facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-10-01

Mistrzostwa Wód Morskich PZW Koło Łeba

W niedzielę 5 października odbędą się zawody wędkarskie o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta Łeby. W zmaganiach mogą wziąć udział członkowie Koła oraz wszyscy pasjonaci wędkarstwa.

» więcej

2014-09-29

Wszechnica Zdrowia

Biblioteka Miejska w Łebie organizuje spotkania ze specjalistami z Samodzielnego Publicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lęborku. Piewsze spotkanie odbędzie się 15 października o godzinie 16.00.

» więcej

2014-09-24

Spotkanie autorskie z Łukaszem Kotkowskim

Łebianin jest autorem trzymającego w napięciu thrillera "Fanaberia", który jest jego literackim debiutem. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Miejskiej w sobotę 4 października o godzinie 17.00.

» więcej

2014-09-22

Park Dinozaurów w Łebie

Komu jeszcze nie udało się odwiedzić tej atrakcji należącej do największych w Łebie, w tym sezonie ma szansę jeszcze do końca tygodnia. Łeba Park zakończy tegoroczny sezon w najbliższą niedzielę 28 września.

» więcej

2014-09-17

Mapa Łebian już gotowa!

Prezentacja mapy tworzonej w ramach projektu przygotowanego przez Bibliotekę Miejską odbędzie się w niedzielę 12 października o godzinie 16.00. Mapa jest obrazem miejsc, z których przybywali łebianie po 1945 roku.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4902098

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.