Regina - Kwatera Prywatna

Kontakt
email formularza kontaktu jerzy.leba@onet.pl

Opis

Regina Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Obr. Westerplatte 13
tel. 59 866 25 42, 603 174 022

Konto: 41 1020 4649 0000 7102 0030 6563

Położenie: bardzo atrakcyjne usytuowanie (około 250m do morza), w pobliżu głównego wejścia na plażę. W najbliższej okolicy wiele atrakcji i rozrywek turystycznych oraz dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna.

Oferta: REGINA to całkowicie nowy, kameralny obiekt, otwarty w maju 2008r. Do Państwa dyspozycji wygodne, przestronne pokoje 2 i 3-osobowe z własnymi łazienkami.

W każdym pokoju jest telewizor i sprzęt plażowy, a cztery pokoje mają wyjście na własne balkony.

Ogólnodostępne trzy kompletnie wyposażone aneksy kuchenne, lodówki, żelazko, deska do prasowania.

Ponadto polecamy kilka pokoi w naszym drugim budynku położonym na tej samej posesji. Jest to stara, ale solidna, poniemiecka budowla.

Na poddaszu są przygotowane dwa pokoje 2-osobowe i jeden 3-osobowy. Wszystkie mają własne łazienki, telewizory, czajniki oraz dostęp do kuchni.

Na parterze są dwa pokoje 2-osobowe z wyjściem na ogródek.

Każdy pokój ma własną łazienkę i telewizor, a wspólny jest aneks kuchenny i przedpokój.

Na posesji kącik grillowy z meblami ogrodowymi i bezpłatny parking. Ilość miejsc postojowych ograniczona. Teren obiektu ogrodzony i zamykany.

Mile widziani Goście indywidualni, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Akceptowane małe, ułożone zwierzęta domowe po wcześniejszym uzgodnieniu.

Ceny umowne, zależne od wielkości pokoju, terminy i długości rezerwacji. W nowym budynku: od 40 do 80zł/osobodoba, w starym od 30 do 60zł/osobodoba. Zniżki dla małych dzieci śpiących z opiekunami. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13-tej, a kończy o godz. 10-tej. Zapewniona dobra obsługa i miła atmosfera wypoczynku.

REGINA jest dla Państwa gościnna od początku maja do końca września.
Serdecznie zapraszam
Jerzy Dymel

Lokalizacja

Łeba
ul. Obr. Westerplatte 13