Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Ewa Ośrodek Wczasowy

84-360 Łeba, ul. Łąkowa 17
tel. kom. 697 652 190, 665 791 259, 663 522 190

 Konto: 24 93 24 0008 0005 2559 2000 0010

Atrakcyjna lokalizacja, około 800m od plaży, 1000m od jeziora Sarbsko, blisko centrum Łeby (100 m). Ładne, spokojne osiedle willowe, położone między dwoma traktami spacerowymi na główną plażę A. Obok (50m) największy park miejski z placem zabaw, siłownią fitness i boiskiem dla dzieci. W pobliżu kilka marketów, osiedlowych sklepików, bank i kościół. Wszędzie jest blisko a jednocześnie całkiem spokojnie.

Ośrodek Wczasowy EWA poleca Państwu ładne i wygodne pokoje 1, 2, 3, 4, 5-osobowe z własnymi łazienkami oraz 2-pokojowe typu studio - (dostawki hotelowe w uzgodnieniu). Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, podręczne naczynia i sprzęt plażowy. Czajniki i lodówki do dyspozycji w miejscach ogólnodostępnych. Poniżej przykładowa prezentacja kilku pokoi. Pozostałe mają podobny standard, wykończenie i wystrój wnętrz.

Przykładowe 2-pokojowe studia

Przykładowe pokoje 2, 3, 4-osobowe

Do dyspozycji naszych Gości jest również świetlica z TV, biblioteczką i mini barkiem, sala rekreacyjna z ping-pongiem, piłkarzykami i dużym tarasem, bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi oraz kąciki wypoczynkowe na korytarzach.

Do wypoczynku na świeżym powietrzu zachęca kameralny, zadbany ogródek. Relaks umilają zielone trawniki, ozdobne krzewy i świeżo kwitnące kwiaty. Są też meble ogrodowe, kącik grillowy i parking.

Szczególnym powodzeniem cieszy się oszklona oranżeria wkomponowana w zielony ogródek.

 

Organizujemy:

  • wczasy indywidualne, rodzinne
  • wczasy dla emerytów i rencistów
  • kolonie i obozy, zielone szkoły, pobyty weekendowe
  • kursy, szkolenia, konferencje, zjazdy, spotkania integracyjne
  • imprezy i przyjęcia okolicznościowe
  • wycieczki i zabawy plenerowe

Staramy się, aby nasi Goście dobrze wypoczęli i wywieźli wiele wspaniałych wspomnień. Ośrodek Wczasowy EWA gwarantuje Państwu atrakcyjny programowo i finansowo wypoczynek oraz dobry standard pobytu i obsługi. Obiekt posiada kartę kwalifikacyjną oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zorganizowanego i indywidualnego wypoczynku.

Ceny umowne, do uzgodnienia, zależne od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Dla grup zorganizowanych i imprez na zlecenie ceny do negocjacji.

EWA jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszam
Wiesława Figacz

 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
wyżywienie na miejscu
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
wifi
Cena noclegu
do 80 zł
powyżej 80 zł
Noclegi
ośrodki wczasowe
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty blisko morza
all inclusive
last minute
obiekty przyjazne rodzinom i dzieciom
kolonie, zielone szkoły
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.