Łeba i okolice - noclegi, ośrodki wczasowe, domki, kwatery i pokoje

Informacja turystyczna - Łeba, Nowęcin, Żarnowska i okolice

Możliwości serwisu - warto skorzystać

Schowek

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces stworzyliśmy nową funkcjonalność Schowka - "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów". Dzięki temu udogodnieniu w prosty sposób wyślesz zapytanie do wszystkich interesujących Cię obiektów. Wystarczy, że przeglądając nasz serwis będziesz dodawać do schowka każdy obiekt, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie odwiedź swój Schowek, klikając na niego w prawym górnym rogu. Tam wybierz opcję "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów" - teraz czekasz już tylko na informację o wolnym miejscu w interesującym Cię terminie.

Bank Wolnych Miejsc

Wybierz Bank Wolnych Miejsc i sprawdź, które obiekty posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie udało się znaleźć wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć wolne miesca.

Zobacz Bank Wolnych Miejsc...

Aktualności

Gra miejska w Łebie - znajdź zaginione dzwony i wór złota!

W poniedziałek 2 maja w Łebie odbędzie się gra miejska "Zaginione Dzwony i Złoto z Zaginionego Miasta". Organizatorzy zapraszają do udziału w zabawie wszystkich: mieszkańców, turystów, młodzież i dorosłych oraz rodziny z dziećmi.

Aktywna Majówka z Radiem ZET

Zbliża się piąta edycja projektu Morze Góry i Mazury. Radio ZET Zaprasza na majówkę w te trzy regiony kraju, a reprezentantem miejscowości nadmorskich będzie Łeba. W każdym miejscu przygotowano atrakcję specjalną - w Łebie stoisko fitness oraz siłownia.

Spektakl Ekologiczny "Pieski Świat"

W środę 27 kwietnia o godzinie 10.00 w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec odbędzie się spektakl ekologiczny pt. "Pieski Świat". Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny.

Majówka w Łebie

W dniach 30 kwietnia - 3 maja w Łebie zaplanowano wiele wydarzeń majówkowych. Długi weekend majowy w Łebie zapowiada się bardzo atrakcyjnie! Warto już teraz zaplanować sobie majowy wyjazd do Łeby.