Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Villa Sillenzio Dom Wypoczynkowy

84-360 Łeba, Nowęcin, ul. Spokojna 9,
tel. 600 023 355

www.villasillenzio.pl

Konto: PKO BP 69 1020 4649 0000 7102 0132 1843

Lokalizacja:
VILLA SILLENZIO położona jest na nowym osiedlu, między centrum Łeby i Nowęcina. Zapraszamy do nas wczasowiczów pragnących wypocząć w ciszy i spokoju na łonie czystej, zielonej przyrody. Odpoczywając w naszej oazie spokoju, będą Państwo jednocześnie mieli dość blisko do głównych atrakcji turystycznych wsi letniskowej Nowęcin (600m) i łebskiego kurortu. Do centrum Łeby jest około 800m, do plaży w linii prostej około 1100m. Do morza prowadzi nowa droga, szeroki trakt spacerowy i ścieżka rowerowa. Najbliższe atrakcje to Jurajski Park Dinozaurów, Ogród Ornitologiczny i stadniny konne w Nowęcinie.

Oferta:
Nasz dom to nowy obiekt powstały w 2008 roku. Zbudowany został w nowoczesnej technologii, w wysokim standardzie, z myślą o badziej wymagających klientach. Polecamy Państwu pobyt w komfortowych, 2-osobowych pokojach. Każdy pokój posiada własną łazienkę z ręcznikami, cyfrowy telewizor plazmowy i akcesoria plażowe. Wszystkie pokoje rozlokowane są na parterze i mają wyjścia bezpośrednio na tarasy. Przed każdym pokojem ustawiony jest na zewnątrz wypoczynkowy komplet mebli ogrodowych. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi:

Do dyspozycji wczasowiczów ogólnodostępna kuchnia wyposażona w płytę indukcyjną, lodówkę, czajniki, komplet naczyń i sztućców.

Dla chętnych oferujemy usługę dowozu na miejsce posiłków z naszej restauracji "HonoTu" z 20-procentowym rabatem > zobacz tutaj: www.lebarestaurants.pl.
Ponadto dajemy naszym Gościom 10-procentową zniżkę na usługi w prowadzonym przez nas salonie kosmetyczno-fryzjerskim "Afrodyta".

Posesja ogrodzona, słoneczna; można się tu opalać lub pobiesiadować przy grillu. Osobom aktywnie spędzającym czas polecamy wycieczki rowerowe po pięknych okolicznych trasach i udostępniamy bezpłatnie kilka rowerów.
Dla zmotoryzowanych gwarantujemy bezpłatne miejsca parkingowe na terenie obiektu.

Zapraszamy do nas osoby lubiące sielski nastrój w kameralnej atmosferze. Otaczamy naszych Gości troskliwą opieką i zapewniamy spokojny wypoczynek w komfortowych warunkach.
Ceny umowne: od 50 do 80zł/osobodoba, zależne od terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa trwa od godz. 14-tej do 10-tej.

VILLA SILLENZIO jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy!

Agata i Dariusz Cienki

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
kuchnia
wyżywienie na miejscu
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
plac zabaw
Cena noclegu
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
dworki, rezydencje
wille
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Premium
wysoki standard
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.