Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Hania Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Jachtowa 3
tel. 601 205 860, 58 348 88 44 (poza sezonem)

Konto: 87 1090 1098 0000 0000 0920 8935

Położenie: bardzo dobra lokalizacja, przy rozwidleniu dwóch spacerowych ulic: Turystycznej i Jachtowej. Do plaży około 400m, do lasu 100m, do portu rybackiego 50m. W pobliżu (250m) przystań na rzece Łebie, skąd można stateczkiem popłynąć po jeziorze Łebsko do Rąbki, skansenu w Klukach, do muzeum "Wyrzutnia" i na "ruchome wydmy" Słowińskiego Parku Narodowego.

Oferta: HANIA to niewielki, ładny dom oferujący kameralny wypoczynek w spokojnym miejscu tuż przy nadmorskim lesie sosnowym. Polecamy Państwu ładne, wygodne pokoje: dwa 2-osobowe i dwa 3-osobowe. Wszystkie pokoje położone są na parterze, mają własne łazienki, telewizory, radia i dodatkowo sprzęt plażowy. Poniżej szczegółowa prezentacja wszystkich pokoi:

Nr 1 - pokój 2-osobowy, wschodni

Nr 2 - pokój 3-osobowy, zachodni

Nr 3 - pokó 2-osobowy, zachodni

Nr 4 - pokój 2-osobowy, wschodniDo dyspozycji wczasowiczów jest wygodny aneks kuchenny wyposażony w meble kuchenne, lodówkę, zlewozmywak, kuchenkę indukcyjną, czajnik elektryczny, komplet naczyń i sztućców. Dodatkowo można skorzystać z żelazka.

Do relaksu na świeżym powietrzu zachęca mały, zielony ogródek otoczony tujami, gdzie są rozmieszczone meble ogrodowe i jest kącik grillowy. Dla zmotoryzowanych zapewniamy bezpłatne miejsca postojowe na terenie posesji.

Ceny: umowne, przystępne już od 60zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 14-tej, a kończy o godz. 11-tej.

Post scriptum: kameralny charakter obiektu i miła obsługa zapewni Państwu spokojny wypoczynek w bardzo dobrych warunkach i domowej atmosferze.

HANIA jest dla Państwa otwarta i gościnna w każdym sezonie letnim
od początku maja do końca września.
ZAPRASZAMY

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
ogród
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Premium
noclegi do 80zł
noclegi do 70zł
obiekty nad morzem
last minute
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Odległość do plaży
201 - 500m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.