Aktualności

Ferie zimowe w Bibliotece Miejskiej w Łebie

Już od 13 stycznia w Bibliotece Miejskiej w Łebie przy ul. 11 Listopada 5a rozpoczynają się ferie zimowe. Na zajęcia z programowania obowiązuję zapisy.

Łebskie Mikołajki

W sobotę 7 grudnia w Łebie na deptaku przy ul. Kościuszki odbędą się Łebskie Mikołajki. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00 przeróżnymi zabawami. 

Spotkanie autorskie z Karoliną Głogowską i Katarzyną Troszczyńską

W środę 4 grudnia w Łebie odbędzie się spotkanie z Karoliną Głogowską i Katarzyną Troszczyńską. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.00 a będzie miało miejsce w Bibliotece Miejskiej przy ul. 11 Listopada 5a. 

Koncert chóru dziecięcego "FA-LA-RE" w Łebie

W piątek 22 listopada w Łebie odbędzie się Koncert Jubileuszowy z okazji 30-lecia chóru dziecięcego "FA-LA-RE" Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza.

IX Ogólnopolski Turniej solistów, duetów i mini formacji "Mistrz tańca"

W sobotę 9 listopada w Łebie odbędzie się IX Ogólnopolski Turniej "Mistrz Tańca". Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Sportowej przy ul. Tysiąclecia 11 a rozpocznie się o godzinie 09.00.

Dzień Seniora w Łebie

W czwartek 24 października w Łebie odbędzie się Dzień Seniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w restauracji Hotelu Sailor przy ul. Jachtowej 13. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00.

Surrealizm to ja - wystawa w Lęborku

W dniach od 21 do 26 października w Lęborku odbędzie się wystawa 36 nieznanych prac Salvadora Dali. Wystawę będzie można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku.

Międzynarodowy Dzień Drzewa w Łebie

W czwartek 10 października w Łebie odbędzie się Międzynarodowy Dzień Drzewa. Wydarzenie będzie miało miejsce przy Łabędzim Stawie, a rozpocznie się o godzinie 10.00.

Warsztaty robienia kwiatów ze wstążek w Lęborku

W niedzielę 1 października w Lęborku odbędą się Warsztaty robienia kwiatów ze wstążek. Wydrzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku a rozpocznie się o godzinie 16.00. Obowiązują zapisy.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

W środę 18 września w Łebie odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej o haśle: "Komputerowy ćpun. Jak walczyć z wirtualnym uzależnieniem". Spotkanie poprowadzi Krzysztof Piersa.