Aktualności

Podstawy szydełkowania w Lęborku

Twórcze poddasze zaprasza na naukę szydełkowania. Zajęcia odbędą się 4 września, rozpoczną o godzinie 16.00, a będą miały miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Armii Krajowej 16 w Lęborku. 

Otwarcie placu zabaw "Podwodny świat" w Łebie

W piątek 31 sierpnia w Łebie odbędzie się otwarcie placu zabaw "Podwodny Świat" w Parku Jana Pawła II. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00. Burmistrz Miasta Łeby zaprasza wszystkie dzieci i rodziców.

Żeglarski wieczór w rocznicę wypłynięcia tratwy Nord w Łebie

We wtorek 28 sierpnia w Łebie odbędzie się żeglarski wieczór w rocznicę wypłynięcia Tratwy Nord "Tratwą przez Bałtyk". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 a będzie miało miejsce w Porcie Jachtowym przy ul. Jachtowej 8. Wstęp jest wolny.

Żółw Tomek szuka przyjaciół w Łebie

W piątek 24 sierpnia o godzinie 16.00 w Łebie odbędzie się podwodny show z niebanalną atrakcją- mówiącym żółwiem. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej przy ul. Leśnej 3. Impreza biletowana.

VIII Międzynarodowy Festiwal Latawców w Łebie

Od piątku 31 sierpnia do niedzieli 2 września odbędzie się VIII Międzynarodowy Festiwal Latawców w Łebie. Kolorowe latawce ozdobią łebskie niebo w dzień oraz w nocy. 

Tadeusz Drozda - Stand-up dinozaura, czyli 40-lecie pracy kabaretowej

We wtorek 21 sierpnia w Łebie odbędzie się Stand-up Tadeusza Drozdy. Będzie miał miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 21.00.

Koncert Dr Misio w Łebie

W czwartek 23 sierpnia w Łebie odbędzie się koncert zespołu Dr Misio. Będzie miał miejsce na Scenie Kulturalnej przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 20.00. Impreza jest biletowana.

Bike Week Łeba 2018 VIII Międzynarodowy Zlot Motocykli

Już od 12 sierpnia rozpocznie się w Łebie VIII Międzynarodowy Zlot Motocykli. Potrwa aż do 19 sierpnia a swoje miejsce będzie miał na dużym terenie przy ul. Turystycznej. 

Stand-up: Bez NUDYstów, NAGA prawda w Łebie

Już w poniedziałek 13 sierpnia odbędzie się Stand-up pt. Bez NUDYstów, NAGA prawda. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 21.00.

Występ Formacji Chatelet w Łebie

We wtorek 7 sierpnia odbędzie się występ Formacji Chatelet w Łebie. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul. Leśnej 3. Rozpocznie się o godzinie 21.00. Impreza biletowana.