facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-04-15

Otwarcie sezonu wędkarskiego

Polski Związek Wędkarski koło Łeba otworzy sezon w piątek 1 maja na Łabędzim Stawie w Łebie. Tego dnia odbędą się zawody w wędkarstwie spławikowym. W razie niesprzyjających warunków pogodowych planowany termin może ulec zmianie.

» więcej

2015-04-13

Gra miejska w Łebie

W piątek 1 maja w Łebie odbędzie się gra miejska pod hasłem "Srebrna Klatka". Sztabem będzie dowodził Krzysztof Petek KOMANDOS. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Łeby, turystów, młodzież i dorosłych oraz rodziny z dziećmi.

» więcej

2015-04-08

Obszar Natura 2000 Mierzeja Sarbska

23 kwietnia o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łebie odbędą się konsultacje społeczne dotyczące zadań ochronnych dla obszaru Natura 2000 Mierzeja Sarbska.

» więcej

2015-04-01

Wielkanoc 2015

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, wielu radosnych chwil i pogody ducha na każdy dzień wszystkim Gościom i Mieszkańcom Łeby życzy Redakcja serwisu www.Leba-Kurort.pl.

» więcej

2015-03-30

Parafia św. Jakuba Ap. w Łebie zaprasza na Triduum Paschalne

Wszystkich mieszkańców i gości Łeby, którzy chcą uczestniczyć w duchowym przygotowaniu do Świąt Wielkanocnych, łebska Parafia św. Jakuba Ap. zaprasza na Triduum Sacrum w dniach 2-5 kwietnia.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5106122

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.