Misia - Kwatera Prywatna

Kontakt
email formularza kontaktu pokoje.misia@wp.pl

Opis

Misia Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Kwiatkowskiego 11
tel. 509 026 535
Konto: 48 1020 4649 0000 7102 0178 7142

MISIA to nasz mały, dom rodzinny, położony w nowej dzielnicy willowej, przy krótkiej dojazdowej uliczce, z dala od ruchu przelotowego pojazdów. Jest tu cicho, spokojnie i bezpiecznie.

W pobliżu (około 200m) duży park miejski z placem zabaw dla dzieci, nowy kościół i spożywcze delikatesy. Do plaży około 1000m, do głównego deptaka spacerowego 300m. W kierunku wschodnim ładny widok na rozległe łąki i pobliskie (700m) jezioro Sarbsko. Z naszej dzielnicy jest też dobra baza wypadowa do Jurajskiego Parku Dinozaurów i Ogrodu Ornitologicznego oraz do stadnin konnych w Nowęcinie.

Polecamy Państwu cztery bardzo ładne i wygodne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami. Poza standardowym umeblowaniem w każdym pokoju jest dodatkowo telewizor, lodówka i sprzęt plażowy. Zaletą wypoczynku u MISI jest kameralny charakter obiektu, mała ilość urlopowiczów w turnusie i położenie wszystkich pokoi na parterze.

Nr 1 - pokój 2-osobowy, wschodni

Nr 2 - pokój 2-osobowy, północny

Nr 4 - pokój 3/4-osobowy, południowy, z wyjściem na taras

Nr 5 - pokój 2-osobowy, wschodni, z wyjściem na taras

Nr 6 - dwupokojowe, 4-osobowe studio, zachodnie, z wyjściem na taras

Do dyspozycji naszych Gości funkcjonuje ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia ze stołem jadalnym, gdzie można samemu przyrządzać sobie posiłki.

Relaks na świeżym powietrzu umili Państwu duży ogród ogrodzony wysokim płotem z boiskiem do mini-siatkówki lub kometki, altaną ogrodową, z huśtawką dla dzieci i wspólnym, dużym tarasem.

Można też poopalać się na trawce, pobiesiadować przy grillu, nie brakuje mebli ogrodowych, zieleni i kwiatów.

Organizujemy wypoczynek dla turystów indywidualnych i rodzin. Ze swej strony zapewniamy rodzinną, domową atmosferę, miłą obsługę i spokojny wypoczynek.
Ceny umowne od 40 do 60zł /osobodoba, zależne od terminu rezerwacji i wielkości pokoju. Parkowanie bezpłatne na terenie posesji.

Zapraszamy od maja do września
Emilia i Dariusz Bucior

Informacje dodatkowe

premium ---
Cena noclegu do 70 zł, do 80 zł
Odległość do plaży 901m i dalej

Lokalizacja

Łeba
ul. Kwiatkowskiego 11