Elwira - Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, Nowęcin, ul. Łebska 82
tel. 59 866 10 68 kom. 600 571 585
www.lebapokoje.eu

Konto: 03 1020 4649 0000 7402 0041 0696

Serdecznie Państwa witamy.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypoczynkowej.

Łeba i okolice

Położenie:
Pokoje Gościnne ELWIRA oferują Państwu wspaniały wypoczynek w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku i hałasu. ELWIRA położona jest między lasem (500 m) a jeziorem Sarbsko (500 m), co zapewnia relaks i poczucie bliskości z naturą. Niewielka odległość do złocistych i szerokich plaż Bałtyku (około 1200 m w linii prostej) stanowi kolejny atut Nowęcina. Najbliższa okolica oferuje Państwu również możliwość aktywnego spędzania czasu korzystając z jazdy konnej, sportów wodnych, szlaków rowerowych bądź spacerów wśród otaczającej, czystej przyrody.

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Oferta:
Dysponujemy pokojami 2, 3, 4 i 5-osobowymi z własnymi łazienkami. Pokoje wyposażone są w TV, czajnik, zastawę stołową. Można korzystać nieodpłatnie z wypożyczenia sprzętu plażowego. Dodatkowo na każdym piętrze stoją ogólnodostępne lodówki (wspólne dla kilku pokoi).

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Na parterze znajduje się w pełni wyposażona duża kuchnia i jadalnia dla naszych gości. Znajdą tu Państwo wszystko co potrzebne do przygotowania i spożycia posiłków m.in. lodówkę, kuchnię gazową, mikrofalówkę, naczynia, sztućce, garnki, patelnie oraz ekspres do kawy.

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Na otoczonym ozdobnymi krzewami zielonym terenie istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska. Znajduje się tu także plac zabaw wyposażony w huśtawki i piaskownicę oraz ogród i taras z leżakami, stołami, parasolami słonecznymi. Nie brakuje trawników i świeżo kwitnących kwiatów. Idealny obszar wśród zieleni dla osób ceniących spokój i bliskość z naturą. Oferujemy także wypożyczenie sprzętu sportowego np. rowery. Dwa osobne wejścia zapewniają intymność i dyskrecję. Na ogrodzonej i zamykanej posesji można bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy.

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Ze względu na interes wszystkich gości prosimy o niepalenie w pomieszczeniach zamkniętych i niezabieranie zwierząt domowych.

Ceny, zależnie od okresu rezerwacji, wielkości pokoju i długości pobytu w granicach od 25 zł do 45 zł od osoby za jeden nocleg.
Dzieci do lat 3 - gratis.

Potwierdzeniem rezerwacji jest przesłanie zaliczki w wysokości 30% przekazem pocztowym na adres domowy lub przelewem bankowym na konto. Wpłynięcie zaliczki możemy potwierdzić telefonicznie bądź mailowo. Reszta płatności dokonywana jest po przyjeździe i zakwaterowaniu.
Zapewniamy miłą atmosferę pobytu, sielankowy nastrój i kameralny charakter wypoczynku.

ELWIRA jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy!
Elwira i Paweł Perczyńscy

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 7366 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
  - do 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - kuchnia
  - lodówka
  - ogród
  - rowery
  - sprzęt plażowy
  - plac zabaw
 • Premium
  - noclegi do 30zł
  - last minute