aktywni 50+ w Bibliotece Miejskiej odbędą się bezpłatne wykłady o tematyce zdrowotnej. Zapraszamy wszystkich powyżej 50-ciu lat do wzięcia udziału w wykładach.

» więcej

2014-11-24

Aktywni 50+

Bezpłatne treningi Nordic Walking w Łebie! Zdrowotel Łeba zaprasza na najbliższe treningi z instruktorem Dorotą Sosnowską 25 i 27 listopada w godzinach 10.00-11.30.

» więcej

2014-11-19

XVI Festiwal Pomuchla

W niedzielę 7 grudnia odbędzie się tradycyjny festiwal dorsza. Idea festiwalu związana jest z pierwszym symbolem św. Mikołaja w Łebie, patrona rybaków od samych początków istnienia miasta.

» więcej

2014-11-17

Dni św. Mikołaja w Łebie

6 grudnia na deptaku odbędzie się IV Ubieranie Choinki Miejskiej. Łeba słynie ze wspaniałej choinki ubieranej co roku przez mieszkańców i turystów. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

» więcej

2014-11-14

Bałtyckie kąpiele morsów COLD WATER część II

Pierwsza listopadowa edycja kąpieli morsów rozpoczyna się już dziś. Kto nie zdążył wybrać się do Łeby na to wydarzenie, będzie miał kolejną szansę w ostatni weekend listopada 28-30. Zapraszamy wszystkich amatorów zimnych kąpieli!

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4956616

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.