Morskie Rejsy Wędkarskie i Turystyczne
Stanisław i Robert Mielewczyk

84-360 Łeba, ul. Wysockiego 3
tel. 508 366 659, 508 366 658

Oferujemy Państwu morską przygodę z naszą mini flotą składającą się z trzech dzielnych jednostek: ŁEB-82, ŁEB-39, BALBINA. Statkiem flagowym jest doborowy kuter BALBINA.

Morskie rejsy wędkarskie trwają standardowo około 10 godzin, od wczesnych godzin rannych. Kutry ŁEB-82 i ŁEB 39 zabierają po 12 osób na pokład  a kuter BALBINA 20 osób.

Na miejscu kuchnia i toaleta. Gorąca kawa i herbata gratis od armatora. Złowione ryby należą do wędkarzy.

Cena od osoby 150 zł. Wypożyczenie sprzętu wędkarskiego 20 zł. Gości przyjezdnych zapraszamy do naszego obiektu wczasowego HELENA ».

Dla większych grup zorganizowanych istnieje możliwość negocjacji cen i długości trwania rejsu. Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa, doświadczone i fachowe załogi. Gwarantujemy unikalną, marynarską atmosferę i niezapomniane wrażenia.

W okresie sezonu letniego prowadzimy również rejsy wycieczkowe w morze: w ciągu dnia i na zachody słońca. Wycieczki trwają około 1 godziny. Dzieci do lat 4 płyną bezpłatnie. Dla zorganizowanych grup wycieczkowych polecamy rejsy turystyczne na zamówienie po promocyjnych cenach. Troska o bezpieczeństwo i sympatyczny nastrój na pierwszym miejscu.

Kutrów Stasia Mielewczyka
nawet Neptun się nie tyka.

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 47561 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - aneks kuchenny
  - lodówka
 • Premium
  - rozrywka, rekreacja, zabawa, atrakcje
 • Rozrywka i rekreacja
  - wędkarstwo morskie, rejsy wycieczkowe
  - inne atrakcje