Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Janina II Kwatera Prywatna

84-360 Łeba, ul. Sosnowa 7
tel. 784 413 044

Położenie: atrakcyjna lokalizacja 50 m od lasu nadmorskiego i 200 m od wejścia na główną plażę A. Wokół mnóstwo letnich rozrywek i atrakcji turystycznych oraz dobrze rozwinięta sieć handlowo-gastronomiczna.

Oferta: przytulne, wygodne pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami w ładnym, odnowionym domu. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, dzbanek elektryczny, podręczne naczynia, wiatrochron i koc na plażę. Poniżej szczegółowa prezentacja pokoi:

Nr 1 - pokój 2-osobowy, południowy z łazienką

Nr 3 pokój 4/5-osobowy, południowo-zachodni, z łazienką

Nr 4 - pokój 3/4-osobowy, południowy, z łazienką

Część pokoi posiada swoje lodówki. Ponadto jest ogólnodostępna lodówka na holu i dobrze wyposażony aneks kuchenny. Istnieje możliwość prasowania i suszenia na miejscu.

Relaks na świeżym powietrzu umila kącik wypoczynkowy z grillem, namiot ogrodowy, ławeczki i świeże kwiaty. Są też miejsca postojowe na ogrodzonej posesji - ilość pojazdów ograniczona. W pobliżu (50m) jest czynny latem największy w mieście strzeżony parking całodobowy.

Ceny umowne, przystępne, zależne od rodzaju pokoju, terminu i długości rezerwacji. Ze względu na dobro współlokatorów uprasza się, by w obiekcie nie palić tytoniu. Mała ilość pokoi gwarantuje spokojny, kameralny wypoczynek. Zapewniona miła obsługa i rodzinna atmosfera pobytu.

JANINA II jest dla Państwa otwarta i gościnna przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy
 

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
aneks kuchenny
lodówka
sprzęt plażowy
Cena noclegu
do 70 zł
do 80 zł
powyżej 80 zł
Odległość do plaży
do 200m
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Działalność
całoroczna
sezonowa
Premium
obiekty nad morzem
last minute
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.