Aktualności

Koncert Dr Misio w Łebie

W czwartek 23 sierpnia w Łebie odbędzie się koncert zespołu Dr Misio. Będzie miał miejsce na Scenie Kulturalnej przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 20.00. Impreza jest biletowana.

Bike Week Łeba 2018 VIII Międzynarodowy Zlot Motocykli

Już od 12 sierpnia rozpocznie się w Łebie VIII Międzynarodowy Zlot Motocykli. Potrwa aż do 19 sierpnia a swoje miejsce będzie miał na dużym terenie przy ul. Turystycznej. 

Stand-up: Bez NUDYstów, NAGA prawda w Łebie

Już w poniedziałek 13 sierpnia odbędzie się Stand-up pt. Bez NUDYstów, NAGA prawda. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 21.00.

Występ Formacji Chatelet w Łebie

We wtorek 7 sierpnia odbędzie się występ Formacji Chatelet w Łebie. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul. Leśnej 3. Rozpocznie się o godzinie 21.00. Impreza biletowana.

Koncert Czesław Śpiewa Solo Act w Łebie

W poniedziałek 6 sierpnia odbędzie się występ artysty Czesław Śpiewa. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 20.00. Impreza biletowana. 

Kabaret pod Wyrwigroszem w Łebie

W czwartek 26 lipca odbędzie się występ Kabaretu Pod Wyrwigroszem. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 21.00. Impreza jest biletowana.

Kabaret Ani Mru Mru w Łebie

W poniedziałek 30 lipca odbędzie się występ Kabaretu Ani Mru Mru. Rozpocznie się o godzinie 21.00 a będzie miał miejsce na Scenie Kulturalnej przy ul. Leśnej 3 w Łebie. Impreza biletowana.

Koncert Macieja Maleńczuka w Łebie

W piątek 27 lipca w Łebie odbędzie się koncert Macieja Maleńczuka. Rozpocznie się o godzinie 20.00 a będzie miał miejsce na Scenie Kulturalnej przy ul. Leśnej 3 w Łebie. Impreza biletowana.

Występ Jerzego Kryszaka w Łebie

We wtorek 24 lipca odbędzie się występ Jerzego Kryszaka. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturanej w Łebie przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 21.00. Impreza jest biletowana

Piotr Bałtroczyk- Mężczyzna z kijowym peselem

W sobotę 14 lipca w Łebie odbędzie się występ Piotra Bałtroczyka - polskiego satyryka, prezentera telewizyjnego i radiowego, konferansjera. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.00 a będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej w Łebie przy ul. Leśnej 3.