Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Janina Ośrodek Wczasowo-Kolonijny i Domki Letniskowe

84-360 Łeba, Nowęcin, ul. Łebska 13
tel/fax: 59 866 22 00, 604 054 878
www.leba-janina.pl

JANINA posiada dogodną lokalizację w centrum Nowęcina. Południowa część terenu ośrodka przylega do ulicy Łebskiej, wschodnia ciągnie się równolegle do jeziora Sarbsko (50 - 100m), a północne krańce zbliżają się w kierunku Bałtyku. Odległość do plaży morskiej, pieszo lub rowerem wynosi około 1500m, drogą asfaltową około 2 km, do centrum Łeby - 2 km.

Ośrodek przyjmuje zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną i specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla zielonych szkół, kolonii, obozów sportowych (zwłaszcza piłkarskich), wycieczek. Ponadto, w drugiej części ośrodka, zapraszamy turystów indywidualnych i rodziny na wypoczynek w domkach letniskowych.

Na terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa zapewniająca aktywny i przyjemny wypoczynek:

  • mini AQUAPARK z kaskadą, biczami wodnymi, zjeżdzalnią oraz ścianką wspinaczkową 
  • pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej
  • boisko do piłki plażowej i badmintona
  • ścianka wspinaczkowa
  • salka sportowa
  • salka tenisowa
  • siłownia
  • rowery, kajaki, stoły ping-pongowe

 

Na miejscu funkcjonuje własna kuchnia z dużą jadalnią. Zapewniamy całodzienne, zawsze świeże i smaczne wyżywienie.

Wieczorami można miło spędzić czas na dyskotece, pod wiatą grillową lub przy ognisku.

Na terenie ośrodka znajduje się stylowa wędzarnia, w której możecie Państwo uwędzić wcześniej złowione ryby. Organizujemy również wieczory filmowe, karaoke, imprezy przy muzyce folklorystycznej oraz wypiekanie regionalnego chleba w specjalnie wymurowanym piecu. Zapewniamy darmowy bezprzewodowy dostęp do Internetu.

KOLONIE, OBOZY, ZIELONE SZKOŁY, WYCIECZKI

Obsługą zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży zajmujemy się od wielu lat. Posiadamy przeszkoloną, fachową obsługę, duże doświadczenie i odpowiednie warunki socjalno-bytowe oraz bazę rekreacyjno-sportową. JANINA dysponuje 180 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6-osobowych. Wszystkie pokoje mają własne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje dla kadry wychowawczej: (2 i 3-osobowe) dodatkowo wyposażone są w telewizory, radia, czajniki i podręczne naczynia. Lodówki są ogólnodostępne na korytarzach.

Do dyspozycji młodzieży są również dwie obszerne świetlice z TV.

W najbliższej okolicy atrakcje stanowią stadniny koni, fokarium "SeaPark" oraz Park Dinozaurów. W okolicach Łeby warto również zwiedzić Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, latarnie morskie w Stilo i Czołpinie, Skansen Słowińców w Klukach, Muzeum Wyrzutni Rakiet w Rąbce i wiele innych.
Służymy pomocą przy opracowaniu programu i jego realizacji. Łeba to wspaniałe miejsce do wypoczynku! Serdecznie zapraszamy!
WCZASY W DOMKACH LETNISKOWYCH

Posiadamy 40 drewnianych domków letniskowych 4 i 6-osobowych malowniczo usytuowanych wśród zieleni i drzew. Domki wyposażone są w aneks kuchenny z całym wyposażeniem: (kuchenka gazowa, garnki, talerze, sztućce), wc, taras. Na terenie obiektu znajdują się miejsca do parkowania, place zabaw, boiska. Istnieje możliwość wypożyczenia grilla i korzystania z krytego basenu - (1 godzina dziennie).

Bliskość jeziora (50-100m) umożliwia wędkowanie i wypożyczenie sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe). Można się również stołować w naszej jadłodajni. Ponadto na terenie ośrodka funkcjonuje sklep ogólnospożywczy i bar samoobsługowy. Więcej informacji oraz cennik wczasów indywidualnych w domkach letniskowych na stronie www.lebadomki.pl.

IMPREZY INTEGRACYJNE I OKOLICZNOŚCIOWE

 

JANINA posiada bazę gastronomiczno-noclegową do organizacji imprez i spotkań okolicznościowych. Obsługujemy konferencje, kursy, szkolenia, firmowe zjazdy i spotkania integracyjne, wesela, biesiady, imprezy jubileuszowe, przyjęcia rodzinne itp.

 

Ośrodek Wczasowo-Kolonijny JANINA zapewni Państwu atrakcyjny programowo i finansowo wypoczynek oraz fachową, doświadczoną obsługę. Ceny umowne zależne od terminu i długości rezerwacji. Dla grup zorganizowanych i imprez na zlecenie ceny do negocjacji. Ośrodek prowadzi działalność całoroczną.

ZAPRASZAMY!!

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
wyżywienie na miejscu
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
wifi
plac zabaw
Cena noclegu
do 40 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domki letniskowe
ośrodki wczasowe
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Premium
all inclusive
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
kolonie, zielone szkoły
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.