facebook

Wyszukaj odpowiednie miejsce dla siebie


Aktualności

2015-03-24

Godzina dla Ziemi WWF w Łebie

W tym roku po raz kolejny Łeba będzie uczestniczyła w obchodach Godziny dla Ziemi WWF, które odbywają się w przeszło 150 krajach. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na codzienne dbanie o Ziemię.

» więcej

2015-03-23

Kiermasz Wielkanocny w Łebie

Podczas oficjalnej rozgrzewki przed Pucharem Bałtyku w sobotę 28 marca w Łebie w godzinach 9.00 - 14.00 odbędzie się tradycyjny Kiermasz Wielkanocny, który jest jedną z imprez towarzyszących sportowym zmaganiom.

» więcej

2015-03-18

II Bieg o Palmę Pierwszeństwa

W sobotę 28 marca odbędą się biegi przełajowe na 10 kilometrów - Bieg o Palmę Pierwszeństwa. Organizatorem tego wydarzenia jest Zdrowotel Łeba, który ponadto przygotował na tą okazję specjalny pakiet pobytowy.

» więcej

2015-03-16

X Talentiada

W niedzielę 22 marca o godzinie 15.00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Łebie odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja Talentiady. Organizatorzy zapraszają mieszkańców i gości Łeby na to wydarzenie.

» więcej

2015-03-11

Pierwszy Dzień Wiosny w Łebie - Duathlon na Wydmach

Zapraszamy do aktywnego powitania wiosny i udział w Duathlonie na Wydmach. Impreza sportowa odbędzie się 21 marca na pięknych terenach wokół Łeby. Trasa rowerowa będzie wiodła wzdłuż jeziora Sarbsko, trasa biegowa obejmie morskie wybrzeże.

» więcej
Archiwum

Łeba - portal turystyczny. Tutaj znajdziesz nie tylko pokoje czy noclegi, ale także zarezerwujesz wczasy. Łeba wczasy - noclegi w pokojach, a może domkach, to już zależy tylko od Ciebie.

Pokoje nad morzem, pokoje morze
Łeba wczasy Łeba kwatery Łeba noclegi Pokoje nad morzem Urlop nad morzem Łeba urlop Wczasy nad morzem

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Ilość odsłon: 5077816

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Rehabilitacja w Polsce, Poradnik kuracjusza.