Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Basia - Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Olszewskiego 3
tel. 59 866 18 91, 600 161 957

Kwatera Prywatna BASIA położona jest 30m od nadbrzeża portowego, gdzie cumują statki wycieczkowe w morze i kutry rybackie. Zabytkowe osiedle rybackie, urokliwe i malownicze. Cisza i spokój. Kilka krótkich, jednokierunkowych uliczek, mały ruch samochodowy. Bardziej słychać mewy i szum morza (około 400m). Wzdłuż nadbrzeża ciągnie się spacerowy bulwar nadmorski pełen barów, kawiarenek, smażalni ryb itp. Do centrum, parku miejskiego i kina 200m. Tam też największa liczba letnich atrakcji i rozrywek. Atrakcyjne, ciche miejsce na zapleczu tętniącego życiem turystycznego centrum.

BASIA to nasz dom rodzinny oferujący kameralny wypoczynek w komfortowych pokojach: 2, 3 i 4-osobowych.

Pokój 4-osobowy na parterze z własną łazienką (osobno prysznic i umywalka z wc) oraz aneksem kuchennym.

Pokój 4-osobowy z własną łazienką i południowym tarasem.

Pokój 3-osobowy z południowym balkonem, pokój 2-osobowy i wspólna dla nich łazienka.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, radia, czajniki, naczynia i sprzęt plażowy. Do ogólnej dyspozycji 3 lodówki, kącik do prasowania i kompletnie wyposażona kuchnia. Bezpłatne miejsca postojowe na terenie ogrodzonej posesji. Relaks na świeżym powietrzu umilą Państwu rozstawione na trawnikach drewniane meble ogrodowe, parasole, grille.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Zapewniamy miłą, domową atmosferę i spokojny, kameralny wypoczynek.
Cena: 50 - 60zł/osobodoba w lipcu i sierpniu, 40zł/osobodoba w pozostałym okresie. Doba pobytowa trwa od godz. 13:00 w dniu przyjazdu, do godz. 10:00 w dniu wyjazdu.
BASIA jest dla Państwa gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy
Barbara i Zbigniew Beyer

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.