Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-07-29

Gra miejska "Zapij Małego Głoda" w Łebie!

W sobotę 1 sierpnia do Łeby zawita gra miejska, która tego lata odbywa się w znanych nadmorskich kurortach. Weź udział w grze miejskiej – Zapij Małego Głoda i zgarnij nagrody! Start o godzinie 12.00 na Skwerze Rybaka.

» więcej

2015-07-27

III Łebski Festiwal

Sierpień rozpocznie się w Łebie bardzo przebojowo. W sobotę 1 sierpnia Magnetic Group oraz Miasto Łeba zaprasza na wielką imprezę muzyczną. Festiwal jest celebracją lata i muzyki, podczas którego na scenie wystąpią popularni, polscy artyści.

» więcej

2015-07-22

Kabaret Moralnego Niepokoju w Łebie

Znany szerokiej publiczności kabaret wystąpi w Łebie w niedzielę 26 lipca na Scenie Kulturalnej przy ul. Nadmorskiej 8. Grupa wystąpi z programem "Jerzyk dzisiaj nie pije".

» więcej

2015-07-20

Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA

W weekend 24-26 lipca na łebskiej plaży A powstanie edukacyjna Rodzinna Strefa Zabaw NIVEA. Będzie można dowiedzieć się, jak działają promienie słoneczne na skórę i jak o nią dbać. Nie zabraknie także gier i zabaw dla plażowiczów.

» więcej

2015-07-15

Active Summer w Łebie

Już dziś na łebskiej plaży pojawi się Aktywne Miasteczko, które zagości tam do 19 lipca. Miasteczko będzie podzielone na strefy, a w nich: zawody, konkursy, rekreacja, nauka tańca i mnóstwo innych atrakcji.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5331549

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.