facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2014-10-29

Wystawa fotograficzno-malarska: Łeba - Zapis Posezonowy 2013

Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie wystawy fotograficzno-malarskiej w niedzielę 9 listopada o godzinie 16.00 w Bibliotece Miejskiej w Łebie. Na wystawie będzie można obejrzeć projekcje diaporam i zdjęć marynistycznych.

» więcej

2014-10-28

Chrzest Morsów Łebskich

W niedzielę 9 listopada Neptun Władca Mórz i Oceanów serdecznie zaprasza na Chrzest Morsów Łebskich! Impreza na plaży wschodniej rozpocznie się o godzinie 13.00.

» więcej

2014-10-22

Duathlon na Wydmach

W sobotę 15 listopada odbędzie się niezwykła impreza sportowa. Trasa wyjścigu rowerowego będzie wiodła pięknymi terenami leśnymi w okolicach jeziora Sarbsko. Trasa biegowa natomiast została poprowadzona piaszczystym terenem wydm.

» więcej

2014-10-20

Bałtyckie Kąpiele Morsów Cold Water

Wszystkich amatorów kąpieli w zimnych wodach Bałtyku zapraszamy na pierwszą część Bałtyckich Kąpieli Morsów Cold Water, która odbędzie się w dniach 14-16 listopada 2014.

» więcej

2014-10-15

Spotkanie przy Krzyżu Portowym

W piątek 31 października odbędzie się spotkanie przy Krzyżu w Porcie Jachtowym w Łebie, którego celem jest upamiętnienie tych, którzy zginęli na morzu.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 4919177

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Międzywodzie - noclegi.