Aktualności

Champions of Illusion - Festiwal Iluzji

We wtorek 3 lipca w Łebie odbędzie się Festiwal Iluzji. Spektakl będzie miał miejsce na Scenie Kulturalnej przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 20.00. Na scenie wystąpi międzynarodowa grupa "Champions of Illusion", która występuje w całej Europie.

Wystawa Interaktywna w Łebie

Do 31 grudnia w Muzeum Illuzeum w Łebie przy ul. Tadeusza Kościuszki 67 będzie trwała wystawa interaktywna. Cała wystawa składa się z około 100 różnych eksponatów. Bilety już od 9 zł.

XVI Nadmorskie Letnie Kursy Muzyczne w Łebie

W dniach od 3 lipca do 14 lipca prowadzone będą kursy muzyczne w Łebie. Zajęcia będą odbywały się o godzinie 16.30 a pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się 3 lipca również o godzinie 16.30. Dla mieszkańców Łeby oraz okolic kursy są darmowe.

Marsz dla życia w Lęborku

W niedzielę 10 czerwca odbędzie się Marsz dla Życia. Rozpocznie się o godzinie 12.30 na Placu przed Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła a swój finał będzie miał na Placu Pokoju. O 11.30 natomiast odbędzie się Msza św. w Sanktuarium Św. Jakuba Apostoła.

Rajd rowerowy "Odjazdowy bibliotekarz" w Lęborku

W sobotę 9 czerwca w Lęborku odbędzie się rajd rowerowy. Trasa odbędzie się na odcinku 20 km a rozpocznie się o godzinie 9.30 zbiórką przy byłbym banku PKO BP. Zapisać można się do 5 czerwca w sekretariacie biblioteki.  
 
 

IV Półmaraton Wrotkarski w Lęborku

W niedzielę 3 czerwca odbędzie się IV Półmaraton Wrotkarski w Lęborku. Trasa maratonu będzie przebiegała ulicami Kusocińskiego-Teligi-Kusocińskiego. Start oraz meta będzie przy Pływalni Miejskiej "Rafa".

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Lęborku

W piątek 1 czerwca odbędzie się Międzynarodowy Dzień Dziecka w Lęborku. Wydarzenie będzie miało miejsce na Placu Pokoju, a rozpoczęcie imprezy planowane jest na godzinę 13.00. Wstęp jest bezpłatny.

"Dla Ciebie Mamo" - koncert z okazji Dnia Matki w Łebie

W piątek 25 maja o godzinie 17.00 odbędzie się koncert w okazji Dnia Matki. Na wydarzenie zaprasza Szkoła Podstawowa im. A.Mickiewicza w Łebie oraz Biblioteka Miejska. Wstęp wolny.

Lębork Holi Festival - Święto Kolorów w Lęborku

W piątek 1 czerwca o godzinie 16.00 na Placu Pokoju w Lęborku odbędzie się Holi Festival Święto Kolorów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Każdy, kto jest chętny na zabawę w kolorach może przyjść.

Odkrywanie Starej Łeby

W piątek 18 maja o godzinie 17.00 odbędzie się konferencja pt. "Odkrywanie Starej Łeby". Wydarzenie odbędzie się w Rybackim Centrum Kultury i Formacji "Boleniec" przy al. św. Jakuba 25 w Łebie. Wstęp bezpłatny.