KORSARZ Ośrodek Kolonijno-Wczasowy

84-360 ŁEBA, ul. 1 Maja 1b
tel./fax 59 866 13 95, 505 313 722

KORSARZ położony jest niedaleko od morza, w centrum Łeby, między dwoma dużymi ciągami spacerowymi: ulicą Kościuszki i Zawiszy Czarnego. W pobliżu (100m) kanał Chełst łączący jezioro Sarbsko z portem. W najbliższej okolicy boisko piłkarskie, szkoła z krytą halą sportową i rozległy plac trawiasty, gdzie można prowadzić wiele zajęć rekreacyjno-sportowych z dziećmi i młodzieżą.

Ośrodek leży na ogrodzonej solidnie posesji i przylega do Banku Spółdzielczego. Jest to jedno z najbardziej bezpiecznych miejsc w mieście. Wszędzie blisko, większość letnich atrakcji na wyciągnięcie ręki.

Ośrodek KORSARZ specjalizuje się w organizacji zielonych szkół, kolonii, wycieczek, obozów i tym podobnych form wypoczynku dzieci i młodzieży. Zapewnia zakwaterowanie i całodzienne wyżywienie.

Przyjmuje także grupy zorganizowane dorosłych. Pomagamy również na miejscu w organizowaniu różnego rodzaju imprez rekreacyjno-rozrywkowych.

Przygoda z Korsarzem to spełnienie marzeń

Oferujemy pobyt w pokojach 2, 3, 4 i 5-osobowych z własnymi łazienkami (wc, umywalka, prysznic) o przyzwoitym standardzie. Połowa pokoi posiada też balkony.
Pomieszczenia dla kadry, opiekunów grup wyposażone są dodatkowo w telewizory, radia, czajniki. Dla uczestników, na każdej z trzech kondygnacji, znajdują się kąciki wypoczynkowe z telewizorami.

Obiekt wyróżnia się dużą przestronnością. Są tu szerokie hole, korytarze, klatki schodowe i obszerna posesja (2000m kw.). "Zielone Szkoły" mają zapewnione pomieszczenia dydaktyczno-wychowawcze.

KORSARZ posiada również wielką salę, w której można organizować różne imprezy z całą młodzieżą. Może też służyć jako świetlica a wieczorami np. jako sala taneczno-dyskotekowa.

Na świeżym powietrzu, w obrębie posesji, czekają na graczy boiska: do koszykówki, siatkówki, kometki oraz dwa przenośne stoły tenisowe. Na ogrodzie nie brakuje też zieleni: są krzewy ozdobne, trawniki, kącik grillowy, piaskownica. Parking bezpłatny na terenie ośrodka. Całość jest monitorowana.

Ważnym atrybutem KORSARZA są atrakcyjne, bardzo przystępne ceny pobytu. W miarę wolnych miejsc przyjmujemy również chętnych na wczasy indywidualne i rodzinne. Wszystkim naszym Gościom zapewniamy miłą obsługę i przyjazną atmosferę wypoczynku. Obiekt jest dla Państwa otwarty w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam
Teresa Kołodziejczyk

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów


Gwarantuję zadowolenie z pobytu w Korsarzu.
Polecam i serdecznie zapraszam.

Teresa Kołodziejczyk
 

Jesteś naszym 42976 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - ośrodki wczasowe
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 30 zł
  - do 40 zł
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - 501 - 900m
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - parking
  - wyżywienie na miejscu
  - ogród
  - plac zabaw
 • Premium
  - noclegi do 50zł
  - noclegi do 40zł
  - noclegi do 30zł
  - obiekty blisko morza
  - kolonie, zielone szkoły