Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Brzozowa4b Pokoje Gościnne

84-360 Łeba
Aleja Brzozowa 4b
tel. 59 866 11 66
kom. 664 683 170

Konto: 29 1240 3800 1111 0010 2543 1486

Położenie:
Bardzo atrakcyjna, jedna z najdogodniejszych lokalizacji: przy malowniczej ulicy Brzozowej, około 300m do morza, między dwoma deptakami prowadzącymi na główną plażę A. Jednocześnie jest tu spokojnie i kameralnie; mały ruch dojazdowy, więcej spacerowiczów niż samochodów. Niedaleko centrum, park i kino. W pobliżu nowy kompleks rekreacyjno-sportowy: korty tenisowe 200m, kryte lodowisko i rolkowisko 100m, boisko orlik 200m, kryta hala sportowa 50m. Wokół dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa i gastronomiczna.

Oferta:
Brzozowa4b poleca Państwu kilka pokoi o różnym standardzie i wielkości oraz jeden apartament. Pokoje są ładne, wygodne, zadbane: 2, 3 i 4-osobowe. Większość ma własne łazienki, część jest na wspólne. Kilka ma również swoje balkony. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki, podręczne naczynia i akcesoria plażowe. Na korytarzach ustawione są ogólnodostępne lodówki. Poniżej szczegółowa prezentacja naszej oferty:
Parter:

Nr 10: pokój 3/4-osobowy z łazienką, południowy, z wyjściem na ogród

 

Nr 1: pokój 2-osobowy, zachodni

Nr 2: pokój 2-osobowy, południowy

 

Nr 3: pokój 3-osobowy, południowo-zachodni

Wspólna łazienka dla pokoi 1, 2, 3

 

Pierwsze piętro:

Nr 4: pokój 3/4-osobowy z łazienką, północno-wschodni

Nr 5: pokój 3/4-osobowy z łazienką, balkonem, południowy

Drugie piętro:

Nr 9: apartament 4/6-osobowy, południowo-zachodni.

W skład apartamentu wchodzi: pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka, przedpokój. Apartament zajmuje całą kondygnację, jest kompletnie umeblowany i wyposażony.

Poddasze:

 

Nr 6: pokój 2-osobowy, z balkonem, południowy

Nr 7: pokój 3-osobowy, z balkonem, południowy

 

Nr 8: pokój 4-osobowy, zachodni

Wspólna łazienka dla pokoi 6, 7, 8

 

Na parterze do dyspozycji wszystkich wczasowiczów jest kuchnia turystyczna z pełnym wyposażeniem oraz jadalnia służąca również jako świetlica telewizyjna. Można też skorzystać z żelazka, deski do prasowania, suszarek na balkonach i podwórku. Na terenie obiektu jest dostępny bezprzewodowy internet.

Słoneczna, zielona posesja zachęca do relaksu na świeżym powietrzu. Rosną tu ozdobne krzewy i kwitną świeże kwiaty. Na trawnikach są porozstawiane meble ogrodowe, ławeczki, leżaki, parasole, grill i namiot ogrodowy.Teren obiektu jest ogrodzony z możliwością bezpłatnego parkowania wewnątrz posesji.

Ceny umowne, przystępne, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji.
Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i małe grupy znajomych. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 13:00 a kończy o godz. 10:00.
Zapewniamy troskliwą obsługę, miłą atmosferę i przyjemne warunki wypoczynku.

Brzozowa4b jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
wifi
Cena noclegu
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Noclegi
kwatery prywatne
Odległość do plaży
201 - 500m
Premium
obiekty nad morzem
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.