Aktualności

Konkurs plastyczno-fotograficzny "Wędrowne ptaki wodno-błotne Pobrzeża Słowińskiego"

Słowiński Park Narodowy zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do udziału w 3 Konkursie plastyczno-fotograficznym "Wędrowne ptaki wodno-błotne Pobrzeża Słowińskiego". Konkurs jest otwarty i ma charakter ogólnopolski.

Otwarcie Sezonu Morsowego 2017/2018

Zarząd Morsów Łebskich zaprasza w niedzielę 22 października na Otwarcie Sezonu Morsowego. Pierwsza tegoroczna kąpiel morsów odbędzie się na plaży wschodzniej A (zejście na plażę przy Hotelu NEPTUN) o godzinie 13.00.

Treningi zdrowotne "Seniorzy z Energią" 2017

Energa zaprasza seniorów do udziału w 10-cio tygodniowym cyklu treningu zdrowotnego "Seniorzy z Energią". Zajęcia będą się odbywały w sześciu miejscowościach, w tym w Łebie. Pierwszy trening odbędzie się w poniedziałek 16 października.

Zakończenie Sezonu Żeglarskiego 2017

W sobotę 21 października w Porcie Jachtowym w Łebie odbędzie się impreza na zakończenie sezonu żeglarskiego. Zabawa przy muzyce szantowej na żywo rozpocznie się już o godzinie 16.00.

X Pomorskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami - spotkania autorskie w Łebie

W dniach 4-6 października będą trwały X Pomorskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami "Z książką na walizkach". Jednym z miast uczestniczących w wydarzeniu jest Łeba. Biblioteka Miejska zaprasza na dwa spotkania autorskie w ramach tej imprezy.

V Ogólnopolski Turniej "Mistrz Tańca"

W sobotę 21 października w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Tysiąclecia 11, obędzie się V Ogólnopolski Turniej Solistów, Duetów i Mini Formacji "Mistrz Tańca". Początek zawodów tanecznych o godzinie 9.00.

Europejski Dni Ptaków w Słowińskim Parku Narodowym

W sobotę 30 września odbędą się zajęcia przyrodnicze "Europejskie Dni Ptaków", na które zaprasza Słowiński Park Narodowy. Wydarzenie przeznaczone jest dla wszystkich osób zainteresowanych ornitologią i szerzej pojętą tematyka przyrodniczą.

Otwarcie Placu Zabaw

W niedzielę 1 października w Łebie odbędzie się Wielkie Otwarcie Placu Zabaw dla dzieci. Nowy plac zabaw jest zlokalizowany przy ul. Kościuszki 10B (za kinem Rybak). Początek imprezy dla najmłodszych o godzinie 11.00.

Zakończenie sezonu letniego w Porcie Jachtowym

W sobotę 30 września w Port Jachtowy w Łebie zaprasza mieszkańców i turystów na imprezę na zakonczenie sezonu letniego. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00. W programie moc atrakcji dla osób w każdym wieku.

Spotkanie z dziedzictwem kulturowym Pomorza

Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach zaprasza w niedzielę 17 września na spotkanie z dziedzictwem kulturowym Pomorza - Pożegnanie Lata oraz Pomerania Cantat. Impreza odbędzie się w godzinach 10.00 - 16.00.