Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

GRETA Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. 10 Marca 18
tel. 502 286 103

Położenie: atrakcyjna lokalizacja, około 600m od plaży, tuż nad rzeką Chełst łączącą jezioro Sarbsko (800m) z Bałtykiem.

Z okien GRETY rozciąga się przyjemny widok na szeroki pas zieleni z wysokimi topolami, płynącą niemal pod domem rzeczkę i piękny kompleks rekreacyjno-sportowy. W pobliżu są korty tenisowe, boisko Orlik, lodowisko, rolkowisko i hala sportowa. Osiedle willowe, blisko centrum Łeby (200m), między dwoma deptakami na główną plażą A.

Oferta: polecam Państwu wygodny pobyt w przestronnych, ładnych pokojach 2, 3 i 4-osobowych z TV. Siedem pokoi ma własne łazienki (prysznic, umywalka, wc).
Poniżej przykładowe pokoje z łazienkami. Pozostałe mają identyczny układ i podobny wystrój wnętrz.

Są również cztery pokoje na dwie wspólne łazienki:

Do dyspozycji Gości dobrze wyposażona kuchnia: lodówka, zlewozmywak, kuchenka gazowa, mikrofalówka, toster, ekspres do kawy, czajnik, komplet naczyń, garnków, sztućców itp. aksesoria kuchenne. Ponadto na korytarzach każdego piętra są dodatkowo rozstawione ogólnodostępne lodówki i czajniki bezprzewodowe.

Przed budynkiem jest duży trawnik rekreacyjny i dwa bezpłatne parkingi.

GRETA przyjmuje turystów indywidualnych, rodziny i grupy zorganizowane.
Ceny umowne: od 30 do 50 zł/osobodoba, zależnie od rodzaju i wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 10-tej. Wszystkich Gości przyjmuję jak domowników zapewniając kulturalną obsługę i miłą atmosferę wypoczynku.

Serdecznie zapraszamy w sezonie letnim od maja do września.
Elżbieta Sosnowska

Informacje o obiekcie:

Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
Udogodnienia
parking
kuchnia
lodówka
Premium
noclegi do 80zł
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
obiekty blisko morza
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.