Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Awia
Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Grabskiego 47
tel. 604 075 931
tel. 608 362 192

Lokalizacja
Zapraszamy Państwa w ciche, spokojne miejsce, na skraju nowego osiedla willowego. Nie ma tu prawie ruchu ulicznego a za ogrodzeniem posesji rozciagają się jeszcze dziewicze łąki - ostatni niezabudowany obszar wschodniej części miasta. Na tych łąkach pachnących świeżymi, polnymi kwiatami można jeszcze zaobserwować bociany, żurawie, zające a nawet sarny. Słychać tu śpiew wielu gatunków ptaków a wieczorami kumkanie żab z pobliskiego jeziora Sarbsko (500 m). Ilustruje tę atmosferę panorama zrobiona z okien naszego domu.

W najbliższej okolicy (do 300m) delikatesy spożywcze, bary, sezonowe stołówki, kościół i duży park miejski z placem zabaw dla dzieci. Do centrum 400m a prosto do morza prowadzi piękna Aleja św. Jakuba, wygodny trakt spacerowy i ścieżka rowerowa. Stąd też jest świetna baza wypadowa do Jurajskiego Parku Dinozaurów i Ogrodu Ornitologicznego.

Oferta
AWIA to nasz nowy dom rodzinny, usytuowany na narożnej, słonecznej działce. Oferujemy Państwu wypoczynek w ładnych, wygodnych i przestronnych pokojach: 2, 3 i 4-osobowych. Wszystkie pokoje mają łazienki (prysznic, umywalka, wc); większość ma również wyjścia na własne balkony. Na balkonach są mebelki tarasowe, co zachęca do relaksu na świeżym powietrzu. Każdy pokój dodatkowo wyposażony jest w telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny i podręczne naczynia.
Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi i łazienek:

Do ogólnej dyspozycji dobrze wyposażony aneks kuchenny i stanowisko do prasowania oraz dostęp do bezprzewodowego internetu Wi-Fi.

Posesja ogrodzona i oświetlona, zapewnia bezpłatnie miejsca postojowe dla zmotoryzowanych wczasowiczów. Podłoże wyłożone jest ozdobnym polbrukiem a wzdłuż ogrodzenia posadzone są tuje, które nadają ogródkowi kameralnego charakteru. Zieloną część działki zajmuje spory trawnik z kącikiem grillowym i meblami ogrodowymi oraz plac zabaw dla dzieci.

Cennik
Ceny umowne, zależne od terminu i długości rezerwacji, rodzaju i wielkości pokoju: (od 40 do 60zł/osobodoba). Zniżka 50% dla dzieci do 6 lat i na dostawkach.
Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. 

Wpłaty prosimy dokonywać na:
Piotr Pobłocki
84-360 Łeba, ul. Grabskiego 47
Bank Millennium o/Lębork
Konto nr: 32 1160 2202 0000 0000 3166 5005

Zapraszamy do nas wczasowiczów pragnących wypocząć w ciszy i spokoju na łonie czystej, zielonej przyrody.
Ze swej strony, jako gospodarze, postaramy się zapewnić Państwu miłą obsługę i wakacyjną atmosferę wypoczynku.

AWIA jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszam
Piotr Pobłocki

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
ogród
wifi
plac zabaw
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Działalność
całoroczna
sezonowa
Odległość do plaży
901m i dalej
Premium
last minute
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.