Mira - Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, ul. Sportowa 3
tel. 59 866 14 39, 609 816 407

Dom Wypoczynkowy MIRA usytuowany jest w centrum turystycznym miasta, przy szerokiej przecznicy ul. Sportowej, gdzie można wygodnie parkować po obu stronach. W pobliżu (20m) główna promenada spacerowa ul. Nadmorska. Do plaży około 200m, wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i mnóstwo atrakcji wczasowych. Położenie MIRY to jedna z najlepszych lokalizacji urlopowych w Łebie.

D.W. MIRA oferuje ładne, wygodne, przestronne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z własnymi łazienkami i większość z balkonami. W każdym pokoju telewizor, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy. Na życzenie możliwość dostawki.

Ponadto oferuje jedno studio: dwa pokoje 2-osobowe z łazienką, TV i lodówką. Do dyspozycji wczasowiczów duża kuchnia zaopatrzona w więcej urządzeń niż przeciętna - otwarta przez całą dobę.

Dla bardziej wymagających Gości polecamy 4 - 6 osobowy apartament z dwoma balkonami składający się z pokoju dziennego, sypialni, aneksu kuchennego i łazienki - umeblowanie i wyposażenie komfortowe.

Do wypoczynku na świeżym powietrzu zachęca czysta, zadbana posesja obsadzona drzewkami, ozdobnymi krzewami i kwiatami.

Są też meble ogrodowe z grillem zapraszające do wspólnego biesiadowania. Można też w spokoju poopalać się i wypić kawkę na balkonie. Każdy balkon ma dodatkowe krzesełka. Teren jest ogrodzony, bezpieczny. Parkowanie wewnątrz.

Dom Wypoczynkowy MIRA składa się z dwóch budynków, ogrzewanych, całorocznych mieszczących 32 - 34 osoby w 13-tu pokojach. Ceny zróżnicowane: od 40 do 70 zł (osobodoba), w zależności od terminu pobytu, standardu i wielkości pokoju. MIRA znana jest z domowej, rodzinnej atmosfery. Zapewniamy miłą, życzliwą obsługę i stałą dyspozycyjność.

Serdecznie zapraszam przez cały rok
Mirosława Jezierska

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów

Jesteś naszym 63174 Gościem

Informacja o obiekcie:

 • Noclegi
  - apartamenty i mieszkania
  - domy wypoczynkowe
 • Cena noclegu
  - do 40 zł
  - do 50 zł
  - powyżej 50 zł
 • Odległość do plaży
  - do 200m
 • Działalność
  - całoroczna
  - sezonowa
 • Udogodnienia
  - grill
  - miejsce postojowe
  - kuchnia
  - lodówka
  - ogród
  - sprzęt plażowy
 • Premium
  - obiekty nad morzem
  - wysoki standard
  - posezonowe oferty wypoczynkowe