Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Bursztyn - Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Teligi 23
tel: 797 296 103, 662 001 962, 59 866 16 64

Atrakcyjna lokalizacja, około 600m od plaży, nad rzeką Chełst łączącą jezioro Sarbsko (800m) z Bałtykiem.

Ładne, spokojne osiedle willowe, blisko centrum Łeby (200m), położone między dwoma traktami spacerowymi na główną plażę A. Wokół liczne bary, kawiarnie i mnóstwo letnich atrakcji turystycznych. W pobliżu są korty tenisowe, hala sportowa i miejski kompleks rekreacyjno-sportowy.

BURSZTYN to nasz dom rodzinny, odnowiony i zadbany, usytuowany na słonecznej, zielonej działce. Oferujemy Państwu pobyt w pięciu przytulnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Wszystkie pokoje mają własne łazienki i wyposażone są w telewizory, radia, czajniki, podręczne naczynia i akcesoria plażowe. Poniżej szczegółowa oferta naszych pokoi:

Nr 1 - pokój 2/3 osobowy, z balkonem, zachodni, II piętro

Nr 2 - pokój 4 osobowy, wschodni, II piętro


Nr 3 - pokój 2/3 osobowy, wschodni, II piętro

Nr 4 - pokój 2/3 osobowy, południowy, z łazienką i przedpokojem, II piętro

Nr 5 - pokój 2/3 osobowy z łazienką, południowy, I piętro

Ponadto polecamy Państwu przyjemny pobyt w parterowym, letnim pawilonie położonym na tej samej działce.

W pawilonie mieszczą się trzy pokoje z własnymi łazienkami. . Pokoje wyposażone są w telewizory, radia, czajniki, podstawowe naczynia i sprzęt plażowy. Poniżej szczegółowa prezentacja tych pokoi:

Nr 6 - pokój 2/3-osobowy, wschodni

Nr 7 - pokój 4-osobowy, wschodni

Nr 8 - pokój 2/3-osobowy, północny

Każdy pokój ma bezpośrednie wyjście na ogródek i swój komplet mebli ogrodowych pod oknem.

Do dyspozycji naszych Gości ogólnodostępne lodówki, kuchnia turystyczna, stanowisko do prasowania i bezpłatne miejsca parkingowe na ogrodzonej posesji.

Relaks na świeżym powietrzu umilą Państwu meble ogrodowe, drewniane ławeczki i kącik grillowy w otoczeniu świeżych kwiatów, zieleni, ozdobnych krzewów i owocowych drzewek. Dla dzieci przygotowaliśmy mały plac zabaw z piaskownicą i huśtawkami.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane. Zapewniamy miłą obsługę i rodzinną atmosferę wypoczynku. Naszym atutem jest również kameralny charakter obiektu. Ceny noclegów umowne od 30 do 50zł/osobodoba, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Pobieramy zaliczki w wysokości opłaty za dwie doby pobytu. Przed i po szczycie sezonu letniego - (lipiec, sierpień) proponujemy duże zniżki. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 15-tej w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10-tej w dniu wyjazdu.

Konto:
INTELIGO PKO BP S.A
83 1020 4649 0000 7002 0024 3873

Wpłaty proszę dokonać w ciągu jednego dnia od dokonania rezerwacji telefonicznej.
W polu tytuł przelewu proszę zaznaczyć termin pobytu, nazwisko oraz telefon kontaktowy.

BURSZTYN jest dla Państwa otwarty i gościnny od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy
Mariola i Mieczysław Czeterbuk

 

Informacja bieżąca wpisywana przez właścicieli obiektów:

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
kuchnia
lodówka
ogród
plac zabaw
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty blisko morza
last minute
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.