Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Amanda
Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Sportowa 6
tel. 603 805 396
 

Kto pragnie mieć w Łebie niedaleko do plaży i atrakcji turystyczno-rozrywkowych naszego kurortu, a jednocześnie chciałby wypoczywać w spokojnym miejscu, to AMANDA spełnia właśnie takie oczekiwania.

Świetna lokalizacja: blisko morza (300m) i centrum handlowo-gastronomicznego, na skraju dwóch głównych deptaków spacerowych Łeby (100m), daje łatwy dostęp do większości letnich atrakcji. Z kolei usytuowanie przy bocznych uliczkach z małym ruchem samochodowym zapewnia przytulny urlopowy nastrój.

AMANDA to urokliwy, zmodernizowany domek położony na narożnej, słonecznej działce.

Oferujemy Państwu 4 ładne, odnowione pokoje: dwa 3-osobowe, jeden 2-osobowy i jeden 1-osobowy. Wszystkie są wygodne i dobrze wyposażone: telewizor, radio, lodówka, czajnik, naczynia, sprzęt plażowy.

Pokoje zajmują parter budynku i mają własne łazienki - (prysznic, umywalka, wc).

Zielony trawnik ozdobiony małymi drzewkami, krzewami i kwiatami oraz meble ogrodowe pod parasolem umilą Państwu relaks na świeżym powietrzu. Jest też kącik grillowy i 4 miejsca postojowe dla samochodów. Posesja ogrodzona, parkowanie bezpłatne. Ceny zróżnicowane, od 45 do 70zł/osobodoba, w zależności od wielkości pokoju oraz terminu pobytu. Do ceny nie jest wliczana miejscowa opłata klimatyczna. Doba pobytowa trwa od 14-tej do 10-tej.

Chętnie przyjmujmy turystów indywidualnych i rodziny. Ze swej strony staramy się zapewnić wszystkim wczasowiczom troskliwą, życzliwą obsługę i pogodną, domową atmosferę. Kameralny charakter AMANDY gwarantuje spokojny, udany wypoczynek. Obiekt jest czynny w sezonie letnim.

Serdecznie zapraszamy
 

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty nad morzem
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.