Aktualności

Spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem w Lęborku

W czwartek 25 kwietnia w Lęborku odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Jackiem Pałkiewiczem. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej a rozpocznie się o godzinie 18.00.

Rozpoczęcie sezonu żeglarskiego w Łebie

W sobotę 13 kwietnia w Łebie odbędzie się rozpoczęcie sezonu żeglarskiego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 a potrwa do godziny 19.00. Organizatorem imprezy jest Przystań Łeba Resort&Restaurant. Wstęp jest wolny.

Bałtycki Rajd - I Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych

Od 26 do 29 kwietnia w Łebie odbędzie się I Runda Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Pojazdów Zabytkowych Lębork. 

Koncert Mateusza Mijala w Łebie

W sobotę 6 kwietnia w Łebie odbędzie się akustyczny koncert Mateusza Mijala. Impreza będzie miała miejsce w Porcie Jachtowym a rozpocznie się o godzinie 18.30. Wydarzenie jest biletowane.

Ozdabianie betonowych jaj w Lęborku

We wtorek 2 kwietnia w Lęborku odbędą się warsztaty z dekorowania betonowych jaj. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej a rozpocznie się o godzinie 16.00. Wstęp jest płatny.

Przegląd Teatrzyków Dziecięcych w Lęborku

We wtorek 2 kwietnia w Lęborku odbędzie się Przegląd Teatrzyków Dziecięcych. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Biblioteka Publiczna. Występy rozpoczną się o godzinie 10.00 w LCK Fregata. 

Koncert Mateusza Ziółko w Łebie

We wtorek 5 marca w Łebie odbędzie się koncert Mateusza Ziółko. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza. Impreza rozpocznie się o godzinie 18.00. Wastęp jest bezpłatny.

V Festiwal kobiet - Babi raj w Lęborku

W sobotę 9 marca w Lęborku odbędzie się V Festiwal Kobiet. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece publicznej w Lęborku przy ul. Armii Krajowej 16 a rozpocznie się o godzinie 10.00.

Kurs komputerowy dla seniorów w Lęborku

Kurs komputerowy dla seniorów organizowany jest w Lęborku od 2014 roku. Zajęcia trwają miesiąc, dzięki czemu osoby w podeszłym wieku mogą opanować umiejętność obsługi komputera oraz internetu. Opłata wynosi 20-30 zł.

Kodowanie w Bibliotece

W środy 13 oraz 20 lutego w Bibliotece Miejskiej w Łebie odbędzie się kodowanie, czyli zabawy z robotami Photon. Wydarzenie będzie miało miejsce przy ul. 11 Listopada 5a.