facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-12-17

Pierwszy Świąteczny Jarmark w Lęborku

Podczas pobytu w Łebie warto wybrać się na Jarmark na Placu Pokoju w Lęborku, na który zaprasza Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Lęborska - Łeba. Impreza odbędzie się w dniach 17-21 grudnia.

» więcej

2014-12-15

Święta Bożego Narodzenia i Sylwester w Łebie

Kto jeszcze nie zdecydował, gdzie spędzi tegoroczne Święta i Sylwestra, może się wybrać do Łeby! To już ostatnie chwile na rezerwację miejsc na ten czas. Znaleźć odpowiednie miejsce można na naszej stronie!

» więcej

2014-12-10

Wspólne sprzątanie parku przy "Łabędzim Stawie"

W sobotę 13 grudnia odbędzie się wspólne sprzątanie miejsca wypoczynku i rekreacji Łebian i turystów, jakim jest park przy "Łabędzim Stawie". W programie oprócz porządków zaplanowano wspólną biesiadę przy ognisku.

» więcej

2014-12-08

Poczta Świętego Mikołaja

Poczta Świętego Mikołaja już działa! Zadbała o to Biblioteka Miejska w Łebie. Od dnia imienin świętego, czyli 6 grudnia, aż do Wigilii Bożego Narodzenia można przynosić do biblioteki listy do św. Mikołaja.

» więcej

2014-12-03

Projekt Aktywni 50+

Pierwszy trening Nordic Walking w ramach projektu Aktywni 50+ już za nami. Kto jeszcze nie skorzystał, a chciałby wziąć udział w projekcie, najbliższą okazję będzie miał już jutro!

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4976636

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.