facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-07-30

II Łebski Festiwal już w sobotę!

2 sierpnia 2014 w Łebie wystąpią tacy artyści jak Donatan&Cleo, Mesajah, 13 W Samo Południe oraz Me Myself nad I. Koncerty odbędą się na placu przy orliku (ul. Tysiąclecia).

» więcej

2014-07-28

Bezpiecznie nad wodą w Łebie

W sobotę 2 sierpnia już po raz czwarty odbędzie się wydarzenie pod hasłem "Bezpiecznie nad wodą w Łebie". W programie pokaz Marynarki Wojennej RP, cywilnych służb ratowniczych oraz prezentacje sprzętu ratowniczego.

» więcej

2014-07-23

III Edycja Lata z Książką od 26 do 29 lipca

Poprzednie dwie edycje wydarzenia okazały się wielkim sukcesem. W tym roku wśród zaproszonych gości znajdują się m.in.: Bogdan Rymanowski, Wojciech Cejrowski, Elżbieta Cherezińska, Cezary Gmyz oraz Krzysztof Skiba.

» więcej

2014-07-21

Wyspa zdrowia MARWIT od 25 lipca w Łebie!

Od piątku 25 lipca do czwartku 31 lipca łebianie i turyści będą mogli cieszyć się na plaży owocowym orzeźwieniem. Mnóstwo dodatkowych atrakcji dla całych rodzin gwarantowane!

» więcej

2014-07-16

Active Summer Z Radiem Zet.

Już dziś o 9.30 rozpocznie się dzień pełen aktywności i sportu na łebskiej plaży. Zajęcia fitness, sportowe zmagania, a na zakończenie dnia wspólne podziwianie zachodu słońca - to wszystko już dziś w Łebie!

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4838535

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.