Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Elwira - Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, Nowęcin, ul. Łebska 82
tel. 59 866 10 68 kom. 600 571 585
www.lebapokoje.eu

Konto: 03 1020 4649 0000 7402 0041 0696

Serdecznie Państwa witamy.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wypoczynkowej.

Łeba i okolice

Położenie:
Pokoje Gościnne ELWIRA oferują Państwu wspaniały wypoczynek w kameralnej atmosferze, z dala od zgiełku i hałasu. ELWIRA położona jest między lasem (500 m) a jeziorem Sarbsko (500 m), co zapewnia relaks i poczucie bliskości z naturą. Niewielka odległość do złocistych i szerokich plaż Bałtyku (około 1200 m w linii prostej) stanowi kolejny atut Nowęcina. Najbliższa okolica oferuje Państwu również możliwość aktywnego spędzania czasu korzystając z jazdy konnej, sportów wodnych, szlaków rowerowych bądź spacerów wśród otaczającej, czystej przyrody.

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Oferta:
Dysponujemy pokojami 2, 3, 4 i 5-osobowymi z własnymi łazienkami. Pokoje wyposażone są w TV, czajnik, zastawę stołową. Można korzystać nieodpłatnie z wypożyczenia sprzętu plażowego. Dodatkowo na każdym piętrze stoją ogólnodostępne lodówki (wspólne dla kilku pokoi).

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Na parterze znajduje się w pełni wyposażona duża kuchnia i jadalnia dla naszych gości. Znajdą tu Państwo wszystko co potrzebne do przygotowania i spożycia posiłków m.in. lodówkę, kuchnię gazową, mikrofalówkę, naczynia, sztućce, garnki, patelnie oraz ekspres do kawy.

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Na otoczonym ozdobnymi krzewami zielonym terenie istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska. Znajduje się tu także plac zabaw wyposażony w huśtawki i piaskownicę oraz ogród i taras z leżakami, stołami, parasolami słonecznymi. Nie brakuje trawników i świeżo kwitnących kwiatów. Idealny obszar wśród zieleni dla osób ceniących spokój i bliskość z naturą. Oferujemy także wypożyczenie sprzętu sportowego np. rowery. Dwa osobne wejścia zapewniają intymność i dyskrecję. Na ogrodzonej i zamykanej posesji można bezpiecznie zaparkować swoje pojazdy.

Elwira - Pokoje Gościnne - ŁebaElwira - Pokoje Gościnne - Łeba

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Ze względu na interes wszystkich gości prosimy o niepalenie w pomieszczeniach zamkniętych i niezabieranie zwierząt domowych.

Ceny, zależnie od okresu rezerwacji, wielkości pokoju i długości pobytu w granicach od 25 zł do 45 zł od osoby za jeden nocleg.
Dzieci do lat 3 - gratis.

Potwierdzeniem rezerwacji jest przesłanie zaliczki w wysokości 30% przekazem pocztowym na adres domowy lub przelewem bankowym na konto. Wpłynięcie zaliczki możemy potwierdzić telefonicznie bądź mailowo. Reszta płatności dokonywana jest po przyjeździe i zakwaterowaniu.
Zapewniamy miłą atmosferę pobytu, sielankowy nastrój i kameralny charakter wypoczynku.

ELWIRA jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy!
Elwira i Paweł Perczyńscy

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
plac zabaw
Cena noclegu
do 40 zł
do 50 zł
do 60 zł
Noclegi
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 40zł
last minute
Odległość do plaży
901m i dalej
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.