Aktualności

Koncert Moniki Urlik

W poniedziałek 26 sierpnia w Łebie odbędzie sie koncert Moniki Urlik. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Projekt Plaża - Łeba 2019

W dniach 16-18 sierpnia do Łeby zawita "Projekt Plaża". Podczas tegorocznej edycji imprezy odbędzie się casting do "Gogglebox. Przed telewizorem". Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na plażę zachodnią B.

Wakacje z klimatem – piknik ekologiczny

W poniedziałek 5 sierpnia na placu przy ul. Tysiąclecia w Łebie odbędzie się ekologiczny piknik realizowany w ramach pierwszej  edycji ogólnopolskiego projektu - WAKACJE Z KLIMATEM.

Koncert Moniki Urlik w Łebie

W poniedziałek 8 lipca w Łebie odbędzie się koncert Moniki Urlik. Wydarzenie będzie miało miejsce w Porcie Jachtowym przy ul. Jachtowej 8 a rozpocznie sie o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Spacery z przewodnikiem PTTK w Łebie

W miesiącach lipiec i sierpień w Łebie będą odbywały sie ciekawe spacery z przewodnikiem PTTK. Będą miały miejsce w każdy czwartek w godzinach od 16.00 do 18.00.

Kabaret Moralnego Niepokoju w Łebie

W środę 3 lipca w Łebie odbędzie się występ Kabaretu Moralnego Niepokoju. Wydarzenie będzie miało miejsce na Scenie Kulturalnej przy ul. Tysiąclecia 10 a rozpocznie się o godzinie 20.30. Impreza jest biletowana.

Maraton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019

W piątek 30 sierpnia w Łebie odbędzie się wyjątkowy maraton. Będzie to już druga edycja tej imprezy. Zarazem jest to jedna z najpiękniejszych tras w Polsce.

Koncert "Latawce, Dmuchawce, Wiatr..." w Łebie

W czwartek 6 czerwca w Łebie odbędzie się koncert pt. "Dmuchawce, Latawce, Wiatr..." Wydarzenie będzie miało miejsce w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec przy al. św. Jakuba Ap. 25. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00.

Koncert muzyki organowej w Łebie

W sobotę 1 czerwca w Łebie odbędzie się koncert muzyki organowej. Rozpocznie się o godzinie 20.30 a będzie miał miejsce w kościele parafialnym przy ul. Powstańców Warszawy. Wstęp jest darmowy.

Konkurs "Halo. Tu Ziemniak." w Lęborku

Z okazji 25-lecia działalności firmy Farm Frites w Lęborku odbędzie się konkurs na kreatywne przedstawienie bulwy uniwersum. Z najlepszych prac zostanie stworzony kalendarz na rok 2020. Prace należy oddawać do 29 czerwca.