Aktualności

Romantyczny koncert walentynkowy w Łebie

W sobotę 16 lutego w Łebie odbędzie się Koncert Walentynkowy. Impreza odbędzie się w Porcie Jachtowym w Łebie, a rozpocznie się o godzinie 17.00. Impreza jest biletowana.

Bezpłatna mammografia w Łebie

W czwartek 7 lutego w Łebie odbędzie się bezpłatna mammografia dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Wydarzenie będzie miało miejsce przy Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Kościuszki 121. 

Warsztaty aktorskie dla młodzieży w Lęborku

W poniedziałek 11 lutego w Lęborku odbędą się warsztaty aktorskie. Będą miały miejsce w lęborskiej bibliotece a rozpoczną się o godzinie 13.30. Poprowadzi je Marcin Borchardt. Obowiązują zapisy w sekretariacie biblioteki.

Konkurs Szeptem w Lęborku

Już po raz XXII Miejska Biblioteka w Lęborku organizuje konkurs poetycki pt. "Szeptem". Jest to konkurs dla młodzieży, a tematyka wierszy jest dowolna. Gotowe prace należy składać do 4 lutego. 

Fabryka Wyobraźni Młodych - warsztaty dla młodych kreatywnych

Już po raz kolejny w Lęborku odbędą się warsztaty Fabryka wyobraźni młodych. Wydarzenie będzie miało miejsce 26 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Armii Krajowej 16. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 11.00.

Olga Szomańska i Maciej Miecznikowski zaśpiewają kolędy w Lęborku

W piątek 11 stycznia w Lęborku odbędzie się koncert kolęd. Wydarzenie będzie miało miejsce w kościele p.w. św. Jakuba Apostoła a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Wieczór kolęd z zespołem Bel Canto w Lęborku

W czwartek 17 stycznia w Lęborku odbędzie się wieczór kolęd w wykonaniu zespołu Bel Canto. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 16 a rozpocznie się o godzinie 18.00.

Koncert chóru "Gloria" w Łebie

W niedzielę 6 stycznia w Łebie obędzie się koncert chóru "Gloria" z Dziecięcej Szkoły Artystycznej w Zielenogradsku. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kościele Wniebowzięcia NMP w Łebie a rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny.

Finał Konkursu Kaszubski Idol w Lęborku

W czwartek 20 grudnia w Lęborku odbędzie się Finał Konkursu Kaszubski Idol. Wydarzenie będzie miało miejsce w Filharmonii Kaszubskiej - Wejherowskim Centrum Kultury a rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny.

Fabryka Wyobraźni Młodych - warsztaty dla młodych kreatywnych w Lęborku

W sobotę 15 grudnia w Lęborku odbędą się warsztaty dla młodych. Rozpoczną się o godzinie 11.00 a będą miały miejsce w Bibliotece Miejskiej przy ul. Armii Krajowej 16. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 10.