Ania
Domki Letniskowe

84-360 Łeba,
ul. Kolonijna 2,
tel. 502 125 032
www.anialeba.pl

Polecamy u nas urlop osobom lubiącym ciszę, spokój, świeże powietrze i czystą przyrodę. Wokół dużo rozległych, zielonych łąk, blisko do lasu (400m) i jeziora (1000m), do morza około 1500m. Do centrum Łeby (600m) prowadzi nowa droga asfaltowa i wygodna ścieżka rowerowa. Najbliższe atrakcje to Jurajski Park Dinozaurów, Ogród Ornitologiczny i stadniny konne w Nowęcinie.

ANIA to zespół domków letniskowych, usytuowanych na zielonym zapleczu Ośrodka Kolonijnego ANIA. Czeka na Państwa piękny kompleks kilku nowych, murowanych domków letniskowych, zbudowanych w wysokim standardzie, z myślą o wygodzie i komfortowym pobycie naszych Gości.

Domki są jednakowe, w podobnym standardzie i wystroju wnętrz. Każdy domek składa się z dwóch bliźniaczych segmentów. Jeden segment zapewnia wygodny pobyt dla 5-7 osób, a cały domek maksymalnie dla 14 osób.

Wszystkie domki posiadają po dwie sypialne, salonik dzienny z TV-Sat, kompletnie wyposażony aneks kuchenny i łazienkę. Domki mają swoje komplety ogrodowe, grille i leżaki. Poniżej przykładowa prezentacja takiego domku.

Na świeżym powietrzu jest duży plac zabaw dla dzieci, trawniki do leżakowania, wiata do grillowania i meble ogrodowe. Umożliwiamy bezpłatne parkowanie na miejscu. Teren jest ogrodzony, zamknięty, bezpieczny.

Ceny umowne, do uzgodnienia, zależne od ilości osób w domku oraz terminu i długości pobytu. Zapewniamy miłą obsługę i kameralne warunki wypoczynku.

ANIA jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie
letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy!

Polecamy również nasz drugi obiekt - Ośrodek Kolonijny ANIA - położony na tej samej posesji - zobacz tutaj.

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 24599 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domki letniskowe
 • Cena noclegu
  - do 50 zł
  - do 60 zł
  - powyżej 60 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - parking
  - wyżywienie na miejscu
  - ogród
  - rowery
  - sprzęt plażowy
  - wifi
  - plac zabaw
 • Premium
  - wysoki standard
  - last minute
  - obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom