Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Danuta Zapęcka Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Brzozowa 3/3a
tel. 59 866 15 58, kom. 601 794 520
 

Bardzo atrakcyjna, jedna z najdogodniejszych lokalizacji: przy malowniczej ulicy Brzozowej, 300m do morza, między dwoma deptakami prowadzącymi na główną plażę A. Jednocześnie jest tu spokojnie; mały ruch jednokierunkowy, więcej spacerowiczów niż samochodów. Centrum turystyczne - świetna baza wypadowa w każdą stronę Łeby.

Oferta: ładne pokoje 2, 3 i 4-osobowe rozmieszczone w odnowionym budynku usytuowanym na dużej, słonecznej działce (ponad 1200 m kw.).
Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, telewizory, czajniki, naczynia i sprzęt plażowy. Ponadto pokoje 1, 2, 3 i 4 mają również lodówki. Poniżej szczegółowa prezentacja naszych pokoi:

Pokój nr 1 - południowy, 3/4-osobowy, parter, z wyjściem na taras.

Pokój nr 2 - południowy, 3-osobowy, parter, z wyjściem na taras.

Pokój nr 3 - południowy, 3-osobowy, I piętro.

Pokój nr 4 - południowy, 3/4-osobowy, I piętro

Pokój nr 5 - zachodni, 2-osobowy, I piętro.

Do dyspozycji Gości ogólnodostępna, kompletnie wyposażona kuchnia.

Relaks na świeżym powietrzu umili Państwu duża, trawiasta posesja pełna ozdobnych krzewów i kwitnących kwiatów. Są tu rozstawione meble ogrodowe i kącik grillowy.

Przyjmujemy turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane dorosłych.Teren obiektu ogrodzony z możliwością bezpłatnego parkowania na posesji. Zapewniamy życzliwą obsługę i miłą atmosferę wypoczynku. Ceny umowne, przystępne zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej.

Zapraszamy od początku maja do końca września.
 

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
parking
kuchnia
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 50 zł
do 60 zł
powyżej 60 zł
Premium
noclegi do 60zł
noclegi do 50zł
obiekty nad morzem
Noclegi
domy wypoczynkowe
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2020

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.