Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Bogna - Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Topolowa 7
tel: 503 086 921, 59 862 51 81 (po sezonie)
Nr konta: 32 1020 4649 0000 7202 0038 1657

BOGNA to wolnostojący dom rodzinny i piętrowy pawilon tworzące zwarty kompleks wypoczynkowy usytuowany na ogrodzonej posesji. Działka jest malowniczo położona na końcu krótkiej, dojazdowej ulicy Topolowej, skąd pieszo do plaży około 400 metrów.

Nie ma tu ruchu przelotowego pojazdów, gwaru czy hałasu mimo, że Bogna leży w centrum Łeby. W pobliżu duży, trawiasty plac, gdzie można z dziećmi pograć w piłkę, kometkę, popuszczać latawce itp. Obok korty tenisowe. rolkowisko i hala sportowa. Do jeziora Sarbsko około 800m, do głównego deptaka spacerowego 200m.

BOGNA poleca letni wypoczynek w ładnych 2 lub 3-osobowych pokojach. Każdy pokój ma własną łazienkę i wyjście na balkon lub zadaszony taras. Ponadto wszystkie pokoje wyposażone są w płaskie telewizory, lodówki, czajniki, naczynia. Sprzęt plażowy (leżaki, wiatrochrony) dostępny na życzenie. Na terenie obiektu działa bezprzewodowy internet WI-FI.

Na świeżym powietrzu warto spróbować swoich umiejętności kulinarnych i biesiadnych przy grillu. Dla naszych Gości przygotowaliśmy oddzielnie dla każdego pokoju zewnętrzny zestaw mebli ogrodowych, przy których świetnie smakuje poranna kawa lub wieczorne piwko.Na miejscu funkcjonuje ogólnodostępna, w pełni wyposażona kuchnia połączona z kącikiem grillowym.

Mile widziani turyści indywidualni i rodziny. Ze swej strony, jako gospodarze obiektu, zapewniamy miłą, życzliwą obsługę i domową atmosferę wypoczynku. Ceny umowne, przystępne, zależne od terminu rezerwacji i wielkości pokoju. Istnieje możliwość dostawki w cenie 50% noclegu. Parkowanie pojazdów na posesji bezpłatne - ilość miejsc ograniczona. Doba pobytowa trwa od 14-tej do 10-tej.

Zapraszamy 
Bogumiła i Piotr Suszyńscy

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
wifi
akceptacja zwierząt
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty nad morzem
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.