Aktualności

Odkrywanie Starej Łeby

W piątek 18 maja o godzinie 17.00 odbędzie się konferencja pt. "Odkrywanie Starej Łeby". Wydarzenie odbędzie się w Rybackim Centrum Kultury i Formacji "Boleniec" przy al. św. Jakuba 25 w Łebie. Wstęp bezpłatny.

Stand-up Polska w Lęborku

W środę 16 maja w lęborskim Royal Club odbędzie się Stand-up Polska. Wystąpią znani scenie kabaretowej komicy: wojtek Fiedorczuk oraz Maciek Adamczyk. Występ przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich.

Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2018

W sobotę 28 kwietnia w Porcie Jachtowym w Łebie odbędzie się rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2018. Na wydarzenie zaprasza Prezes Portu Jachtowego. Początek imprezy o godzinie 16.00.

Bezpieczna Majówka z Radiem ZET 2018

W dniach 1-4 maja Radio ZET zaprasza na Bezpieczną Majówkę "Morze, Góry i Mazury" na Skwerze Rybaka w Łebie . W programie strefa rowerowa, pokazy pierwszej pomocy, Bungie Run i strefa turysty.

Majówka 2018 w Łebie

W tym roku majówka będzie wyjątkowo długa! Miasto Łeba i Radio ZET zapraszają na nadmorskie majówkowe atrakcje w dniach 28 kwietnia - 3 maja. W programie cała moc atrakcji! Koniecznie zaplanuj majówkę w Łebie!

Zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska w Dąbrówce

Centrum Informacji Turystycznej w Łebie po raz kolejny organizuje zbiórkę dla podopiecznych schroniska w Dąbrówce k. Luzina i zaprasza wszystkich do udziału. Zbiórka artykułów będzie trwała do 14 maja.

Stand-up Night w Lęborku

W czwartek 12 kwietnia w Lęborskim Centrum Kulturuy "Fregata" odbędzie się Stand-up Night. Wystąpią dobrze znane gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Tomasz Jachimek oraz Marcin Zbigniew Wojciech.

Koncert w RCKiF Boleniec w Łebie

We wtorek 10 kwietnia w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec w Łebie odbędzie się spotkanie słowno-muzyczne po tytułem "Nałogi - droga donikąd". Występ rozpocznie się o godzinie 12.00.

Rowerowe Rozpoczęcie Sezonu 2018 z Lwem Lębork

W sobotę 14 kwietnia w Lęborku odbędzie się Rowerowe Rozpoczęcie Sezonu 2018. Na wydarzenie zaprasza Salon Sportowy Mistral oraz współorganizatorzy. Z tej okazji odbędzie się rajd rowerowy, przewidywany dystans do pokonania to około 35 kilometrów.

Morsowa Wielkanoc 2018

Morsy Łebskie zapraszają na wspólne świętowanie Poniedziałku Wielkanocnego. Morsowa Wielkanoc - Koszyczkowa Biesiada i Śmigus-Dyngus, odbędzie się w poniedziałek 2 kwietnia o godzinie 13.00.