Aktualności

Maraton Earth Wind Sweat & Fire Łeba 2019

W piątek 30 sierpnia w Łebie odbędzie się wyjątkowy maraton. Będzie to już druga edycja tej imprezy. Zarazem jest to jedna z najpiękniejszych tras w Polsce.

Koncert "Latawce, Dmuchawce, Wiatr..." w Łebie

W czwartek 6 czerwca w Łebie odbędzie się koncert pt. "Dmuchawce, Latawce, Wiatr..." Wydarzenie będzie miało miejsce w Rybackim Centrum Kultury i Formacji Boleniec przy al. św. Jakuba Ap. 25. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.00.

Koncert muzyki organowej w Łebie

W sobotę 1 czerwca w Łebie odbędzie się koncert muzyki organowej. Rozpocznie się o godzinie 20.30 a będzie miał miejsce w kościele parafialnym przy ul. Powstańców Warszawy. Wstęp jest darmowy.

Konkurs "Halo. Tu Ziemniak." w Lęborku

Z okazji 25-lecia działalności firmy Farm Frites w Lęborku odbędzie się konkurs na kreatywne przedstawienie bulwy uniwersum. Z najlepszych prac zostanie stworzony kalendarz na rok 2020. Prace należy oddawać do 29 czerwca.

I turniej Samorządowców i Miłośników Siatkówki o puchar Daniela Plińskiego

W piątek 24 maja w Łebie odbędzie się I Turniej Samorządowców i Miłośników Siatkówki Łeba Cup. Wydarzenie będzie miało miejsce w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Łebie a rozpocznie się o godzinie 15.30.

Dzień Dziecka w Łebie

W sobotę 1 czerwca w Łebie odbędzie sie Dzień Dziecka. Burmistrz Miasta zaprasza wszystkie dzieci do Parku Jana Pawła II. Atrakcje rozpoczną się o godzinie 10.00. Wstęp jest wolny.

Koncert z okazji Dnia Matki

W piątek 24 maja w Łebie odbędzie się koncert na Dzień Matki. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 a będzie miało miejsce w Rybackim Centrum Kultury i Formacji "Boleniec" przy al. św. Jakuba Ap. 25. 

Poezja wpisana w pejzaż w Lęborku

W czwartek 9 maja w Lęborku odbędzie się prezentacja tomiku wydanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Jest to tomik wierszy Małgorzaty Borzeszkowskiej pt. "Wpisani w pejzaż". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

Majówka z Radiem Zet w Łebie

Majówka w Łebie rozpocznie się już 26 kwietnia w piątek a zakończy 5 maja w niedzielę. Na mieszkańców Łeby oraz turystów czeka moc atrakcji skierowanych dla każdego. 

Spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem w Lęborku

W czwartek 25 kwietnia w Lęborku odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Jackiem Pałkiewiczem. Wydarzenie będzie miało miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej a rozpocznie się o godzinie 18.00.