Aktualności

Słoneczna Stacja w Łebie

W dniach 18-20 sierpnia do Łeby zawita "Słoneczna Stacja" - wspólny projekt plażowy Telewizji POLSAT oraz 4FUN.TV. W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. koncerty, spotkania z gwiazdami, atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz wiele więcej.

Bike Week Łeba

Aby tradycji stało się zadość, także tego roku w Łebie odbędzie się największy nadmorski zlot motocyklowy w Polsce. VII edycja Bike Week w Łebie już w dniach 14-20 sierpnia, jak co roku impreza odbędzie się na terenie zielonym przy ul. Turystycznej.

Łeba Love Festival

W niedzielę 13 sierpnia w Łebie odbędzie się wielki festiwal muzyki elektronicznej i największych klubowych przebojów z lat 90-tych. Impreza zostanie zorganizowana na placu przy Orliku przy ul. Tysiąclecia.

American Dream Car Show

W dniach 11-13 sierpnia w Łebie odbędzie się IV edycja Amerian Dream Car Show - Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych. Impreza zostanie zorganizowana na terenie campingowym przy ul. Turystycznej. W programie mnóstwo niesamowitych atrakcji!

Projekt Plaża 2017

Plażowe miasteczko stacji TVN tradycyjnie w sezonie wakacyjnym odwiedza nadmorskie miejscowości. Na liście odwiedzanych miejsc nie mogło zabraknąć także Łeby, tam Projekt Plaża już w dniach 4-6 sierpnia.

Spacery z przewodnikiem po Łebie

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Lęborska-Łeba, oddział PTTK koło Lębork oraz Miasto Łeba zapraszają do udziału w bezpłatnych spacerach z przewodnikiem po Łebie. Spacery odbywają się w każdy wakacyjny czwartek.

Podwórko NIVEA na plaży w Łebie

Strefa Podwórka NIVEA po raz kolejny zawita w okresie letnim do popularnych nadmorskich miejscowości. Event NIVEA odbędzie się także w Łebie, wydarzenie już w najbliższy weekend 21-23 lipca.

Wielkie otwarcie Placu Zabaw w Łebie

W środę 19 lipca w Parku Misjonarzy Oblatów w Łebie odbędzie się wielkie otwarcie nowego Placu Zabaw dla dzieci! Początek wydarzenia o godzinie 11.00, w programie także dodatkowe atrakcje dla najmłodszych.

Lato z książką w Łebie

W dniach 14-16 lipca w Łebie na Skwerze Rybaka odbędzie się już szósta edycja "Lata z książką". W ramach tej imprezy można wziąć udział w spotkaniach z wyjątkowymi gośćmi oraz oczywiście zakupić książki. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych.

Active Summer z Radiem ZET

Active Team odwiedzi w tym roku 6 nadmorskich miejscowości. Jedną z nich będzie Łeba! W dniach 12-16 lipca na plaży w Łebie będzie trwało Active Summer z Radiem ZET. Organizatorzy zadbali o mnóstwo różnorodnych atrakcji dla plażowiczów w każdym wieku.