Baltic
Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba
Nowęcin, ul. Łebska 124
tel. 59 866 23 25, 693 130 379
Konto: PKO SA
37 1240 1239 1111 0000 1617 0197

BALTIC położony jest w centrum urokliwej wsi letniskowej Nowęcin. Tu sprawdza się wypoczynek dla osób lubiących ciszę, spokój, zwolnione obroty na tle zielonej, czystej przyrody.

Jest to również okolica dla aktywnie spędzających wolny czas, ale preferujących ekologiczny styl życia. Do jeziora Sarbsko 100m (sporty wodne - głównie windsurfing), do lasu 300m, po drugiej stronie ulicy piękny, zabytkowy park dworski z unikalnym starodrzewem. Wszędzie dookoła na "długość cugli" kilka stadnin konnych oferujących szeroką gamę rekreacji i sportów hippicznych dla turystów. Najdalej do morza - 1200m w linii prostej, 200m więcej pieszo najkrótszą drogą. W promieniu 100m podstawowa sieć handlowa i gastronomiczna. Do Łeby (około 2 km) wiedzie dobra droga asfaltowa, szeroki ciąg spacerowy wyłożony kostką i wygodna ścieżka rowerowa.

BALTIC dysponuje pokojami o zróżnicowanym standardzie. Posiadamy pokoje 2, 3 i 4-osobowe w budynku głównym i letnim pawilonie.

Wszystkie pokoje mają własne łazienki, większość (9 na 12) w budynku głównym ma swoje balkony. Pokoje wyposażone są w radia, czajniki, naczynia. Ponadto do dyspozycji Gości ogólnodostępne: aneks kuchenny, lodówka, stanowisko do prasowania, świetlica TV.

Polecamy również nasze apartamenty i pokoje studia posiadające jedną lub dwie sypialnie, kuchnię lub aneks kuchenny, własne łazienki, lodówki, radia, niektóre telewizory.

Posesja otoczona jest wysoką zielenią, co stwarza kameralny nastrój i relaks na świeżym powietrzu. A mamy tu na podwórku zielone trawniki, ogródek, piaskownicę, grilla, meble ogrodowe gwarantujące sielski wypoczynek w ciszy i spokoju.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Ceny do 35 zł w pokojach i do 40 zł w apartamentach od osoby na dobę. Im dalej od szczytu sezonu, tym taniej - nawet o 50%. Parking bezpłatny, zamykany.

Zapewniamy miłą obsługę, stałą dyspozycyjność i pogodną atmosferę.

Zapraszamy w sezonie letnim
 

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 28240 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domy wypoczynkowe
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - aneks kuchenny
  - lodówka
  - ogród
 • Premium
  - noclegi do 40zł
  - noclegi do 30zł
  - last minute