facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-03-04

4. Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking

Zdrowotel Łeba po raz kolejny jest organizatorem Plażowych Mistrzostw Nordic Walking. Impreza odbędzie się w sobotę 28 marca. Udział w tym wydarzeniu to świetny pomysł na aktywne powitanie nadejścia wiosny.

» więcej

2015-03-02

II Ogólnopolski Konkurs Sztuki Baletowej

W sobotę 28 marca w Hali sportowo-widowiskowej przy ul. Tysiąclecia 11 w Łebie odbędzie się Konkurs Sztuki Baletowej. Występy grup i solistów będzie oceniać jury: Sebastian Białobrzeski, Agata Białobrzeska oraz Małgorzata Insadowska.

» więcej

2015-02-25

II Pomorski Zjazd Morsów

Łeba Mors Poland zaprasza na wspólne pożegnanie zimy, które odbędzie się w niedzielę 22 marca na Plaży Wschodniej A przy Hotelu NEPTUN w Łebie. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków morsowania do udziału w tym wydarzeniu.

» więcej

2015-02-23

70-lecie pierwszej polskiej parafii katolickiej w Łebie

We wtorek 10 marca o godzinie 17.00 w Bibliotece Miejskiej w Łebie odbędą się obchody siedemdziesięciolecia pierwszej polskiej parafii katolickiej w Łebie (1945-2015). Spotkanie poprowadzi dr Bogdan Libich.

» więcej

2015-02-18

Konkurs "Mój sąsiad owad. Jak go polubić"?

Słowiński Park Narodowy ogłasza konkurs pod hasłem "Mój sąsiad owad. Jak go polubić?" adresowany do mieszkańców województwa pomorskiego. Konkurs jest podzielony na trzy kategorie, prace można zgłaszać do 15 marca.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5047185

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.