KORSARZ Ośrodek Kolonijno-Wczasowy

84-360 ŁEBA, ul. 1 Maja 1b
tel./fax 59 866 13 95, 505 313 722

KORSARZ położony jest niedaleko od morza, w centrum Łeby, między dwoma dużymi ciągami spacerowymi: ulicą Kościuszki i Zawiszy Czarnego. W pobliżu (100m) kanał Chełst łączący jezioro Sarbsko z portem. W najbliższej okolicy boisko piłkarskie, szkoła z krytą halą sportową i rozległy plac trawiasty, gdzie można prowadzić wiele zajęć rekreacyjno-sportowych z dziećmi i młodzieżą.

Ośrodek leży na ogrodzonej solidnie posesji i przylega do Banku Spółdzielczego. Jest to jedno z najbardziej bezpiecznych miejsc w mieście. Wszędzie blisko, większość letnich atrakcji na wyciągnięcie ręki.

Ośrodek KORSARZ specjalizuje się w organizacji zielonych szkół, kolonii, wycieczek, obozów i tym podobnych form wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewnia zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie.

Przyjmuje także grupy zorganizowane dorosłych. Pomagamy również na miejscu w organizowaniu różnego rodzaju imprez rekreacyjno-rozrywkowych.

Przygoda z Korsarzem to spełnienie marzeń

Oferujemy pobyt w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z własnymi łazienkami (wc, umywalka, prysznic) o przyzwoitym standardzie. Połowa pokoi posiada też balkony.
Pomieszczenia dla kadry, opiekunów grup wyposażone są dodatkowo w telewizory, radia, czajniki. Dla uczestników, na każdej z trzech kondygnacji, znajdują się kąciki wypoczynkowe z telewizorami.

Obiekt wyróżnia się dużą przestronnością. Są tu szerokie hole, korytarze, klatki schodowe i obszerna posesja (2000m kw.). "Zielone Szkoły" mają zapewnione pomieszczenia dydaktyczno-wychowawcze.

KORSARZ posiada również wielką salę, w której można organizować różne imprezy z całą młodzieżą. Może też służyć jako świetlica a wieczorami np. jako sala taneczno-dyskotekowa.

Na świeżym powietrzu, w obrębie posesji, czekają na graczy boiska: do koszykówki, siatkówki, kometki oraz dwa przenośne stoły tenisowe. Na ogrodzie nie brakuje też zieleni: są krzewy ozdobne, trawniki, kącik grillowy, piaskownica. Parking bezpłatny na terenie ośrodka. Całość jest monitorowana.

Ważnym atrybutem KORSARZA są atrakcyjne, bardzo przystępne ceny pobytu. W miarę wolnych miejsc przyjmujemy również chętnych na wczasy indywidualne i rodzinne. Wszystkim naszym Gościom zapewniamy miłą obsługę i przyjazną atmosferę wypoczynku. Obiekt jest dla Państwa otwarty w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam
Teresa Kołodziejczyk

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Wolny termin dla Grup zorganizowanych 

od 01 sierpnia do 08 sierpnia 2019 roku


Gwarantuję zadowolenie z pobytu w Korsarzu.
Polecam i serdecznie zapraszam.

Teresa Kołodziejczyk
 

Jesteś naszym 43853 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - ośrodki wczasowe
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 501 - 900m
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - parking
  - wyżywienie na miejscu
  - ogród
  - plac zabaw
 • Premium
  - noclegi do 50zł
  - noclegi do 40zł
  - noclegi do 30zł
  - obiekty blisko morza
  - kolonie, zielone szkoły