Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Zadaj pytanie Dodaj do ulubionych
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

CERTA Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Powstańców Warszawy 2a
tel. 59 866 19 48, 664 009 546
Konto: 46 1240 3800 1111 0010 1157 4342

Czy odkryli już Państwo piękną, zabytkową dzielnicę portową, położoną między kanałem Chełst, rzeką Łebą i głównym traktem spacerowym do plaży? Tu, niemal jak na półwyspie, leży nasz dom rodzinny CERTA. Ciszę i spokój tego zakątka umilają popiskiwania mew, terkotanie kutrów rybackich, zapach portu i smażonych ryb. W bezpośrednim sąsiedztwie (50m) cumują stateczki wycieczkowe w morze i kutry. Do plaży około 550m, do centrum i głównego parku miejskiego 100m, do dworca PKP i PKS 200m. Wokół bardzo dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna i usługowo-rekreacyjna. Samo osiedle jest przytulne, kameralne, bez ruchu przelotowego, z malowniczymi dojazdowymi uliczkami i zabytkowymi kamieniczkami.

Oferujemy Państwu wypoczynek w pięciu wygodnych, przestronnych pokojach, w sumie dla 14 osób.
Mała liczba letników i zaciszne położenie gwarantuje spokojny, udany urlop.
Każdy pokój posiada własną łazienkę, płaski telewizor (sieć kablowa), czajnik, podręczne naczynia i wiatrochron na plażę.
Poniżej szczegółowa prezentacja naszych pokoi:

Nr 1 - pokój 3-osobowy z balkonem, wschodni, I piętro

Nr 2 - pokój 2-osobowy, zachodni, I piętro

Nr 3 - pokój 2-osobowy, północno-zachodni, I piętro

Nr 4 - pokój 3-osobowy, wschodni, II piętro

Nr 5 - pokój - studio 4-osobowy, północno-zachodni, II piętro

Do ogólnej dyspozycji Gości lodówki na korytarzach, żelazko i deska do prasowania oraz przytulny kącik towarzyski na wspólnym holu wypoczynkowym.

Relaks na świeżym powietrzu umila zadbany ogródek, pełen świeżych kwiatów, ozdobnych krzewów, zieleni i trawników. Nie brakuje tu mebli ogrodowych, parasoli, ławeczek, stolików itp. Można się poopalać na leżaku, wypić kawkę w cieniu pod parasolem lub wieczorem pobiesiadować przy grillu. Aktywnym urlopowiczom wypożyczamy bezpłatnie rowery. Również bezpłatnie można parkować na naszej posesji - teren jest ogrodzony.

Ceny umowne: od 45 do 60zł/osobodoba, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej.
Kameralny charakter obiektu i dobry standard zapewni Państwu spokojny i komfortowy wypoczynek, a my jako gospodarze, postaramy się uprzyjemnić wasz pobyt miłą obsługą i ciepłą, domową atmosferą.

CERTA jest dla Państwa otwarta i gościnna w sezonie letnim od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy
Halina i Jerzy Knopek

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
rowery
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 60 zł
powyżej 60 zł
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Premium
obiekty blisko morza
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.