Restauracja
Smażalnia
Pizzeria

84-360 Łeba,
ul. Nadmorska 9
 
tel./fax: 59 866 22 77,
tel. 607 177 037

Restauracja AQUARIUM jest malowniczo wtulona w nadmorski, sosnowy las pachnący żywicą i jodem z pobliskiego o 150m Bałtyku. Atrakcyjne położenie tuż przy największym trakcie spacerowym łebskiego kurortu zachęca do wstąpienia na rozkosze podniebienia. I nie tylko!

AQUARIUM intryguje niezwykle ciekawym wystrojem wnętrza wykonanym w stylu marynistycznym. Główną salę konsumpcyjną zdobią liczne i śliczne akwaria pełne nietypowych gatunków ryb (jak np. piranie), ciekawych gadów (jak chociażby legwany czy żółwie) oraz wiele innych nietuzinkowych akcesoriów o tematyce morskiej. Ten wystrój nadaje restauracji niezwykłego uroku i niepowtarzalnego klimatu. Relaksacyjny nastrój podtrzymują też zapewne ciepłe, śródziemnomorskie kolory ścian w tonacjach żółtych, pomarańczowych, jasnobrązowych oraz dekoracje roślinne o egzotycznych motywach.

AQUARIUM to właściwie elegancki kompleks gastronomiczny oferujący szeroki wybór dań i napojów z restauracji, smażalni i pizzerii. Można tu spróbować wszelakich potraw z drobiu, wołowiny i wieprzowiny, jak również dania z grilla, ryby z patelni, pizze z pieca, zupy, przystawki i przekąski na zimno, owoce morza, spaghetti, sałatki, desery itp. Menu bogate jest także w napoje alkoholowe, koktajle, drinki, różne gatunki kaw, herbat, piwa i napojów chłodzących.

AQUARIUM specjalizuje się w organizacji i obsłudze spotkań i imprez okolicznościowych. Istnieje możliwość urządzenia np: udanego wesela, bankietu, jubileuszu, firmowego spotkania integracyjnego, uroczystości rodzinnej itp. Personel zakładu zapewnia fachową i markową organizację imprez, wysoki standard i kulturę obsługi oraz korzystne, atrakcyjne warunki finansowania.

AQUARIUM jest otwarty codziennie od godz. 10-tej i gościnny aż do chwili wyjścia ostatniego klienta. Dla zmotoryzowanych konsumentów lokal zapewnia przed frontem budynku dogodnie usytuowany parking na 20 miejsc postojowych. Obiekt jest także w pełni dostosowany do pobytu osób niepełnosprawnych.
Zapraszamy wszystkich smakoszy preferujących dobre i wykwintne jedzenie w niepowtarzalnej, kameralnej atmosferze. Specjalizujemy się głównie w tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej nadmorskiej oraz włoskiej.

ŻYCZYMY SMACZNEGO !!!

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 31877 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - miejsce postojowe
  - wyżywienie na miejscu
 • Premium
  - gastronomia
 • Rozrywka i rekreacja
  - Łeba nocą
 • Gastronomia
  - restauracje
  - kawiarnie
  - bary
  - pizzerie
  - smażalnie
  - lodziarnie - cukiernie