Kralik Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Kościuszki 110
tel. 59 866 25 15, 504 695 182

Położenie: przy głównym trakcie spacerowym Łeby, 400m od centrum i dworca PKP, PKS. Dobra baza wypadowa do Słowińskiego Parku Narodowego (7km), na słynne "Ruchome Wydmy", do ciekawego Ogrodu Ornitologicznego (500m), do jeziora Sarbsko i stadnin konnych w Nowęcinie (900m). Spacer deptakiem do plaży (około 1200m) to sama przyjemność. Po drodze kuszą witryny sklepów, kawiarenki, cukiernie, lodziarnie, smażalnie ryb itp.

Oferta: kameralny wypoczynek w letnim pawilonie. Pawilon położony jest na samodzielnej, słonecznej działce. Czeka na Państwa pięć komfortowych pokoi 2 i 3-osobowych na wysokim parterze. Wszystkie okna w pokojach zwrócone są na stronę południowo-wschodnią, a każdy pokój ma wyjście na duży, wspólny taras-balkon.

Pokoje mają własne łazienki i wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Dodatkowo można skorzystać z żelazka i deski do prasowania. Poniżej szczegółowa prezentacja pokoi:

Nr 1 - pokój 2-osobowy z aneksem kuchennym.

Nr 2 - pokój 3-osobowy.

Nr 3 - pokój 2-osobowy.

Nr 4 - pokój 2-osobowy.

Nr 5 - pokój 2-osobowy.

Wszystkie okna i drzwi pokojów wychodzą na ogródek. Są tu drewniane meble ogrodowe, kącik grillowy, dużo zieleni i świeżo kwitnących kwiatów. Posesja jest ogrodzona, trawiasta, częściowo wyłożona ozdobną kostką brukową. Parkowanie wewnątrz bezpłatne.

Ceny umowne: zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej w dniu przyjazdu i kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu. Kameralny charakter obiektu gwarantuje spokojny wypoczynek i domową atmosferę.

KRALIK jest dla Państwa otwarty i gościnny od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszam!

Danuta Kral

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 12293 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - kwatery prywatne
  - pokoje gościnne
 • Cena noclegu
  - do 40 zł
  - do 50 zł
  - do 60 zł
 • Odległość do plaży
  - 901m i dalej
 • Działalność
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
 • Premium
  - noclegi do 50zł
  - noclegi do 40zł
  - last minute