Aktualności

Konkurs czytania wierszy Tuwima w Lęborku

W piątek 26 października w Lęborku odbędzie się konkurs pięknego czytania wierszy Juliana Tuwima. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Armii Krajowej 16. Konkurs rozpocznie się o godzinie 11.00.

Jesienne targi edukacyjne w Lęborku

W czwartek 25 października w Lęborku odbędą się Targi Edukacyjne. Wydarzenie będzie miało miejsce w sali gimnastycznej Powiatowego Centrum Edukacyjnego przy ul. Pionierów 16. Targi rozpoczną się o godzinie 8.30 a potrwają do godziny 15.00.

Spotkanie autorskie z pisarką Ewą Bucałą w Łebie

W poniedziałek 8 października w Łebie odbędzie się ciekawe spotkanie z pisarką Ewą Bucałą. Wydarzenie będzie miało miejsce w Centrum Informacji Turystycznej w Łebie a rozpocznie się o godzinie 16.00.

Dzień Seniora w Łebie

W czwartek 11 września w Łebie odbędzie się Dzień Seniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hotelu Wodnik przy ul. Nadmorskiej 10 w Łebie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.

Twój Vincent - wystawa prac Anny Waluś w Lęborku

W czwartek 11 października w Lęborku odbędzie się spotkanie oraz wystawa Anny Waluś. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Pulbicznej przy ul. Armii Krajowej 16 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Edukarium czyli nauka w akcji

W sobotę 13 października w Lęborku odbędą się warsztaty naukowe: Edukarium czyli nauka w akcji. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Armii Krajowej 16.00. Wstęp jest biletowany.

Warsztaty kaligrafii w Lęborku

Już od 6 października w Lęborku rozpoczyna się cykl warsztatów dotyczących kaligrafii. Zajęcia będą się odbywać w laboratorium Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 16. Uczestnictwo jest płatne. 

Prace archeologiczne w Łebie

W Łebie przy ul.Turystycznej rozpoczęły się prace archeologiczne, konserwacyjne oraz zabezpieczające ruiny kościoła św. Mikołaja. Prace rozpoczęły się na początku września na zlecenie gminy.

"Jesień się pyta co zrobiło lato" w Łebie

W sobotę 29 września w Łebie odbędzie się festyn rodzinny. Będzie miał miejsce w Porcie Jachtowym a rozpocznie się o godzinie 15.00. Organizatorem wydarzenia jest Burmistrz Miasta Łeby oraz Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Łeby".

Warsztaty: autoprezentacja i wystąpienia publiczne

W sobotę 29 września w Lęborku odbędą się warsztaty dotyczące autoprezentacji oraz wystąpień publicznych. Rozpoczną się o godzinie 11.00 a będą miały miejsce w Smoczej Jamie. Zapisać można się w sekretariacie biblioteki.