Aktualności

XX Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej Młodzieży Łeba 2018

Łeba Miasto Czterech Żywiołów zaprasza na 20. Jubileuszowy Międzynarodowy Maraton Piłki Siatkowej Młodzieży. Rozgrywki kadetów i kadetek odbędą się w dniach 22.02 - 25.02.2018, natomiast mecze młodzików i młodziczek zostaną przeprowadzone w dniach 05.04 - 08.04.2018.

Sztafeta Walentynkowa 2018

W sobotę 17 lutego w Słupsku przy Stawku Łabędzim (ul. Zamiejska) odbędzie się Sztafeta Walentynkowa. W ramach tej imprezy biegowej do pokonania będzie łącznie 10080 metrów - 7 razy dystans 1440 metrów.

Walentynkowa zbiórka krwi w Łebie

W środę 14 lutego na parkungu przy Regionalnym Centrum Kultury i Formacji BOLENIEC w Łebie odbędzie się akcja "Pompujemy od serca - dla serca" - Walentynkowa zbiórka krwi. Wziąć udział w zbiórce można w godzinach 9.00 -12.00.

Obchody 98. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem

Miasto Puck zaprasza 10 lutego na obchody 98. roczniczy Zaślubin Polski z Morzem. Program uroczystości obejmuje wydarzenia od godziny 9.30 (rozpoczęcie obchodów Zaślubin Polski z Morzem) do godziny 17.00 - na zakończenie odbędzie się koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

Inauguracja akcji "Z nami zdrowo i sportowo"

Powiat Lęborski zaprasza na inaugurację akcji: Powiat Lęborski - z nami zdrowo i sportowo. Wydarzenie odbędzie się w piątek 9 lutego w Starostwie Powiatowym w Lęborku, sala nr 13. Początek inauguracji o godzinie 16.00.

Pożegnanie z kolędą

W piątek 2 lutego w kościele p.w. Wniebowzięcia NMP w Łebie odbędzie się koncert kolęd pt. "Pożegnanie z kolędą". Najpiękniejsze kolędy zaprezentuje Zespół Jantar.

Szkolenie z zakresu udzielana pomocy przedmedycznej w Łebie

W środę 31 stycznia w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łebie odbędzie się bezpłatne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie potrwa w godzinach 16.00 - 18.00. Udział w szkoleniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani.

Ferie z Biblioteką Miejską w Łebie

Biblioteka Miejska w Łebie jak co roku przygotowała bogaty program zajęć i atrakcji dla dzieci na okres ferii zimowych. Ferie z Biblioteką rozpoczną się w poniedziałek 29 stycznia, potrwają do piątku 9 lutego (za wyjątkiem niedzieli i soboty). Zajęcia będą się odbywały od godziny 11.00.

Disco Polo Poland Party

W sobotę 27 stycznia w Restauracji "Różana" w Lęborku odbędzie się zabawa karnawałowa Disco Polo Poland Party. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę dla wszystkich fanów disco polo i nie tylko.

Wodne animacje dla dzieci

Łeba Hotel & Spa przygotowało wyjątkową atrację na ferie zimowe - animacje wodne dla dzieci. Koszt udziału w zajęciach wynosi 10 zł od osoby, liczba miejsc ograniczona - obowiązują wcześniejsze zapisy.