Offers in English
Unterkünfte in Deutsch
Podaj więcej szczegółów które pomogą przygotować ofertę dla Ciebie

Julia Pokoje Gościnne

84-360 Łeba, ul. Kościuszki 63
tel. kom.  601 646 865, 661 386 592

Konto: 82 1020 4649 0000 7902 0204 7165

Położenie: JULIA usytuowana jest na zapleczu centrum Łeby, w środku długiej działki ciągnącej się od ul. Kościuszki do ul. Zawiszy Czarnego. Do morza i jeziora Sarbsko około 800m, do portu 200m, do Dworca PKP i PKS 200m. Do plaży spaceruje się głównym deptakiem, odkrywając po drodze kolejne nowe sklepiki, kawiarenki, smażalnie i wiele innych turystycznych atrakcji. To spokojne miejsce w centrum miasta zaskoczy Państwa swą ciszą i sielskim nastrojem.

Oferta: JULIA poleca cztery ładne, przytulne 2 i 3-osobowe pokoje usytuowane na parterze letniego pawilonu. Pokoje wyposażone są w telewizory, czajniki elektryczne i podręczne naczynia. Wszystkie posiadają własne łazienki (prysznic, umywalka, wc). Do dyspozycji ogólnodostępny aneks kuchenny, lodówka, żelazko, deska do prasowania.

Poniżej szczegółowa prezentacja wszystkich pokoi:
Wszystkie okna i drzwi pokojów wychodzą na południową, słoneczną stronę, bezpośrednio na ogródek. Są tu meble ogrodowe i przenośny grill. Posesja jest ogrodzona, trawiasta i zapewnia bezpłatne miejsca parkingowe dla wszystkich zmotoryzowanych gości.

Przyjmujemy turystów indywidualnych i rodziny. Ceny noclegów umowne, atrakcyjne: od 40 do 70zł/osobodoba, zależne od wielkości pokoju, terminu i długości rezerwacji. Doba pobytowa zaczyna się o godz. 12-tej, a kończy o godz. 10-tej. Zapewniamy miłą obsługę i kameralną atmosferę wypoczynku.

JULIA jest dla Państwa otwarta i gościnna od początku maja do końca września.

Serdecznie zapraszamy
Sylwia i Aleksander Piotrowscy

Informacje o obiekcie:

Udogodnienia
grill
miejsce postojowe
lodówka
ogród
Cena noclegu
do 60 zł
do 70 zł
do 80 zł
Noclegi
kwatery prywatne
pokoje gościnne
Premium
noclegi do 70zł
noclegi do 60zł
obiekty blisko morza
last minute
Odległość do plaży
501 - 900m
Działalność
sezonowa
Prezentowane treści mają charakter informacyjny i nie stanowią ofery handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Łeba i okolice - Promocyjny Serwis Turystyczny www.leba-kurort.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone Enet 2002-2023

Wszelkie prawa do materiałów zdjęciowych, tekstów, materiałów graficznych, koncepcyjnych, informatycznych oraz pozostałych części składowych serwisu www.leba-kurort.pl w jakiejkolwiek formie a także w całości - zastrzeżone. Serwis wraz z wszystkimi jego składowymi jest chroniony przepisami prawa, w szczególności ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r. nr 80 poz. 904 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 nr 47 poz. 211 z późn. zm.). Autorzy serwisu informują, że wobec osób naruszających prawa autorskie do publikowanych materiałów będą podejmowane wszelkie kroki przewidziane prawem. Przypominamy, że zgodnie z przepisami w/w ustawy za naruszenie jej przepisów grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności.

UWAGA: Prowadzący serwis nie ponoszą odpowiedzialności za treść reklam.

Polecamy inne serwisy prowadzone przez nas: Sanatoria w Polsce, Turnusy rehabilitacyjne PFRON, Pobyty zdrowotne, Rehabilitacja dzieci.