Ewa Ośrodek Wczasowy

84-360 Łeba, ul. Łąkowa 17
tel. 59 866 11 45, fax. 59 866 26 95, kom. 697 652 190

Atrakcyjna lokalizacja, około 800m od plaży, 1000m od jeziora Sarbsko, blisko centrum Łeby (100m). Ładne, spokojne osiedle willowe, położone między dwoma traktami spacerowymi na główną plażę A. Obok (50m) największy park miejski z placem zabaw i boiskiem dla dzieci. W pobliżu kilka osiedlowych sklepików, bank i kościół. Wszędzie jest blisko a jednocześnie całkiem spokojnie.

Ośrodek Wczasowy EWA poleca Państwu ładne i wygodne pokoje 1, 2, 3, 4, 5-osobowe z własnymi łazienkami oraz 2-pokojowe typu studio - (dostawki hotelowe w uzgodnieniu). Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi. Pozostałe mają podobny standard, wykończenie i wystrój wnętrz.

Dom Wypoczynkowy EWA dysponuje własną kuchnią i stołówką. Tu na miejscu można i warto się stołować. Codziennie serwujemy świeże, domowe śniadania i obiady.

Do dyspozycji naszych Gości jest również świetlica z TV, biblioteczką i mini barkiem, bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi oraz kąciki wypoczynkowe na korytarzach.

Do wypoczynku na świeżym powietrzu zachęca kameralny, zadbany ogródek. Relaks umilają zielone trawniki, ozdobne krzewy i świeżo kwitnące kwiaty. Nie brakuje też mebli ogrodowych; są stoły ping-pongowe, kącik grillowy i parking.

Szczególnym powodzeniem cieszy się oszklona oranżeria wkomponowana w zielony ogródek.

Oferujemy wypoczynek w okresie całego roku dla rodzin i grup zorganizowanych z pełnym wyżywieniem. Świadczymy serwis profilaktyczno-turystyczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Organizujemy:

 • wczasy indywidualne, rodzinne
 • wczasy dla emerytów i rencistów
 • kolonie i obozy, zielone szkoły, pobyty weekendowe
 • kursy, szkolenia, konferencje, zjazdy, spotkania integracyjne
 • imprezy i przyjęcia okolicznościowe
 • wycieczki i zabawy plenerowe.

Staramy się, aby nasi Goście dobrze wypoczęli i wywieźli wiele wspaniałych wspomnień. Ośrodek Wczasowy EWA gwarantuje Państwu atrakcyjny programowo i finansowo wypoczynek oraz dobry standard pobytu i obsługi. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zorganizowanego i indywidualnego wypoczynku.

Ceny umowne, do uzgodnienia, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji oraz pakietu zamawianych świadczeń: (sam nocleg, nocleg ze śniadaniem, nocleg ze śniadaniem i późnym obiadem). Niższe ceny dla dzieci, na wspólne spanie i za dostawki hotelowe. Widełki cenowe mieszczą się w granicach od 44 do 106 złotych. Dla grup zorganizowanych i imprez na zlecenie ceny do negocjacji.


Serdecznie zapraszamy
Ewa i Daniel Figacz

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 20391 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - ośrodki wczasowe
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 501 - 900m
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - wyżywienie na miejscu
  - ogród
  - sprzęt plażowy
  - wifi
 • Premium
  - obiekty blisko morza
  - kolonie, zielone szkoły