Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Dorota Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, Nowęcin, ul. Słoneczna 12
tel. 59 866 19 06, 693 444 092

Zapraszamy Państwa do nowego, słonecznego osiedla, położonego w środku, między centrum Łeby i Nowęcina. Urokliwa okolica, otoczona zielenią polnych łąk i kwiatów zapewnia ciszę, spokój i udany wypoczynek. Osiedle jest bardzo ładne, zadbane i czyste. Nie ma tu ruchu przelotowego pojazdów, nocnych klubów czy dyskotek. Naprawdę można u nas wypocząć i odreagować od wielkomiejskiego pośpiechu i hałasu.

Do centrum Łeby (około 1500m) wiedzie droga asfaltowa, wygodna ścieżka rowerowa i trakt spacerowy wyłożone kostką. Do plaży pieszo na skróty jest jeszcze bliżej. W drugą stronę kilkaset metrów do Nowęcina, jeziora Sarbsko i stadnin konnych. W pobliżu kilka barów, domowych stołówek i sklepów spożywczych.

DOROTA oferuje pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki elektryczne i podręczne naczynia. Większość pokoi ma własne łazienki, tylko 3 pokoje mają wspólną.

Do dyspozycji Gości ogólnodostępna, kompletnie wyposażona kuchnia: (duża lodówka, kuchenka gazowa z piekarnikiem, mikrofalówka, czajniki, naczynia, garnki, sztućce itp.). Można też skorzystać z pralki, żelazka z deską do prasowania, suszarek do bielizny. Zapewniamy również dostęp do internetu.

Na ogrodzie są rozstawione meble ogrodowe oraz namiot ogrodowy z grillem. Nie brakuje zielonych trawników, ozdobnych krzewów, drzewek i świeżo kwitnących kwiatów. Dla aktywnie wypoczywających wypożyczamy gratis kilka rowerów. Posesja ogrodzona, parkowanie na terenie obiektu również bezpłatne.

Za naszym płotem płynie kanał wodny, w którym można łowić ryby.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Akceptujemy zwierzęta domowe. Atutem naszej kwatery są niskie, atrakcyjne ceny: od 20 do 30 zł/osobodoba. Dla dzieci do 6 lat 50% zniżki. Małe dzieci do 3 lat, śpiące z opiekunami - gratis. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 11-tej.
Konto:
35 1240 3800 1111 0000 4465 5648

Nasza kwatera jest nieduża, co gwarantuje spokojny, kameralny wypoczynek. My ze swej strony, jako gospodarze, staramy się zapewnić wczasowiczom miłą, dobrą obsługę i rodzinną atmosferę urlopową. DOROTA jest dla Państwa gościnna w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy
Dorota i Mieczysław Socha

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
rowery
wifi
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 40 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 40zł
last minute
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.