Aquarius
Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba
ul. Błękitna 5
tel. 59 333 51 06
kom. 502 489 874

Odpoczywając w naszej oazie spokoju, będą Państwo jednocześnie mieli dość blisko do głównych atrakcji turystycznych wsi letniskowej Nowęcin (400m) i łebskiego kurortu. Do centrum Łeby jest około 600m, do plaży w linii prostej około 1000m.

Dom Wypoczynkowy AQUARIUS to nowy obiekt, powstały na również nowym osiedlu, między centrum Łeby i Nowęcina. Zapraszamy do nas wczasowiczów pragnących wypocząć w ciszy i spokoju na łonie czystej, zielonej przyrody. Wokół roztaczają się rozległe łąki pachnące świeżymi, polnymi kwiatami, słychać śpiew wielu gatunków ptaków, a wieczorami kumkanie żab z pobliskiego jeziora Sarbsko (400m). Na tych łąkach można jeszcze zaobserwować bociany, żurawie, zające a nawet sarny, ale osiedle się rozbudowuje i wkrótce je wypłoszy z tego ostatniego, dziewiczego zakątka Łeby.
Ilustruje te widoczki zdjęcie zrobione z okien naszego domu.

Dom jest ocieplony, posiada centralne ogrzewanie, ciepłą wodę 24h/dobę i wszystkie inne niezbędne media. Wewnątrz AQUARIUS prezentuje się jeszcze lepiej. Oferujemy 8 ładnych pokojów 2, 3 i 4-osobowych; łącznie 27 miejsc noclegowych.

Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, nowe szwedzkie podłogi panelowe, nowe meble itd.

Każdy pokój wyposażony jest dodatkowo w radio, lodówkę, czajnik elektryczny i podręczne naczynia. Dwa pokoje mają również własne balkony: wschodni i zachodni.

Do dyspozycji Gości udostępniamy także lodówkę, żelazko, grilla. Zmotoryzowani mogą bez problemu zaparkować przy obiekcie.

Dla osób pragnących jadać domowe posiłki polecamy pobliską stołówkę u znajomych sąsiadów. Codziennie świeże, smaczne, całodzienne wyżywienie.

Mile widziani turyści indywidualni i rodziny, z kraju i zza granicy. Ze swej strony jako gospodarze, całą rodziną dołożymy wszelkich starań, by miło Państwa obsłużyć i zapewnić domową, kameralną atmosferę. AQUARIUS jest gościnny przez cały rok.

Ceny umowne, przystępne: w czerwcu, lipcu i sierpniu 35-45zł/osobodoba, w pozostałym okresie od 25zł/osobodoba.

Serdecznie zapraszamy
Rodzina Kozyrów

Wir sprechen Deutsch

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 42171 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domy wypoczynkowe
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
  - do 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - lodówka
  - ogród
 • Premium
  - noclegi do 50zł
  - noclegi do 40zł
  - noclegi do 30zł
  - last minute