Aktualności

Fabryka Wyobraźni Młodych - warsztaty dla młodych kreatywnych w Lęborku

W sobotę 15 grudnia w Lęborku odbędą się warsztaty dla młodych. Rozpoczną się o godzinie 11.00 a będą miały miejsce w Bibliotece Miejskiej przy ul. Armii Krajowej 16. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od lat 10.

Jubileuszowy XX Festiwal Pomuchla

W niedzielę 9 grudnia w Łebie odbędzie się Jubileuszowy XX Festiwal Pomuchla. Potrwa on od godziny 13.00 do godziny 18.00. Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Miasta Łeby, Proboszcz parafii pw. WNMP w Łebie oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Łebie.

Otwarcie lodowiska w Łebie

W poniedziałek 3 grudnia w Łebie odbędzie się otwarcie lodowiska. Będzie ono czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00. Wstęp jest płatny.

"Rozmowa z deszczem..." - koncert Andrzeja Radajewskiego w Lęborku

W piątek 30 listopada w Lęborku odbędzie się koncert Andrzeja Radajewskiego pt. "Rozmowa z deszczem...". Wydarzenie będzie miało miejsce w Sali A Stacji Kultura przy dworcu PKP a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

Korona Północy Polski- Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking

W sobotę 24 listopada w Łebie odbędą sie Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Organizatorem wydarzenia jest Korona Północy Polski, a odbędzie się ono przy ul. Nadmorskiej 15/17.

Finał Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB

W sobotę 17 listopada w Łebie odbędzie się Finał Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB. Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 przy ul. Nadmorskiej 15/17. Jest to już IX edycja zawodów.

Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych

W Łebie 9 listopada o godzinie 12.00 odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Wydarzenie będzie miało miejscie przy Skwerze Rybaka, a zaprasza na nie Biblioteka Miejska.

"Aria pożegnalna" Zbigniewa Herberta w Lęborku

W czwartek 15 listopada w Lęborku odbędzie się "Aria pożegnalna" Zbigniewa Herberta. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 16.

Miejskie obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w Łebie

W piątek oraz niedzielę 9 i 11 listopada w Łebie odbędą się Miejskie obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 11.00 rekonstrukcją wydarzeń z 1918 roku.

Gwiazdka na Gwiazdkę w Lęborku

We wtorek 6 listopada w Lęborku odbędzie się wpólne wykonywanie ozdób świątecznych "Gwiazdka na Gwiazdkę". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00 a odbędzie się w miejskiej Bibliotece Publicznej w Lęborku przy ul. Armi Krajowej 16.