Janina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny i Domki Letniskowe

84-360 Łeba, Nowęcin, ul. Łebska 13
tel/fax: 59 866 22 00, 604 054 878
www.leba-janina.pl

JANINA posiada dogodną lokalizację w centrum Nowęcina. Południowa część terenu ośrodka przylega do ulicy Łebskiej, wschodnia ciągnie się równolegle do jeziora Sarbsko (50 - 100m), a północne krańce zbliżają się w kierunku Bałtyku. Odległość do plaży morskiej, pieszo lub rowerem wynosi około 1500m, drogą asfaltową około 2 km, do centrum Łeby - 2 km.

Ośrodek przyjmuje zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną i specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla zielonych szkół, kolonii, obozów sportowych (zwłaszcza piłkarskich), wycieczek. Ponadto, w drugiej części ośrodka, zapraszamy turystów indywidualnych i rodziny na wypoczynek w domkach letniskowych.

Na terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa zapewniająca aktywny i przyjemny wypoczynek:

 • mini AQUAPARK z kaskadą, biczami wodnymi, zjeżdzalnią oraz ścianką wspinaczkową 
 • pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej
 • boisko do piłki plażowej i badmintona
 • ścianka wspinaczkowa
 • salka sportowa
 • salka tenisowa
 • siłownia
 • rowery, kajaki, stoły ping-pongowe

 

Na miejscu funkcjonuje własna kuchnia z dużą jadalnią. Zapewniamy całodzienne, zawsze świeże i smaczne wyżywienie.

Wieczorami można miło spędzić czas na dyskotece, pod wiatą grillową lub przy ognisku.

Na terenie ośrodka znajduje się stylowa wędzarnia, w której możecie Państwo uwędzić wcześniej złowione ryby. Organizujemy również wieczory filmowe, karaoke, imprezy przy muzyce folklorystycznej oraz wypiekanie regionalnego chleba w specjalnie wymurowanym piecu. Zapewniamy darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

KOLONIE, OBOZY, ZIELONE SZKOŁY, WYCIECZKI

Obsługą zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy przeszkoloną, fachową obsługę, duże doświadczenie i odpowiednie warunki socjalno-bytowe oraz bazę rekreacyjno-sportową. JANINA dysponuje 180 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6-osobowych. Wszystkie pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje dla kadry wychowawczej: (2 i 3-osobowe) dodatkowo wyposażone są w telewizory, radia, czajniki i podręczne naczynia. Lodówki są ogólnodostępne na korytarzach.

Do dyspozycji młodzieży są również dwie obszerne świetlice z TV.

W najbliższej okolicy atrakcje stanowią stadniny koni, fokarium "SeaPark" oraz Park Dinozaurów. W okolicach Łeby warto również zwiedzić Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, latarnie morskie w Stilo i Czołpinie, Skansen Słowińców w Klukach, Muzeum Wyrzutni Rakiet w Rąbce i wiele innych.
Służymy pomocą przy opracowaniu programu i jego realizacji. Łeba to wspaniałe miejsce do wypoczynku! Serdecznie zapraszamy!
WCZASY W DOMKACH LETNISKOWYCH

Posiadamy 40 drewnianych domków letniskowych 4 i 6-osobowych malowniczo usytuowanych wśród zieleni i drzew. Domki wyposażone są w aneks kuchenny z całym wyposażeniem: (kuchenka gazowa, garnki, talerze, sztućce), wc, taras. Na terenie obiektu znajdują się miejsca do parkowania, place zabaw, boiska. Istnieje możliwość wypożyczenia grilla i korzystania z krytego basenu - (1 godzina dziennie).

Bliskość jeziora (50-100m) umożliwia wędkowanie i wypożyczenie sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe). Można się również stołować w naszej jadłodajni. Ponadto na terenie ośrodka funkcjonuje sklep ogólnospożywczy i bar samoobsługowy. Więcej informacji oraz cennik wczasów indywidualnych w domkach letniskowych na stronie www.lebadomki.pl.

IMPREZY INTEGRACYJNE I OKOLICZNOŚCIOWE

 

JANINA posiada bazę gastronomiczno-noclegową do organizacji imprez i spotkań okolicznościowych. Obsługujemy konferencje, kursy, szkolenia, firmowe zjazdy i spotkania integracyjne, wesela, biesiady, imprezy jubileuszowe, przyjęcia rodzinne itp.

 

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny JANINA zapewni Państwu atrakcyjny programowo i finansowo wypoczynek oraz fachową, doświadczoną obsługę. Ceny umowne zależne od terminu i długości rezerwacji. Dla grup zorganizowanych i imprez na zlecenie ceny do negocjacji. Ośrodek prowadzi działalność całoroczną.

ZAPRASZAMY!!

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 48890 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - domki letniskowe
  - ośrodki wczasowe
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - parking
  - wyżywienie na miejscu
  - lodówka
  - ogród
  - rowery
  - sprzęt plażowy
  - wifi
  - plac zabaw
 • Premium
  - all inclusive
  - obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
  - kolonie, zielone szkoły