Amanda
Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Brzozowa 5
tel. 603 805 396
 

Kto pragnie mieć w Łebie niedaleko do plaży i atrakcji turystyczno-rozrywkowych naszego kurortu, a jednocześnie chciałby wypoczywać w spokojnym miejscu, to AMANDA spełnia właśnie takie oczekiwania.

Świetna lokalizacja: blisko morza (300m) i centrum handlowo-gastronomicznego, na skraju dwóch głównych deptaków spacerowych Łeby (100m), daje łatwy dostęp do większości letnich atrakcji. Z kolei usytuowanie przy bocznych uliczkach z małym ruchem samochodowym zapewnia przytulny urlopowy nastrój.

AMANDA to urokliwy, zmodernizowany domek położony na narożnej, słonecznej działce.

Oferujemy Państwu 4 ładne, odnowione pokoje: dwa 3-osobowe, jeden 2-osobowy i jeden 1-osobowy. Wszystkie są wygodne i dobrze wyposażone: telewizor, radio, lodówka, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy.

Pokoje zajmują parter budynku i mają własne łazienki - (prysznic, umywalka, wc).

Zielony trawnik ozdobiony małymi drzewkami, krzewami i kwiatami oraz meble ogrodowe pod parasolem umilą Państwu relaks na świeżym powietrzu. Jest też kącik grillowy i 4 miejsca postojowe dla samochodów. Posesja ogrodzona, parkowanie bezpłatne. Ceny zróżnicowane, od 45 do 70zł/osobodoba, w zależności od wielkości pokoju oraz terminu pobytu. Do ceny nie jest wliczana miejscowa opłata klimatyczna. Doba pobytowa trwa od 14-tej do 10-tej.

Chętnie przyjmujmy turystów indywidualnych i rodziny. Ze swej strony staramy się zapewnić wszystkim wczasowiczom troskliwą, życzliwą obsługę i pogodną, domową atmosferę. Kameralny charakter AMANDY gwarantuje spokojny, udany wypoczynek. Obiekt jest czynny w sezonie letnim.

Serdecznie zapraszamy
 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 71300 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 60 zł
  - powyżej 60 zł
 • Odległość do plaży
  - 201 - 500m
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
 • Premium
  - obiekty nad morzem