Barbara - Kwatera Prywatna

Kontakt
email formularza kontaktu anfa222@hotmail.co.uk

Opis

Barbara - Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Abrahama 13
tel. 59 866 17 73, 697 603 799

Lokalizacja: centrum Łeby, przy nabrzeżu portowym, w zabytkowej, rybackiej dzielnicy, z romantycznym widokiem na cumujące kutry i stateczki wycieczkowe. Wszędzie pod ręką mnóstwo usług i atrakcji turystycznych, dobrze rozwinięta sieć handlowa i gastronomiczna. Do plaży około 450m, do głównego parku miejskiego i deptaka 150m.

Oferta: BARBARA to nasz dom rodzinny i letni pawilon parterowy położone obok siebie na tej samej działce. Polecamy ładne, przytulne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, wygodne i odnowione. Poniżej szczegółowa oferta naszych pokoi:

Budynek główny (pokoje od nr 1 do nr 3) - mają własne telewizory, sprzęt plażowy oraz ogólnodostępny, kompletnie wyposażony aneks kuchenny.

Nr 1 - pokój 3-osobowy z dostawką, południowy, parter, z wyjściem na ogródek.

Nr 2 - pokój 3-osobowy, południowy, I piętro.

Nr 3 - pokój 2-osobowy, północny, I piętro.

Apartament: 2 - 4-osobowy, I piętro. Pokój dzienny z aneksem kuchennym - południowy, sypialnia północna, łazienka. Cena umowna, do uzgodnienia, od 200 do 300zł na dobę.

Letni pawilon parterowy (pokoje od nr 6 do nr 8) - wyposażone są w telewizory, lodówki, czajniki, podręczne naczynia, koce i wiatrochrony na plażę.

Nr 6 - pokój 3-osobowy, zachodni.

Nr 7 - pokój-studio, 4-osobowy, zachodni.

Nr 8 - pokój 2-osobowy, zachodni.

Relaks na świeżym powietrzu umili Państwu urokliwy, zadbany ogródek pełen zielonych trawników, ozdobnych krzewów i kwitnących kwiatów. Są tu rozstawione meble ogrodowe i kącik grillowy.

Teren posesji ogrodzony, zamykany, zapewnia miejsca postojowe dla wszystkich pojazdów na dwóch placykach parkingowych.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Zapewniamy miłą obsługę, domową atmosferę i kameralny charakter wypoczynku.
Ceny umowne: zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej, a kończy o godz. 10-tej.

Zapraszam w okresie wakacji czerwiec - sierpień.
Barbara Falkowska

Lokalizacja

Łeba
ul. Abrahama 13