Aktualności

Dzień Seniora w Łebie

W czwartek 24 października w Łebie odbędzie się Dzień Seniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w restauracji Hotelu Sailor przy ul. Jachtowej 13. Impreza rozpocznie się o godzinie 16.00.

Surrealizm to ja - wystawa w Lęborku

W dniach od 21 do 26 października w Lęborku odbędzie się wystawa 36 nieznanych prac Salvadora Dali. Wystawę będzie można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku.

Międzynarodowy Dzień Drzewa w Łebie

W czwartek 10 października w Łebie odbędzie się Międzynarodowy Dzień Drzewa. Wydarzenie będzie miało miejsce przy Łabędzim Stawie, a rozpocznie się o godzinie 10.00.

Warsztaty robienia kwiatów ze wstążek w Lęborku

W niedzielę 1 października w Lęborku odbędą się Warsztaty robienia kwiatów ze wstążek. Wydrzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku a rozpocznie się o godzinie 16.00. Obowiązują zapisy.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

W środę 18 września w Łebie odbędzie się spotkanie dla uczniów klas 7 i 8 Szkoły Podstawowej o haśle: "Komputerowy ćpun. Jak walczyć z wirtualnym uzależnieniem". Spotkanie poprowadzi Krzysztof Piersa. 

Zakończenie sezonu letniego w Porcie Jachtowym

W sobotę 28 września w Łebie odbędzie się zakończenie sezonu letniego. Impreza będzie miała miejsce w porcie Jachtowym a rozpocznie się o godzinie 15.00. 

Ragnar Olafsson w Krotoszynie

We wtorek 17 września w Krotoszynie odbędzie się występ islandzkiego muzyka Ragnara Olafssona. Koncert będzie miał miejsce w Muzeum Regionalnym im. Hieronima Ławniczaka przy ul. Mały Rynek 1, a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Narodowe czytanie w Łebie

W sobotę 7 września w Łebie odbędzie się Narodowe Czytanie. Wydarzenie będzie miało miejsce w Boleńcu przy al. św. Jakuba Ap 26. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00.

Spotkanie z Michałem Kochańczykiem

W środę 28 sierpnia w Łebie odbędzie się spotkanie z Michałem Kochańczykiem. Wydarzenie będzie miało miejsce w Bibliotece Miejskiej przy ul. 11 Listopada 5a a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Koncert Moniki Urlik

W poniedziałek 26 sierpnia w Łebie odbędzie sie koncert Moniki Urlik. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.