Łeba i okolice - noclegi, ośrodki wczasowe, domki, kwatery i pokoje

Informacja turystyczna - Łeba, Nowęcin, Żarnowska i okolice

Możliwości serwisu - warto skorzystać

Schowek

Wiemy doskonale, że rezerwacja miejsca w wybranym terminie często wiąże się z dziesiątkami telefonów i e-maili oraz znaczną ilością czasu, jakiej wymagają poszukiwania oferty odpowiadającej oczekiwaniom i potrzebom. Aby usprawnić ten proces stworzyliśmy nową funkcjonalność Schowka - "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów". Dzięki temu udogodnieniu w prosty sposób wyślesz zapytanie do wszystkich interesujących Cię obiektów. Wystarczy, że przeglądając nasz serwis będziesz dodawać do schowka każdy obiekt, który odpowiada Twoim preferencjom. Następnie odwiedź swój Schowek, klikając na niego w prawym górnym rogu. Tam wybierz opcję "Wyślij zapytanie do wszystkich obiektów" - teraz czekasz już tylko na informację o wolnym miejscu w interesującym Cię terminie.

Bank Wolnych Miejsc

Wybierz Bank Wolnych Miejsc i sprawdź, które obiekty posiadają wolne miejsce w interesującym Cię terminie. Nie udało się znaleźć wolnego miejsca? Skorzystaj z możliwości wysłania zapytania do wybranego obiektu lub wyślij wiadomość do wszystkich obiektów dodanych do schowka - z pewnością uda Ci się znaleźć wolne miesca.

Zobacz Bank Wolnych Miejsc...

Aktualności

XIX Festiwal Pomuchla

W niedzielę 10 grudnia odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w jesienno-zimowym kalendarzu imprez w Łebie - Festiwal Pomuchla. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnego dla Święta Dorsza konkursu kulinarnego i degustacji potraw rybnych.

Dzień Seniora w Łebie

W czwartek 30 listopada w Łebie odbędzie się Dzień Seniora. Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Miasta Łeba oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Łebie. Impreza będzie miała miejsce w Hotelu Wodnik.

Muzeum Motyli w Łebie czynne cały rok

W tym roku po raz pierwszy Muzeum Motyli w Łebie nie będzie zamykane na sezon jesienno-zimowy! Muzeum będzie można odwiedzać także w listopadzie i grudniu. To dodatkowy powód, by odwiedzić Łebę poza sezonem.

Ubieranie Choinki Miejskiej

Wzorem poprzednich lat, także w tym roku w Łebie stanie wielka choinka. W sobotę 2 grudnia w centrum Łeby odbędzie się wspólne ubieranie miejskiego drzewka bożonarodzeniowego. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy i goście Łeby.