facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-09-17

Mapa Łebian już gotowa!

Prezentacja mapy tworzonej w ramach projektu przygotowanego przez Bibliotekę Miejską odbędzie się w niedzielę 12 października o godzinie 16.00. Mapa jest obrazem miejsc, z których przybywali łebianie po 1945 roku.

» więcej

2014-09-15

Największy naturalny labirynt w Polsce? Oczywiście w Łebie!

Labirynt Park Łeba zaprasza turystów jeszcze do końca września! To niezwykłe miejsce gwarantuje moc atrakcji dla osób w każdym wieku. Kto jeszcze nie był w Labirynt Parku, ma ostatnią w tym sezonie szansę na poznanie jego tajemnic.

» więcej

2014-09-10

Jak sztormy i wydmy zniszczyły Starą Łebę? - premiera animacji

W niedzielę 14 września o godzinie 17.00 rozpocznie się premierowy pokaz animacji filmowych inspirowanych dawną legendą o zagładzie Starej Łeby. Będzie można obejrzeć 10 animacji, przygotowanych na konkurs organizowany przez Bibliotekę Miejską.

» więcej

2014-09-08

Warsztaty wirtualnej rekonstrukcji zabytków

W dniach 13-15 września w Bibliotece Miejskiej w Łebie odbedą się warsztaty prowadzone przez studentów Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie, pod kierunkiem dr Joanny Polak.

» więcej

2014-09-03

ZASYPANE MIASTO - dziedzictwo i tożsamość Łeby

W ramach obchodów tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa w niedzielę 7 września w Łebie przygotowano ciekawy program dla mieszkańców i turystów. Kolejne wydarzenia odbędą się w niedzielę 14 września.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4893564

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.