Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-09-02

Zatopione Skarby Bałtyku

W Bibliotece Miejskiej 5 września o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie z panem Leszkiem Stromskim, który opowie o wrakach i skarbach, jakie kryje dno morskie. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

» więcej

2015-09-01

XV Dożynki Powiatowe w powiecie lęborskim

W sobotę 5 września na terenie rekreacyjno-wypoczynkowym nad jeziorem w Bukowinie odbędą się uroczystości oraz impreza dożynkowa. Gwiazdą wieczoru będzie wokalista, gitarzysta i kompozytor Andrzej Rybiński.

» więcej

2015-08-26

Pożegnanie Wakacji 2015

Łeba zaprasza na wyjątkową imprezę z okazji zakończenia wakacji. W programie takie atrakcje jak II edycja Łebskiej Eksplozji Kolorów, rodzinne zawody sportowe oraz Festiwal SMAKI REGIONÓW.

» więcej

2015-08-24

V Międzynarodowy Festiwal Latawców

W dniach 28-30 sierpnia w Łebie odbędzie się wyjątkowy festiwal latawców. Mieszkańcy i goście Łeby będą mogli podziwiać loty niezwykłych, unikatowych latawców o rozmaitych wzorach, konstrukcjach i wielkościach.

» więcej

2015-08-19

Kaszubskie Camino 2015

Centralnym wydarzeniem Kaszubskiego Camino będzie Msza św. w języku kaszubskim. Coroczna Pielgrzymka Kaszubów do św. Jakuba w Łebie tradycyjnie będzie połączona z Festiwalem Rękodzieła, który odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5406632

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.